Imperia Online България  
Април 20, 2024, 08:44:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: а уеееееееее,я се научете да давате точни и ясни отговори !!!!!  (Прочетена 2088 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Sal_Ben
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« -: Април 28, 2015, 10:17:12 »

До кога няма да може да си влезем в акаунтите до кога Huh?Huh?? Не хората да си мислят едно и после като си влезнат и всичко после да е каша.......
В такъв случай ....Премиум пакета изтича ли или не.... тече ли времето за колоний ви питах няколко пъти ... понеже има някой са мод и сега не могат да се размодират ...какво ми пишете ...ала бала...
Активен
JonSmit
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #1 -: Април 28, 2015, 11:38:50 »

Nema koi da ti otgovori kvo se sluchva yeeeeeee
Активен
JonSmit
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #2 -: Април 28, 2015, 11:41:58 »

Поради технически проблеми от страна на интернет доставчика на Империя Онлайн, атаките и издръжката на армии са спрени:
- всички атаки, пуснати преди часа на спиране, ще бъдат върнати;
- всички съюзни войни и премиум пакети ще бъдат удължени с точното време на периода без атаки;
- издръжка на армията няма да бъде вземана, въпреки че ще се отразява в статистиката.
- Състезанието в световете с активен Властелин на реалма също ще бъде удължено с времето, за което атаките са били спрени, в случай че някой съюз държи необходимото влияние.

Атаките ще бъдат пуснати отново в 15:00ч. сървърно време на 29.04. Извиняваме се за неудобството.
Това дали се отнася и за 129 не се знае ,как да разбереш след като не може да се влезеш
И не може ли да предупреждавате за тези профилактики/?Huh?Huh?Huh?Huh??
Активен
Sal_Ben
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #3 -: Април 28, 2015, 11:44:32 »

Лъжат за премиумите съм забелязал ....... уеееееееее Джони  Grin Grin Grin  и за колонийте най вее ме интересува,нали имаше там 2 седмици ли колко беше ако си бил мод се губят ...тва време от "профилактиката " всима ли се под внимание,да не като си влезна и да ми ги няма ...че ...  *freak*  не са една две  Grin Grin Grin
Активен
smart_g
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 16



Профил
« Отговор #4 -: Април 28, 2015, 11:46:09 »

Поради технически проблеми от страна на интернет доставчика на Империя Онлайн, атаките и издръжката на армии са спрени:
- всички атаки, пуснати преди часа на спиране, ще бъдат върнати;
- всички съюзни войни и премиум пакети ще бъдат удължени с точното време на периода без атаки;
- издръжка на армията няма да бъде вземана, въпреки че ще се отразява в статистиката.
- Състезанието в световете с активен Властелин на реалма също ще бъде удължено с времето, за което атаките са били спрени, в случай че някой съюз държи необходимото влияние.

Атаките ще бъдат пуснати отново в 15:00ч. сървърно време на 29.04. Извиняваме се за неудобството.
Това дали се отнася и за 129 не се знае ,как да разбереш след като не може да се влезеш
И не може ли да предупреждавате за тези профилактики/?Huh?Huh?Huh?Huh??
129 свят е в профилактика http://prntscr.com/6z2jgz


« Последна редакция: Април 28, 2015, 11:51:57 от smart_g » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Април 28, 2015, 11:49:51 »

Работим по проблемите. Няма как да уведомим за нещо, което не знаем, че ще се случи. Премиум членството се удължава, времето за колониите тече нормално. Ако се случи така, че поради проблема да загубите колония, моля, пишете на support_bg@imperialsupport.org.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Sal_Ben
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #6 -: Април 28, 2015, 11:51:55 »

ами значи мойте са си заминали вече ... днес изтичаше времето ... айде назад със 70 м дърво 7 м желязо и 14 м камък ...  Grin Grin Grin  здраве да е ...сиромах човек кога ли му е вървяло  Grin Grin Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Април 28, 2015, 11:52:52 »

ами значи мойте са си заминали вече ... днес изтичаше времето ... айде назад със 70 м дърво 7 м желязо и 14 м камък ...  Grin Grin Grin  здраве да е ...сиромах човек кога ли му е вървяло  Grin Grin Grin

Напишете името на акаунта си, моля.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Sal_Ben
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #8 -: Април 28, 2015, 11:57:57 »

аха ,че да ме блокирате пак  Grin Grin Grin  не съм за 6-7 колоний ... ама обикновенно като стане нещо подобно и аз излизам виновен ...но все пак ако е удобно да надникните  Grin Grin Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Април 28, 2015, 12:02:51 »

аха ,че да ме блокирате пак  Grin Grin Grin  не съм за 6-7 колоний ... ама обикновенно като стане нещо подобно и аз излизам виновен ...но все пак ако е удобно да надникните  Grin Grin Grin

Ако желаете да опитам да Ви помогна, напишете името си.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Sal_Ben
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #10 -: Април 29, 2015, 12:08:49 »

бе как беше адреса на супорта да докладвам нещо аз там .... че тука май май ...да питам и там ще ни дадът и да си сложим съюзен аватар или ням ада ни дават поне да знаем какво да правим,няма се занимаваме тука с прищявки на някой си ...
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #11 -: Април 29, 2015, 12:22:37 »

support_bg@imperialsupport.org
Активен
Sal_Ben
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 31


Профил
« Отговор #12 -: Април 29, 2015, 13:02:07 »

Мерсиии...мооннн Шериии..
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!