Imperia Online България  
Април 18, 2024, 21:49:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за изравняване на двете "нови" версии  (Прочетена 4853 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« -: Април 07, 2015, 19:37:58 »

Добър вечер,играчи и администратори. Искам в тази тема хората да правят предложения,с които да се спомогне това версия 5 и 6 да се поставят на равно място. Вярно е,че двете версии имат разлики,и аз нямам против. Харесвам 5-та и играя нея. Само че тя е поставена на по-заден план.Когато се регистрирам с нов акаунт много често директно играта ме препраща към 6-та , въпреки че аз искам да се регистрирам в нов свят в 5-та. От друга страна има разлики и в наградите-във версия 5,както е от край време,за спечелване на реалм се дават 100 диаманта. Това си е така от както я има версията,и когато ТЯ беше най-новата. Сега версия 5,която беше най-новата до 2013 и в нея имаше 3 световни,много турнири и тн,е поставена на по-ниско стъпало. Админите ни казват "имате право на избор",но досега не съм видял да мога да избирам къде да се регна,а дори и да избере един играч 5-та,той не печели еднакво. В 6-та наградата е със 100 диаманта повече от 5-та(200). В нея се получават 100 диаманта за медал от битка. Във версия 5 това го няма. Не ви карам,драги Администратори„ да върнете хората към версия 5 и да играят по 2-3000 играчи,както преди. 6-та е по-нова и хората се залъгват. Повечето нови играчи не знаят, че има версия 5 и не са я играли. Признавам и аз съм играл версия 4,замалко,а след това и досега играя версия 5. Искам само едно-изравняване на версиите. 1. Да може да се избира къде да се регистрираме,а не директно да ни вкарва в някой свят от версия 6. 2.Да се изравнят наградите-щом във версия 6 се дават 200 диаманта за ера,нека е така и във версия 5.3. Щом се дават по 100 диаманта за медал"Битка на деня" във 6-та,нека е така и в 5-та. Очаквам още хора да изразят мислите си,и благодаря на админите-дано осъзнаете,че мисля за доброто на играта. Така ще печелите и от двете версии  Smiley
« Последна редакция: Април 07, 2015, 22:38:08 от teddykazandjiev » Активен
musicstyle
Гост
« Отговор #1 -: Април 07, 2015, 20:40:49 »

Аз съм напълно съгласен със авторът.
Все още хората от в5 купуват диаманти, старите играчи си харесват в5.
Лично аз не харесвам в6, тъй като е прекалено сложна и дизайна (да не се обидят програмистите) е доста смущаващ Wink
Аз също съм КАТЕГОРИЧНО против новите играчи при регистрация да се логват директно към в6.
Не може ли да се добавят 2 линка 1вия към в5 и втория към в6?
Ще бъде много по-честно да предоставите на клиентите си избор, а не да се водите от личните си интереси (в случая г-н ръководителят)
Относно ъпдейдите, които teddykazandjiev предлага - поне  някой да се въведат
Спрете да се водите от личните си интереси, започнете да обслужвате нашите.
Постоянно се намират оправдания "Не мислим да въведем подобно нещо", "Очите ни са вперени във най-лъскавата версикя"
Защо?!?!?!?!?!?!??!
Нямаме ли право да получим някакъв ъпдейт върху "най-добрата" "обслужваща" интересите ни империя онлайн?
Уж говорим за честност, обслужване, а в крайна сметка се държим като "министри" - говорим, взимаме и нищо не даваме.
(това обръщение знаете към кой се обръща)
Толкова ли е сложно да оставите нещо във в5 като символ на уважение?
Толкова промени въведохте във в6 - мигновено обучение на армията, 100 диаманта награда за битка на деня
, само за в6 .
Не е ли егоистично???!?!?!?
Вероятно администраторите нямат връзка по отношение на обновяването на ,,опциите,,, но това не дава никакво право да сме дискриминирани  .
Или целта е да се преустанови в5 ?  Sad
Мислил съм да се логна във в6 - не ме грабва така както в5.
« Последна редакция: Април 07, 2015, 20:44:54 от musicstyle » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #2 -: Април 07, 2015, 22:51:39 »

Когато бяха световните в 5-цата и тя беше на върха на славата си, Вие призовавахте-играйте,борете се като имперци или номади. А сега това се разби на пух и прах. Понеже някои "уважавани" от мен хора казват,че 6-та е мнооооооого по-добра нека се даде възможност на играчите да изберат-имаше много клипчета-правите едно-борете се като имперци или номади за пълна доминация в света. Изберете своя модел на игра чрез тези две могъщи раси и се борете със и срещу реални хора. А за версия 6-влезте в света на имперците. Управлявайте държавата си чрез вашия могъщ  император.Нека вашата могъща династия властва над вашето приказно царство. И давате(както колегата е предложил)2 линка и хората избират-така ще се населят световете и в 5-та и ще печелите много повече-за играта ще дават и ветераните,а и новите във версия 6. Всички ще са доволни.
Активен
otmastitelq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #3 -: Април 07, 2015, 22:52:32 »

Съгласен !!!!!!!
Активен
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #4 -: Април 07, 2015, 23:01:32 »

 Правилно си хванал идеята ДА това е целта и идеята версия 5 да излезе от употреба.И в интерес на истината екипа и ръководството на играта много отдавна обявиха това.Именно заради уважение към старите играчи и по тяхна молба имаше такава тема във форума оставиха няколко сървъра с В5 като изрчно предупредиха,че потдръжката и съпорта там ще е минимален и усилията ще са насочени към подобренията и проблемите във В6.Явно такава е политиката и решението на ръководството на играта предполагам и за това са въведени и награди и разлика в диамантите давани за победители в Реалма и "Битка на деня" за да стане В6 по-привлекателна и желана от играчите.Така,че това е положението трябва да се приеме и да се свиква с новата версия.Колкото до Казанджиев,ще му кажа само това:Пич спри да пишеш по всички теми във форума едно и също вече те знаем на изус-3 световни,толкова турнири бла бла бла едно и също и какво е това аз ИСКАМ и изброяваш какво да промени екипа на играта,че на теб да ти е удобно не си нито в положение нито в ситуация да поставяш условия и искания.По същата логика може и да поискаш Майкрософт да прави програми за Уйндоус 98 защото ти харесва и си свикнал с него.Така беше и като се преминаваше от В4 към В5 сега е същото има хора на който си и харесва 4-ката и си играят там с удоволствие.Просто спри да мрънкаш  Wink
« Последна редакция: Април 08, 2015, 00:22:38 от legacy » Активен
musicstyle
Гост
« Отговор #5 -: Април 07, 2015, 23:21:10 »

То да беше само това... ами тия скриптове кога ще се спрат?
Някъде бях прочел,  че потребителите нямат право да използват играта като печалба т.е да не създават скриптове с цел продажба.
Е тая фирма няма ли шеф да се хване и каже "Започнете сериозна работа по отстраняването на скриптовете".
Аз предлагам да се направи една петиция свързана със оставането на няколко светове х2 х4 х10
Световете в5 са полупразни, за това предлагам да се оставят 3 сървъра.
Както е тръгнало, няма да се промени нищо във в5, поне да ограничат сървърите до  3
. по тоя начин ще се съберат повече съюзи, а в момента положението е следното:
2-3  съюза по 20-30 човека, останалите са 1-5
.
Активен
otmastitelq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #6 -: Април 07, 2015, 23:24:21 »

Това за обединяването също е много добро предложение
Активен
musicstyle
Гост
« Отговор #7 -: Април 07, 2015, 23:30:56 »

Това за обединяването също е много добро предложение
Ще врътна една петиция утре и да видим какво ще стане
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #8 -: Април 08, 2015, 00:37:14 »

legacy. Какъв ти е проблема бе брат. Такива като тебе ги знам-преди 2-3 години като беше последното първенство във 5-та всички вие-ураааааа най-великата версия. Сега друга песен запяхте. Кажи ми,понеже нали си много умен,къде им е файдата на ръководителите. И Дочев,и Димитров какво печелят-преди се е фокусирало върху 5-та,така  и версия 4, и класиките са пострадали и версия 5 е спечелила хора за тяхна сметка,сега става същото-версия 4 и класиките нямат вече никаква поддръжка,а само 6-та и 5-та и то главно 6-та. Вместо да се поддържат всички и да се печели от хора като мен като играят 5-та,а не 6-та се поддържа най-новото и така се губи от 5-та,която донесе МИЛИОНИ. Това нито ти,нито админите не може да го отречете. И какво трябва да значи това "не си в положение". Извинявам се legacy. ПО ТАЯ ЛОГИКА след 10-15 години,живот и здраве, ставам министър-председател, или просто министър на ИТ технологиите и съобщенията. И да си кажа-аааааааа чакай бе,аз преди не бях в положение да искам от ИО каквото и да било. Ама сега съм МИНИСТЪР-я да ги очистя до 9-то коляно понеже "МОГА". Това е смешно. Какво като не съм в положение-трябва ли да съм шеф на ИО или министър, за да предложа нещо,което ще е от полза за всички.Щото като се откажат хората,които играят версия 5,компанията няма да спечели и стотинка от това. Има хора,които вкарват хиляди за диаманти-те не играят версия 6-поне тези,коити познавам. НЕКА се сложи на равно място-защото всички други версси са еднотипни. САМО 5-та има номади-това не можеш да го отречеш. Сега те моля да не пишеш повече, и благодаря на хората,които ме подкрепят-пак се обръщам КЪМ АДМИНИТЕ. За ваш интерес е приятели-изравнете версиите като достъпност. Така още хора ще влязат в 6-та,а и версия 5 отново ще се насели и ще бъде както преди-с 2-3 000 активни играча. Така и двете ще ви носят увеличени приходи и това ЩЕ Е ДОБРЕ ЗА ВАС,А И ЗА НАС.
« Последна редакция: Април 08, 2015, 12:52:27 от teddykazandjiev » Активен
igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #9 -: Април 08, 2015, 21:08:05 »

щели да намалят подръжката,дрън ,дрън,след като плащаме ще подържат ако не могат да я закрият и да си играят само админите.мошеници са и гледат само да грабят,или да изравняват или да си стоят гледни,аз след тази ера повече няма да играя,както и отдавна го направиха много други играчи и го направиха заради администраторите,заради куп глупости който допуснаха и допускат да се случват.
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #10 -: Април 08, 2015, 21:24:27 »

Не се ядосвай,приятелю. Е сега влязох във версия 6-викам си. Нека опитам-заради себе си. Ма то бъгове,крашове,грешки. А и този модел на битката-АААААААААААААААААААА. А и играчи на 2000 точки с 10 000 армия-това е съвсем нормално,няма хакове. Не знам за вас,но аз ще се поборя още малко с простаците,които поддържат админите и им се подмазват и със самите админи и накрая ще си завърша ерата с BG FOREVER в свят бг10 и след това се отказвам. Аз се опитвам да им отворя очите, че ако поддържат версия 5,както я поддържаха когато беше най новата,ще печелят много повече. те обаче не ме чуват-еми здраве да е.
« Последна редакция: Април 08, 2015, 21:53:30 от teddykazandjiev » Активен
musicstyle
Гост
« Отговор #11 -: Април 08, 2015, 21:32:45 »

Тука става въпрос за измама в големи размери, тия скриптове със сигурност не идват от случайни хора.
Относно в6 - като гледам нито на външен, нито на фунционален план е нещо голямо  Grin
Там същата работа - ботове, диаманти...
разликата между 6цата е, че почти всичко се прави със ДИАМАНТИ, което от своя страна помага на компанията.
Явно алчността надминава всяко нещо, без значение кой ще пострадат Wink
Простата и чиста игра е сменена поради повечето екстри, които богатажите трябва да поддържат, нека не ги игнорираме  *hahaha* Wink
Аз също съм на последна ера, няма да се върна в тая игра, предполагам и други .
Кой мозъци са направили доклада във в6 толкова скучен ?
каквото дървото такива са и клончетата Wink (за собственикът)
« Последна редакция: Април 08, 2015, 21:36:05 от musicstyle » Активен
otmastitelq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #12 -: Април 08, 2015, 21:34:57 »

Лично аз мога още сега да пусна алармата и никой няма да ми хване армията, но предпочитам да играя честно и да не пускам нещо, което е забравено
Активен
musicstyle
Гост
« Отговор #13 -: Април 08, 2015, 21:40:32 »

Аз ги имам скриптовете, не искам да си натоварвам лаптопа с някаква игра.
Колкото съм докладвал - толкова решения няма  Grin Grin Grin Grin
Ние вече си знаем кой върти imperiatools.com
Много е интересно във правилата за ползване
- 4.3.4 Използването на уеб-страниците на „Империя Онлайн ООД” за комерсиални цели, включително и за реклама, става само с изричното писмено съгласие на „Империя Онлайн ООД”.
- 5.2 На потребителите се забранява да манипулират или осуетяват функционирането на онлайн игрите. В частност, потребителите не трябва да използват средства, механизми или софтуер, които може да попречи на правилното функциониране на играта. На потребителите, също така, се забранява да използват средства, които биха натоварили капацитета на системите, поддържащи играта. На потребителите се забранява да блокират или да модифицират съдържанието, генерирано от екипа на играта или по друг начин да пречат на функционирането на играта.
Най-добре да ги махнат тия точки - сами си нарушават правилата  Wink
Активен
otmastitelq
Редник
*

Karma: +1/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 40


Профил
« Отговор #14 -: Април 08, 2015, 21:45:11 »

Тея, които ги използват въобще не им пука те знаят, че не можем да го докажем. Smiley
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!