Imperia Online България  
Април 24, 2024, 13:19:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за изравняване на двете "нови" версии  (Прочетена 4860 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #30 -: Април 14, 2015, 21:11:26 »

Ще изчезне, друг ще се появи чак на следващия ден. Ако го ударите преди той да е пратил атака, той няма как да Ви атакува. Хем не сте разбрали, хем спорите, наистина човек трябва да има здрави нерви, за да Ви обяснява.
Ако не искате в тема за версия 5 до Ви пишат за версия 6, преди всичко Вие не пишете за нея, още повече не не разбирате нищо от нея.
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #31 -: Април 14, 2015, 21:25:46 »

Еми нали ме призовавахте да не говоря за 6-та без да съм играл-ето играх я. И прочетох новините-понеже темата ми е за изравняване на версия 5 и 6 видях каквото трябваше,макар да играя за кратко без въобще да ми пука. Аз не искам да играя версия 6-особено когато играч на малко повече от 2000 точки ме нападна с 10 000 армия,което е невъзможно. Просто искам да имам база за сравнение-едната версия има 200 диаманта,другата 100,в едната за медали ти дават по 100 диаманта,в другата не и в едната е невъзможно на 2000 нето да имаш 10 000 армия,а в другата-нападай,бой с хаковете.Ето за това не уча Еленче,защото никой не оправя скриптовете и хаковете,а и никой не ме чува-айде сега съм ядосан и спамя излишно,защото ми се заяждате и ти и легаси,но когато я писах темата не бях и предложенията ми са напълно разумни-щом го има във версия 6 като диамантена награда,нека го има и във 5-та бе. Направете това просто нещо и това за паралелните линкове-връщат се част от хората в 5-та,нови влизат в 6-та,диамантите са еднакви и приходите нарастват,толкова е просто.
Активен
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!