Imperia Online България  
Април 24, 2024, 11:49:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Трябва ли админките да бъдат интервюирани за да разберат играчите с колко добри, морални и професионално отговорни хора общуват във форума
Задължително!
Необходимо е!
Не трябва!
Ако са ни лъгали ще ги е страх от въпросите!
Трябва да се разследват до девето коляно
По-добре да ги почерпим!
Да ги повикаме на купон и да ги напием!

Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Админи/ки  (Прочетена 11201 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Юли 15, 2015, 21:17:24 »

https://www.youtube.com/watch?v=btheeIEDIrE

 Grin Grin Grin

ПП. Не сме вторите - evilevil са взимали 2 рийлма в 160. демек, може  и трети да не сме, щот  DESTRUCTION  и те са български съюз  Tongue Tongue
« Последна редакция: Юли 15, 2015, 21:18:58 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #16 -: Юли 15, 2015, 23:13:57 »

Цитат
...и да станат 2-рият БГ съюз  който е печелил международен .

Хах, Юри май верно си мисли че само киип са взимали реалм в международен свят. Я за справка - ера първа и ера втора на 251 свят - съюз Фанагория. Хах, леле майко!!! Просто Кийповете пишат и се хвалят, което е добре, щото нали играем за това - едната слава. Но има  и  съюзи, които играят и печелят без да се отразяват. Остайте, не лежете на тия яйца за единственото величие! От там пиле нема да изхвръкне. Фанагория играха кадърно и богато и в началото на ерата те си спечелиха реалма. Борбата беше между нас и всички останали за второто място. Митовете Юри, не са това, което бяха. В тази игра митове няма. Освен един човек - Cyberidiot. Но за богове ще говорим друг път!
« Последна редакция: Юли 16, 2015, 14:18:11 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #17 -: Юли 16, 2015, 00:51:24 »

Хах, Юри май верно си мисли че само киип са взимали реалм в международен свят. Я за справка - ера първа и ера втора на 250 свят - съюз Фанагория. Хах, леле майко!!! Просто Кийповете пишат и се хвалят, което е добре, щото нали играем за това - едната слава. Но има  и  съюзи, които играят и печелят без да се отразяват. Остайте, не лежете на тия яйца за единственото величие! От там пиле нема да изхвръкне. Фанагория играха кадърно и богато и в началото на ерата те си спечелиха реалма. Борбата беше между нас и всички останали за второто място. Митовете Юри, не са това, което бяха. В тази игра митове няма. Освен един човек - Cyberidiot. Но за богове ще говорим друг път!
Grin Grin Grin Тук е форумът на версия 6, такива изкопаеми като версия 4 тук не трябва да се споменават.

Киберът изкърти мивката тогава, не знам дали е възможно някой да го бие с този рекорд.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #18 -: Юли 16, 2015, 22:40:08 »

Митовете Юри, не са това, което бяха. В тази игра митове няма. Освен един човек - Cyberidiot. Но за богове ще говорим друг път!

Братле истината е че аз попаднах сега на едно място където ми развинтеха фантазията и ми показаха колко слаб продукт е И.О.  НЕ знам как да го кажа но аз видя х очите си как за 2 дни и няколко часа 3 ма човека изкараха тежки .  *crazy* . В момента същите тези 3 ма се очаква този уикенд да изкарат Елит . Имайте в предвид че ерата за която говоря е започнала на 29,06 . Просто такова наливане на пари не съм виждал .

Другото нещо което ме потресе е че след като ме поканиха  да стана част от този тим и аз приех .... веднага ми насипаха в профила 600 диаманта  *xxx* И ми казаха какво да правя . Понеже съм разочарован от случилото се изобщо като цяло с това как се развива И.О> като продукт - Благодарих на момчетата върнах им ДИНОСИТЕ и си бих мода . Повече не мисля да се занимавам с този продукт ( защото това наистина не е игра ) .

За evilevil - не знаех че са БГ-та . Мислих че са сбирнщайн . Съжалявам ако съм ги засегнал . Успех на всички
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #19 -: Юли 16, 2015, 23:53:59 »

Юрик, пак не ме разбра! Като писах за боговете в тази игра визирах Киберидиота, който преди години направи фурор в една одавна мъртва и умишлено убита версия, в която парите не бяха чак толкова голям фактор и където на преден план излизаха личните умения на играча а не банковата му сметка. Който е играл версия 4 ще разбере за каква игра става въпрос. Ето линк към постижението му:
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=117.630
Скролвате малко надолу!
Тук се нареждат играчи като Килгор, Динков, Цвето, Галин, Боби, Петър Генов, Никол, Кънчо, Ели и Ники, Кучето и още няколко десетки играчи, направили България два пъти световен шампион.

Ето и коментара на г-н Отон:


Oton
Community Manager
*

Karma: +778/-1278
  • [-]
Неактивен Неактивен

Публикации: 1971



274092643  oton@imperiaonline.org
Профил  Лично съобщение (Неактивен)
   
Re:БЪЛГАРИЯ -СВЕТОВЕН ШАМПИОН
« Отговор #22 -: Ноември 26, 2012, 10:29:54 »
Втори пореден път титла...
Вече натежава.
В следващото световно никой няма да иска да играе.
Да бяхте направили поне малко драма и съспенс, може ли така безапелационно да печелите...
Хайде сега да почерпите.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #20 -: Юли 17, 2015, 09:00:38 »

Братле истината е че аз попаднах сега на едно място където ми развинтеха фантазията и ми показаха колко слаб продукт е И.О.  НЕ знам как да го кажа но аз видя х очите си как за 2 дни и няколко часа 3 ма човека изкараха тежки .  *crazy* . В момента същите тези 3 ма се очаква този уикенд да изкарат Елит . Имайте в предвид че ерата за която говоря е започнала на 29,06 . Просто такова наливане на пари не съм виждал .

Другото нещо което ме потресе е че след като ме поканиха  да стана част от този тим и аз приех .... веднага ми насипаха в профила 600 диаманта  *xxx* И ми казаха какво да правя . Понеже съм разочарован от случилото се изобщо като цяло с това как се развива И.О> като продукт - Благодарих на момчетата върнах им ДИНОСИТЕ и си бих мода . Повече не мисля да се занимавам с този продукт ( защото това наистина не е игра ) .

За evilevil - не знаех че са БГ-та . Мислих че са сбирнщайн . Съжалявам ако съм ги засегнал . Успех на всички
Повече или по-малко диамантите(някога се казваха кредити) винаги са били част от играта, хардкор играчите сме го приели отдавна. Дори по времето, когато 40 кинта на месец ти даваха всичко, 95% от играчите не ги даваха.
Тези, които са те поканили и са ти дали 600 камъка за отскок имат ясното съзнание, че версия 6 е СЪЮЗНА игра, това че ти не го разбираш и си се моднал показва, че просто не си за тази версия.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #21 -: Юли 17, 2015, 11:54:46 »

Братле истината е че аз попаднах сега на едно място където ми развинтеха фантазията и ми показаха колко слаб продукт е И.О.  НЕ знам как да го кажа но аз видя х очите си как за 2 дни и няколко часа 3 ма човека изкараха тежки .  *crazy* . В момента същите тези 3 ма се очаква този уикенд да изкарат Елит . Имайте в предвид че ерата за която говоря е започнала на 29,06 . Просто такова наливане на пари не съм виждал .

Другото нещо което ме потресе е че след като ме поканиха  да стана част от този тим и аз приех .... веднага ми насипаха в профила 600 диаманта  *xxx* И ми казаха какво да правя . Понеже съм разочарован от случилото се изобщо като цяло с това как се развива И.О> като продукт - Благодарих на момчетата върнах им ДИНОСИТЕ и си бих мода . Повече не мисля да се занимавам с този продукт ( защото това наистина не е игра ) .

За evilevil - не знаех че са БГ-та . Мислих че са сбирнщайн . Съжалявам ако съм ги засегнал . Успех на всички

Трябваше да дойдеш в 193, там само хърватите инвестират да си спечелят ерата, всички други си играем за кеф  *gamer*
http://prntscr.com/7tp45b
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #22 -: Юли 17, 2015, 13:01:26 »

Версии, диаманти, само леки истории  Grin тия дъвки май няма да излязат от употреба  *xxx* *hahaha*

Аз все пак ще се придържам към темата, като ви запитам кога ще бъдат тормозени алкохолно в диско ритъм босовете   *PARTY**beer*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #23 -: Юли 17, 2015, 14:21:09 »

Галин, пиене вреди на здраве! Ти станал балшой ашлак. Grin Не пие! Пропие се. Не блудства с булки и невести в диско локали.  Tongue Фане една и само нея мандръса. Жени се, прай 3-4 син и едно две женско пишлигар и работа, работа, и тук там бизнес. Вечер пръцуца, шопен зелат  и неко вратна парджола, къпанье, фръга три бръз шамар връз жена " винаги има що" и яко мандръсанье дорде не падне таваньот. Това са ценностите дека треат да оцелее Българията, освен космати гръди с яки влакна по их и големи манерки да ти плънат крачольете.

По темата - не искат, дърпат се, не могли да носят на пиене и ядене и не умеят да танцуват менует и мазурка в ритъм шест осми на фригийския лад, нито румба, самба, ча-ча, фокстрот и ламбада. Мъка ти казвам, мислят че ще ги изядем и са умрели от ужаст. Ние ги каниме да ядат и пият, те си мислят че тях ще ядем и кръвта ще им пием. Мъртва работа ти казвам. Undecided Cry Е, разбира се познавам няколко десетки пипъл дето наистина биха ги изяли барабар с памучните тениски ма ние сме къде по ентелегентни,жентълмени и хора естети.
« Последна редакция: Юли 17, 2015, 14:55:00 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #24 -: Юли 17, 2015, 14:52:03 »

А бе, дали не с едърпат точно по тая причина?   Grin Grin Grin

Галин, пиене вреди на здраве! Ти станал балшой ашлак. Grin Не пие! Пропие се. Не блудства с булки и невести в диско локали.  Tongue Фане една и само нея мандръса...

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #25 -: Юли 17, 2015, 14:59:39 »

На дали, да не е очи да им вадим. По скоро ги е страх да ги не бият мъжовете им. Де да знааш Grin Може да са под чехъл и да живеят в патриархат, което само по себе си е супер за нашево мъжково брата. Tongue
« Последна редакция: Юли 17, 2015, 15:03:28 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #26 -: Юли 17, 2015, 16:42:19 »

Влад познаваш ме. Аз съм хАпсолютен джентълмен  *freak* И като Рицар в бляскави доспехи (може и на бял кон да се метна) съм готов да ги защитя от всяка заплаха  *HUNTER* включително и от самия мен  Grin
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #27 -: Юли 17, 2015, 17:00:12 »

e, тогава защо да идват?  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #28 -: Юли 17, 2015, 17:18:36 »

мен да пазят  Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #29 -: Юли 17, 2015, 17:19:46 »

Па ако щат да идват. Ние можем да се насладим на одухотворени вечери и силен купон с други. Мъчно ще ми е разбира се за тях, щот съм жалостив, як, мускулест и красив и въпреки единствената си лоша черта - богатството, ще потушавам мъката си с обилни дози дайкири, фис и гърл на яхтата на лидера на Wеhrmacht-та. Който не умее полка и мазурка, неки си преде със хурка. Tongue Гал, идвам другия месец. Как е Бургас, пристаснището на Монтана? Grin Разраства ли се? Има ли бичис и кроасанис украинос магнус?
« Последна редакция: Юли 17, 2015, 17:37:04 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!