Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:35:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как започват профи играчите...  (Прочетена 3281 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« -: Декември 19, 2007, 16:25:04 »

От скоро излезнаха първите битки за текущата ера в блица. Ето как добрите играчи започват ерата - правят 1000 копиеносеца, намират си случайно 2 цели с по близо 70к злато (които горките нападнати очевидно са пестили за да ги бутнат на приятелчетата) в неохранявани крепости първо ниво (как пък не им е хрумнало поне 2ка и 50 стрелеца вътре да си направят), разграбват ги и след това дори и не помислят да нападнат някой друг. Наистина впечатляваща стратегия Smiley Браво момчета!!!
Само за сравнение - аз и съседът ми _justus___ мисля, че бяхме първите, които проведохме битки и интересно как не намерихме толкова благодатни цели (не е като да не съм поразгледала всички възможни) Smiley а все някакви бедняци с по 5-15к или пък с някаква защита (която със сигурност би спряла 1000 копия) ...чак един ден по-късно, и то с много късмет, успях да изднеба нещо съпоставимо с тези суми, но човекът загуби и доста войничета...не е като да е бъкало от хора с единици и куп пари.

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/10/2007_12_3/9033560_9042562_91303

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/10/2007_12_3/9042444_9042466_91302

Може би другата ера и аз ще си направя един летящ старт Smiley ама защо да се ограничавам само с толкова скромно преточване Smiley може да се окаже, че модата да се играе с празни единици и много ресурси е превзела регионът, в който играя  *YAHOO* *dance*

« Последна редакция: Декември 19, 2007, 16:28:23 от Leila » Активен

try before try again!
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #1 -: Декември 19, 2007, 16:35:39 »

ми Лейла ..незнам ,но Ласи ми е много близко съседче и не съм го забелязал ....в началото даже и знаменце закичи ,но псле нещо изостана доста в точките
Активен

Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #2 -: Декември 19, 2007, 16:47:21 »

Аз не бих очаквала от ласи и бойлера да си довършат ерата  ;D то след такова начало на кой ли ще му се играе  Cry така или иначе темата е за да видят и по-неопитните играчи как е хубаво да се стартира ерата - просто ви трябва втори акаунт, който да преточите Smiley после дори да ви баннат за 48 часа най-вероятно ще сте твърде напред за да ви заболи от евентуалните щети. За справка - са6о от свят 9...48 часа бан и какво от това? загубил си е добивите за 2 дена ...поне според мен е доста по-малка загуба от това да се засилиш в първите дни с една или няколко порцийки златце. Т.Е. това си е направо стратегия за старт - съвсем съзнателно да го направиш с идеята, че ще те баннат след това, но да си преценил, че ще нагрухащ повече, отколкото после ще загубиш.
А всичко това може да се реши толкова лесно като вместо 48 часов бан за главния и изтриване за преточения се изтрие главния и се банне преточения - нека след това чийтърите си играят с касичката. Доста по-малко хора ще си рискуват труда заради такива изпълнения.

///В конкретния случай не очаквам нещо да може да се направи - сигурно няма да има съвпадения на ип-та или друго обективно доказателсво за измама, така че всичко си остава само догадки и клевети Smiley ...и най-вече подигравка, от страна на такива играчи, към всички останали, които наистина обичат играта и гледат да си направят кефа честно и почтено (даже изобщо не разбирам какъв кеф има в това да играеш с предимсвто....поне да имаше някаква награда за да има някакво оправдание за тия измами)  *hmm* *hmm* *hmm* *hmm*
« Последна редакция: Декември 19, 2007, 16:54:04 от Leila » Активен

try before try again!
v.valentin
Гост
« Отговор #3 -: Декември 19, 2007, 18:10:19 »

Тази информацията има донякъде утешителен морален ефект, за такива като мен (абсолютни новобранци закъснели с по месец   ),които не са чували преди това ,камо ли играли ИО . Мога да си направя само заключение, защо ми е толкова трудно да догонвам останалите и защо ям непрекъснато "бой по манерката " . ;D
Въпреки всичко ,играта ми харесва и ще я играя докато мога ... Huh?
Все пак ,макар и малко виждам борбени единаци които не се предават и това ми харесва..Мисля че има много, които играят честно заради самата игра и борят най вече себе си чрез нея ,а не шмекерите  Smiley
П.П. какво наистина е удоволствието от нагласената победа Huh?
« Последна редакция: Декември 19, 2007, 18:25:16 от v.valentin » Активен
Мрак
Нямам представа кой е
Майор
*****

Karma: +142/-123
Неактивен Неактивен

Публикации: 674


Усмихни се - утре ще бъде по-зле


Профил WWW
« Отговор #4 -: Декември 19, 2007, 19:38:59 »

само така,мацка.и аз знам,че никога няма да съм в челото,ама не ми дреме,щото никой не ме подпира.каквото ми се случи(и в + и в -)си е моя заслуга Smiley
а за новобранството не се кахъри - всеки е правил уникални тъпотии в началото.то си е в реда на нещата.аз си знам моите де.може да отворя тема - новобрански осирания,и който смее - да си признае как се е разплесквал.
Активен

Скрит/Мрак/Не знам
2000 години преди новата ера са решавали квадратни уравнения...повод да се замислят някои,дето и днес не могат...
morgana
Гост
« Отговор #5 -: Декември 19, 2007, 20:45:58 »

може да отворя тема - новобрански осирания,и който смее - да си признае как се е разплесквал.
Давай Мрак...поне ще се посмеем от сърце. Всеки се е осирал поне по веднъж. Прав си:))
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #6 -: Декември 19, 2007, 21:36:25 »

ааааа някои си имаме репертоар:)
Активен

The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #7 -: Декември 19, 2007, 21:52:43 »

само така,мацка.и аз знам,че никога няма да съм в челото,ама не ми дреме,щото никой не ме подпира.каквото ми се случи(и в + и в -)си е моя заслуга Smiley
а за новобранството не се кахъри - всеки е правил уникални тъпотии в началото.то си е в реда на нещата.аз си знам моите де.може да отворя тема - новобрански осирания,и който смее - да си признае как се е разплесквал.
някои като мен продължават и сега с едни същи глупости  *hahaha*
Активен

Kent
Гост
« Отговор #8 -: Декември 23, 2007, 18:07:42 »

Bluefan и Abonata няма да бъдат изтрити естествено... къде къде по големи мултаци не са били трити (например Kanuni от преди няколко ери в свят 4 където очеизвадно точеше... ) Така обаче е по добре, защото скоро като започнем да пускаме армия ще има кои да пребием с удоволствие... с тях ще започнем след празниците Smiley Иначе весели празници на всички Smiley
Активен
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Декември 24, 2007, 18:22:08 »

ми всеки си има рабличен подход Wink говорили сме много по тая тема :)но когато ще играя на 100% винаги само икономика никакви нападения >Grin само икономика спотайване с комшиите *friends*
яя малко се пообърках  Embarrassedто тук било само за професионалисти *hihi*
« Последна редакция: Декември 24, 2007, 20:50:46 от vidomina » Активен

Age of Extinction
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!