Imperia Online България  
Април 25, 2024, 09:03:54 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Каталунец  (Прочетена 2401 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« -: Април 23, 2015, 13:26:31 »

Каталунец,ти верно ли се мислиш за болшой капацитет и най-големия меринджей? Обобщаваш след 1 коментар,правиш някакви твои си изводи,квалифицираш и не се замисляш,че не всеки е станоразбивач и не е длъжен да чете хелпове от кора до кора.Супер смешно ми става,като правиш разбор на всеки,а в заключената тема,на играч,който ако реши,ще те прави на монголска салата СЪС и БЕЗ позволени средства,по негов избор.Поне малко се съобразявай,можеш да помогнеш с отговор ако решиш и без да втълпяваш многознание и ирония.Ние сме асматици и си вярваме.Сори ако те дразни.На есен ще Ви видим. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #1 -: Април 23, 2015, 13:30:55 »

Да да да прав си извинявам се забравих,че форума е само за вас успех  *rose*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Април 23, 2015, 13:33:58 »

Да да да прав си извинявам се забравих,че форума е само за вас успех  *rose*
благодаря, ще понавъртим на твой гръб малком постове тук да си вдигнем ранга и самочувствието  *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Април 23, 2015, 13:39:02 »

Да да да прав си извинявам се забравих,че форума е само за вас успех  *rose*
Говориш пълни глупости.Не може да се имаш за сериозен човек,а в секция въпроси да вкарваш ирония и твоите си неща там,особено когато не познаваш автора,който пък решил да помогне на друг и изобщо не го е еня за станове.Не е сложно за разбиране,но да си интересен минава 2-3 пъти,после е нелепо.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #4 -: Април 23, 2015, 13:40:57 »

благодаря, ще понавъртим на твой гръб малком постове тук да си вдигнем ранга и самочувствието  *hahaha*
Бе мен ако питаш по скоро се излагате ама вие си знаете всички знаем,че сте капацитети от версии 4,5,6  направо ние простосмъртните как си позволяваме да се обаждаме или да играем нз ... забравих че тази игра е само за 2 съюза и един спамер а й това че вие се разпознахте в коментара ми само по себе си говори за вас Smiley темата е излишна и без грам смисъл ако имате нещо да ми казвате ми го кажете на лично а не правете излишни теми за да търсите провокации  Smiley
ПС: коментара си го изтрих Smiley забравих,че само вие можете да се месите във всяка тема тук Smiley
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #5 -: Април 23, 2015, 13:46:11 »

Абе вие ние....ти си като Юрий в ранния му период Grin
Дразниш заяждаш се провокираш и после се правиш на ощипана госпожица...Форума е за всички ама някак си като не пишеш ти и никой не се кара с никой.Седи си там на "трона" и внимавай че се клати Grin
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #6 -: Април 23, 2015, 13:48:42 »

Темата не е излишна.Точно за теб си е.Пишем,защото засягаш нас.Когато излезеш срещу нас и ни биеш-пиши каквото искаш Wink Капацитети сме и на хубави жени и скъпи питиета даже.Понякога скатаваме и за море(ако остане от плащане за диаманти)Няма да имаш честа да ни познаваш лично,а злобата ти към нас,само показва,че нещо с величието ТИ,което си мислиш че имаш е накърнено.

п.п. в 18 влизам сутрин в 8 и вечер в 21.Атакувай пак.Смел си.Успешни забавления.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #7 -: Април 23, 2015, 13:58:50 »

Абе вие ние....ти си като Юрий в ранния му период Grin
Дразниш заяждаш се провокираш и после се правиш на ощипана госпожица...Форума е за всички ама някак си като не пишеш ти и никой не се кара с никой.Седи си там на "трона" и внимавай че се клати Grin
а ти да не мислиш че си по различен ,обещах ти нещо ама па ти не спираш !
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #8 -: Април 23, 2015, 14:02:11 »

Аз ли не спирам ?Да си прочел нещо заядливо от мен за вас ?
Ама то не бяха тронове то не бяха квалификации ...хайде да си имаме уважението.Браво че го защитаваш но проблема в е него не във "вас" като цяло.Никой не е дошъл тука да се заяжда и да се дърли за всяка дума.С изключение на двама човека единия от който е Каталунеца.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #9 -: Април 23, 2015, 14:02:59 »

Абе хора ... аз даже и не играя ... до есента съм спрял... влизам по 1 път на ден когато имам време изказах се в една тема това,че коментара ми не ви е харесал не е мой проблем,това че сте се разпознали като такива пак не е мой проблем .. извинявам се,че ви ороних авторитета на най-големите играчи и спамери във форума обещавам това да е последния ми пост форума в ваш направете предложение никой друг освен вас да не може да се изказва тук ... то не стига че не играя не стига че последните 2 седмици се изказах един път тук ами и тема направихте ..... няма да пиша повече нека форума е изцяло вас и вашите комплекси за величие успешна игра  Smiley  
относно есента нз дали ще играя ....явно сте прекалено велики и не заслужавате да играете със слабак като мен и другите хора по добре предлагайте всяка ера да ви се дава злато и диаманти няма смисъл да играем когато вие сте в играта непобедими сте просто  Smiley
за разлика от вас ние поне не сме лицереми като вас не лижем ничии задни части за да спечелим поне ви признавам едно Лазо е номер 1 в лизането  Wink
ПС:изтриите темата глупава е и става само за караници .... ако имате нещо карайте на лично на всеки ще отговоря ....
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #10 -: Април 23, 2015, 14:04:52 »

Давай Милене аз няма да отговоря на това Smiley
Защити го пак....
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #11 -: Април 23, 2015, 14:11:40 »

Каталунец,ние не играем за злато бре.Ако решим ,ще те уведомим,явно ти е важно.Сега пък Лазо ли ти е проблема?Не се спираш.Готините хора се търсят и намират и са в една компания в живота,случва се и в ИО.Какви задници,какво лизане те подгони?Лицемерието в играта се измерва най-вече в това,постоянно да хулиш,обиждаш,иронизираш и то хора,с които си играл и си се перчил с тях.Когато си готов,да бъдеш нормален потребител,намигни да заключа темата.Засега си просто....ти си знаеш.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #12 -: Април 23, 2015, 14:18:31 »

много ми е интересно вие какво правите в случая ,с нещо различавате ли се ? според мен едно и също каквото прави той ,аз това и вие .да направим ли теми и за вас ?
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Април 23, 2015, 14:41:57 »

В какво ни обвиняваш конкретно?......иначе за темите-никой,никой не е спрял Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #14 -: Април 23, 2015, 14:52:10 »

В какво ни обвиняваш конкретно?......иначе за темите-никой,никой не е спрял Wink
в това че се заяждате не по малко от него например и кой те излъга пък теб че твойто мнение е по меродавно от неговото и лично ти се слагаш навсякъде да даваш мнение без да познаваш хората а обиняваш него сега в същото
Активен
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!