Imperia Online България  
Април 26, 2024, 03:18:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Трябва ли админките да бъдат интервюирани за да разберат играчите с колко добри, морални и професионално отговорни хора общуват във форума
Задължително!
Необходимо е!
Не трябва!
Ако са ни лъгали ще ги е страх от въпросите!
Трябва да се разследват до девето коляно
По-добре да ги почерпим!
Да ги повикаме на купон и да ги напием!

Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Админи/ки  (Прочетена 11212 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #30 -: Юли 17, 2015, 18:42:06 »

Всичко има Smiley сега е сезона. Влад кажи кога ще идваш и по-скоро какво да слагам да се изстудяваи отлежава Grin *beer*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #31 -: Юли 17, 2015, 21:38:35 »

Всичко има Smiley сега е сезона. Влад кажи кога ще идваш и по-скоро какво да слагам да се изстудяваи отлежава Grin *beer*

От мен алкохола от теб мезетата. За сега се очертава средата на Август.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #32 -: Юли 18, 2015, 08:03:55 »

Повече или по-малко диамантите(някога се казваха кредити) винаги са били част от играта, хардкор играчите сме го приели отдавна. Дори по времето, когато 40 кинта на месец ти даваха всичко, 95% от играчите не ги даваха.
Тези, които са те поканили и са ти дали 600 камъка за отскок имат ясното съзнание, че версия 6 е СЪЮЗНА игра, това че ти не го разбираш и си се моднал показва, че просто не си за тази версия.


Ти нещо пак се изгуби  Grin Grin Grin . Много ма радваш как го правиш . Идеята на поста ми не е дали аз мога да играя или не мога . Идеята е че И.О. вече е просто един продукт за пари и е крайно време да спрете да ревете като деца против хората с Диноси .Това че те мързи да работиш и да вадиш кинти си е твой проблем . Ако вадиш доход от 3-4К лева на месец . мислиш ли че е проблем да си купуваш за 100 Кинта диноси на месец ? В живота едните карат стари коли и спят с грозни жени , други карат нови коли и винаги спят с 20 годишни момичета . Избора кое от тези неща искаш е твой . След като си си избрал Стара кола и грозна жена не казвай на другите , че не са отборни играчи Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #33 -: Юли 18, 2015, 08:31:58 »

 Grin Grin

Лелей , три пъти те изпращаме с фанфари от форума и все възкъсваш, ама все още не си се научил да четеш и разбираш текст на български.

К'во чакаш не разбирам? Да дойдем трима човека от форума и да те завлечем при 20-годишната да ти олекне ли?  Grin
« Последна редакция: Юли 18, 2015, 08:35:59 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #34 -: Юли 18, 2015, 15:49:30 »

Оставям те щото не искам да ви заключат темата . Ще вземе да припалиш и току виж някой го е помислел че е провокация .  А и какво ми пука за една мъртва игра ( да поясна играта е мъртва , но за сметка на това продукта И.О. е все по-печеливш ) .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #35 -: Юли 18, 2015, 18:44:57 »

Оставям те щото не искам да ви заключат темата . Ще вземе да припалиш и току виж някой го е помислел че е провокация .  А и какво ми пука за една мъртва игра ( да поясна играта е мъртва , но за сметка на това продукта И.О. е все по-печеливш ) .
ти никога не си играл тази игра в чистата и версия за да твърдиш, че е мъртва, запомни го. Чао, за еН-ти път, ся и некрофилия ли прихвана, че си още тук?

Може ли да си толкова плосък по мозъчната кора,че и идеята за проста тема закачка не може да схванеш?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #36 -: Юли 18, 2015, 19:11:32 »

Що за тъпа анкета ...
Имперци , само странните ли останахте тука  Grin Grin  ..ай наздраве ви от мен и по лекичко да го давате  Cool
Активен

Close enough to ...BASTARDS
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #37 -: Юли 19, 2015, 09:54:08 »

Що за тъпа анкета ...
Имперци , само странните ли останахте тука  Grin Grin  ..ай наздраве ви от мен и по лекичко да го давате  Cool
*beer*
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #38 -: Юли 19, 2015, 19:04:18 »

ти никога не си играл тази игра в чистата и версия за да твърдиш, че е мъртва, запомни го. Чао, за еН-ти път, ся и некрофилия ли прихвана, че си още тук?

Може ли да си толкова плосък по мозъчната кора,че и идеята за проста тема закачка не може да схванеш?


Ти пък щото много я разбираш , затова говориш само в минало време . Аз по-елементарна и опростена игра от тази не съм виждам и не съм играл . Дори " СТАРЕЦА " е 100 пъти по-сложна . Седите и се правите на много можещи и знаещи на нещо дето и едно дете може да го играе . Толкова сте закостенели , че дори не може да разберете че играта дори не е и съюзна , защото не се играе от съюз , а се играе от определени хора в съюза . Ама как да ви се обясни нещо след като не сте играли нищо смислено и сложно . Ей затова бати МОНИ е направил тази игра , на такива философи и велики стратези да ви смучка паричките . Жалка работа , скучен живот и грозни жени са ви докарали до тази участ . Хахахахаха Аз тази игра седнах и за 3-4 месеца постигнах всичко в нея , не виждам какво повече да и цепя басма . Нивото е превъртяно . Няма стимул . Сега си праскам LIneage 2 и ми дреме за И.О. ама ей такива като теб ме подържат в този форум да му чета смешките . Тим Игра хахахахахахахахаха .... Пълна скръб . Вземи си няколко приятелчета и ела да ти разбия кофата в CS Да те понауча малко какво е тим игра Wink . ИЗГУБЕНИЯ - Донор на фрагове си ти в реалните игри Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #39 -: Юли 19, 2015, 21:20:50 »

Брех , доживях да видя някой от този форум да е чувал поне за LineAge , изненадан съм  Grin Grin

А кога за CS-a ? колега
Активен

Close enough to ...BASTARDS
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #40 -: Юли 20, 2015, 07:13:05 »

Брех , доживях да видя някой от този форум да е чувал поне за LineAge , изненадан съм  Grin Grin

А кога за CS-a ? колега

Брателе тук са всички са в спрялото време . Мислят си че тази спряла игра е голяма работа и дават кинти да я играят . Я и обясни малко за 20$ какво получаваш в L2 - ката Smiley

За CS се събираме всеки Петък няколко френда и поддържаме форма . Ама нека този разговор го водим на лично .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #41 -: Юли 20, 2015, 10:33:47 »

Брателе тук са всички са в спрялото време . Мислят си че тази спряла игра е голяма работа и дават кинти да я играят . Я и обясни малко за 20$ какво получаваш в L2 - ката Smiley

За CS се събираме всеки Петък няколко френда и поддържаме форма . Ама нека този разговор го водим на лично .

Вече в няколко Ваши поста четем колко проста и лесна игра е Империя Онлайн, колко по-добри били други разни игри, как Вие там сте най-добрият, как в ИО сте постигнали всичко, що други не са и сънували, как не Ви пука за ИО и т.н. и т.н. и т.н. В такъв случай се чудя аз, защо пишете в този форум?
Това е форумът на Империя Онлайн, ако имате да кажете нещо за играта, което да е различно от вече изложените от Вас идеи, изложени не един и два пъти, моля, заповядайте, но да повтаряте във всяка тема същата плоча не е удачно. Ще трия всеки коментар, който повтаря друг, в друга тема.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #42 -: Юли 20, 2015, 18:07:52 »

Вече в няколко Ваши поста четем колко проста и лесна игра е Империя Онлайн, колко по-добри били други разни игри, как Вие там сте най-добрият, как в ИО сте постигнали всичко, що други не са и сънували, как не Ви пука за ИО и т.н. и т.н. и т.н. В такъв случай се чудя аз, защо пишете в този форум?
Това е форумът на Империя Онлайн, ако имате да кажете нещо за играта, което да е различно от вече изложените от Вас идеи, изложени не един и два пъти, моля, заповядайте, но да повтаряте във всяка тема същата плоча не е удачно. Ще трия всеки коментар, който повтаря друг, в друга тема.



Ваня , ще се опитам да ти поясня нещо . И.О. не е проста игра , като замисъл , а е опростена игра ,  като гемплей . Бих казал , че е една от най-добрите онлайн - браузърни игри . Това е един много голям плюс . Аз осъзнавам ,че сложността на Браузърната игра никога не може да се доближи до Хардуерната или Конзолната игра камо ли да говорим за дълбочина , фабула ,  графика и пр  . Всичко води до това че тук се търси  " лекота " на продукта  . Това че може да се постигне всичко с 40 лв . - не е моя вина , а ваше решение . Просто аз го казвам на глас - 40 лв = на ЕЛИТНА АРМИЯ , МАРШАЛСТВО , ЗЛАТЕН МЕДАЛ В ЕРА ( ако играеш разумно разбира се ) . Та ако нещо греша моля поправи ме . Но се съмнявам . А иначе съм тук в форума когато нямам какво да правя в момента . Както виждаш доста по-рядко  съм активен , понеже не пия алкохол и не мога да казвам толкова често " Наздраве "  и " Да живее ракията " . Лично аз мисля че форумът може да се съживи и да стане готин , но се иска много работа , най-вече от страна на служебните лица . Аз съм готов да ви сътруднича , но при условие , че има еднакви критерии за всички . За жалост личното ми мнение не такова , а доколкото знам и от личната си комуникация с част от потребителите тук .... Вие сте най-големите длъжници на собственият си форум . Хайде не се сърди . Аз ще спра да критикувам и ще ви подкрепям с коментарите си Wink . Успех
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #43 -: Юли 20, 2015, 20:21:00 »



Ваня , ще се опитам да ти поясня нещо . И.О. не е проста игра , като замисъл , а е опростена игра ,  като гемплей . Бих казал , че е една от най-добрите онлайн - браузърни игри . Това е един много голям плюс . Аз осъзнавам ,че сложността на Браузърната игра никога не може да се доближи до Хардуерната или Конзолната игра камо ли да говорим за дълбочина , фабула ,  графика и пр  . Всичко води до това че тук се търси  " лекота " на продукта  . Това че може да се постигне всичко с 40 лв . - не е моя вина , а ваше решение . Просто аз го казвам на глас - 40 лв = на ЕЛИТНА АРМИЯ , МАРШАЛСТВО , ЗЛАТЕН МЕДАЛ В ЕРА ( ако играеш разумно разбира се ) . Та ако нещо греша моля поправи ме . Но се съмнявам . А иначе съм тук в форума когато нямам какво да правя в момента . Както виждаш доста по-рядко  съм активен , понеже не пия алкохол и не мога да казвам толкова често " Наздраве "  и " Да живее ракията " . Лично аз мисля че форумът може да се съживи и да стане готин , но се иска много работа , най-вече от страна на служебните лица . Аз съм готов да ви сътруднича , но при условие , че има еднакви критерии за всички . За жалост личното ми мнение не такова , а доколкото знам и от личната си комуникация с част от потребителите тук .... Вие сте най-големите длъжници на собственият си форум . Хайде не се сърди . Аз ще спра да критикувам и ще ви подкрепям с коментарите си Wink . Успех
и това си го постигнал ти ли бе или некой друг заради теб ,направо си смешен с 40лв изкара ел стрела и фаланга ,маршал не стана точно тогава а кога си игра на войници на 500к нето и златен медал взе ама като запълващ дупка  Grin що не вземеш златото с русе в 191  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #44 -: Юли 20, 2015, 21:26:25 »

Цитат
, понеже не пия алкохол и не мога да казвам толкова често " Наздраве "  и " Да живее ракията "

 "Има нещо нездраво и съмнително в трезвеника. Възприемам хората, които не пушат, тяхна си работа, дори възприемам тези, които не се заглеждат след жените по улицата, макар че... Но както и да се мъча, не мога да възприема непиещия за нормален. Непиещият е маниак и точка по въпроса. Всеки, който се опита да облече трезвеността в благообразно обяснение, е гад, мръсник, безочлив продажник. Да не пиеш означава да живееш като идиот. Да си противоестестен и пластмасов като вегетарианец. Липсата на алкохол води до оглупяване и тежка шизофрения. Изкривяват се представите за света. Човек, който не пие, е обладан от нечисти сили, служи на дявола и извънземните, става гей или умира от гъбички и херпес!"

Фьодор Михайлович Достоевски

Относно трезвениците

Сетил ли си нявга как фъртуна бясна
засипва селска къщичка със пряспа?
Как стари баби от зори, във дълбоки нощви
месят хляба, а в оджака огъня пращи.
Как над силната жарава, върху дървен шиш побито
се пече вратлето свинско, в зелеви листа увито.
Как в старинната изба дядо белобрад с котле в ръка,
канелката отвива и перчем отмята,
точейки в бакъра, кръвта на лозата.
Настане пладне, с приятели верни засядаш на софрата,
цяла отрупана с благата на земята,
и всичкото ухае с приятен аромат,
и се чувстваш някак си и як и млад....
...и спираш със виното да се бориш,
принасяйки се в жертва на Дионис.
Настане вечер,  навън чупи клони и свисти
фъртуната сърдита,
а вътре в топлата одая пред камита от камък вита
ти и твоята любима,се принасяте в курбан на Афродита.

...и от приносите днешни си любим на боговете,
а пък трезвеници горки, да ги брулят ветровете.

Галахад
« Последна редакция: Юли 20, 2015, 21:32:04 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!