Imperia Online България  
Април 24, 2024, 06:45:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Каталунец  (Прочетена 2396 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Април 23, 2015, 14:52:44 »

Абе хора ... аз даже и не играя ... до есента съм спрял... влизам по 1 път на ден когато имам време изказах се в една тема това,че коментара ми не ви е харесал не е мой проблем,това че сте се разпознали като такива пак не е мой проблем .. извинявам се,че ви ороних авторитета на най-големите играчи и спамери във форума обещавам това да е последния ми пост форума в ваш направете предложение никой друг освен вас да не може да се изказва тук ... то не стига че не играя не стига че последните 2 седмици се изказах един път тук ами и тема направихте ..... няма да пиша повече нека форума е изцяло вас и вашите комплекси за величие успешна игра  Smiley  
относно есента нз дали ще играя ....явно сте прекалено велики и не заслужавате да играете със слабак като мен и другите хора по добре предлагайте всяка ера да ви се дава злато и диаманти няма смисъл да играем когато вие сте в играта непобедими сте просто  Smiley
за разлика от вас ние поне не сме лицереми като вас не лижем ничии задни части за да спечелим поне ви признавам едно Лазо е номер 1 в лизането  Wink
ПС:изтриите темата глупава е и става само за караници .... ако имате нещо карайте на лично на всеки ще отговоря ....
да се чуди човек как сме те пропуснали като си писал повече  Grin Grin Grin

че то и бивш кийпаджия имаме при нас, кво толкова? не съм забелязал някой от двамата да е лизал нечий задник

нещо като бисквитите "катеричка"ли е разликата между "очаквана сила на варварската атака" и "сила на варварска атака"?  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #16 -: Април 23, 2015, 14:57:48 »

Каква е тази тема? Вие напоследък забравяте май за какво служи този форум, или пък ви се ще постоянно да има разправии, караници и кавги тук? На мен пък не ми се ще. Каква е целта на темата, не разбирам аз? Лични нападки, едните срещу другите? И до какъв извод ще стигнете накрая? Каква би била ползата? Заключвам я, защото е безпредметна. Говорете си с Каталунеца лично, пишете му всички подред, направете си обща дискусия в скайп, ако искате. На хората, които не спадат към нито една от двете враждуващи страни, не им е нито нужно, нито интересно, нито приятно, нито полезно да четат подобни изказвания, които не водят до никъде.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!