Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:44:29 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко, но от сърце....  (Прочетена 1294 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« -: Април 04, 2015, 21:26:08 »

Здравейте.
Приветствам действията Ви за една по-добра визия на играта в частта си - сгради. В никакъв случай не мога да приветствам подмяната на снимките на
войниците - трудно различими са отделните видове единици.Шпионина толкова да се доближава до леката армия, че направо не е истина.
За да не ви е много трудно и да не търсите друга картинка за шпионин(че не се знае какво ще намерите) предлагам поне да промените фона на снимката - лилаво примерно - за да има някакъв контраст.
Според мен изцяло да се смени снимката на тежкия мечоносец, не е ясно какво е ....
Дворец
Намерих една доста извехтяла от миналото тема http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=70100.msg536400#msg536400
Днес разбирам, че нищо не е направено до момента ...
Дете на 7г. да е император  Grin
До навършване на 16г. той не трупа никакъв опит. Според мен трябва да се позволи в такива случаи да бъде сменен императора ( детето), да се даде опция да бъде назначен регент - както е ставало в историята,или системна  невъзможност   непълнолетно дете да наследи престола - в този случай да се процедира, все едно императора няма деца. Може да се остави и избор на играча сам да реши кои от тези 3 неща да избере както избира при колонизиране  или анексиране вида на терена върху който иска да се случи разрастването му.
Банка
Скоро някой Ви беше предложил да има опция в банката за предсрочно погасяване на задълженията. Супер интелигентно и умно предложение, което не знам защо все още не е въведено.


 
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Април 04, 2015, 21:29:36 »


Банка
Скоро някой Ви беше предложил да има опция в банката за предсрочно погасяване на задълженията. Супер интелигентно и умно предложение, което не знам защо все още не е въведено.


 


Тук не съм съгласен - опция за предсрочно погасяване има отдавна  ;D
Активен

TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #2 -: Април 04, 2015, 21:38:53 »

Извинявам се за моето незнание. Не се е налагало да тегля заем. Embarrassed Радвам се, че сте сложили такава опция  Smiley
Може да не съм се изразил коректно. Имах предвид една част от заема да се изплати веднага, не целия. Ако я има вече тази опция моа да ви похваля
« Последна редакция: Април 04, 2015, 21:49:18 от TO » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #3 -: Април 04, 2015, 22:14:00 »

Извинявам се за моето незнание. Не се е налагало да тегля заем. Embarrassed Радвам се, че сте сложили такава опция  Smiley
Може да не съм се изразил коректно. Имах предвид една част от заема да се изплати веднага, не целия. Ако я има вече тази опция моа да ви похваля

Не , има опция за пълно погасяване на заема - няма за частично
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Април 06, 2015, 11:08:36 »

Благодаря за предложенията. Ще предам.
За двореца - не е правено нищо, защото играчът може да предотврати тази ситуация, а именно възкачване на непълнолетен човек на престола. Все пак ще напиша едно предложение в тази връзка, ако е изпълнимо технически и няма други пречки, би било улеснение.

Банката няма да търпи промени, поне засега.

Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #5 -: Април 06, 2015, 20:54:01 »

Цитат
За двореца - не е правено нищо, защото играчът може да предотврати тази ситуация, а именно възкачване на непълнолетен човек на престола.
Съгласен съм, че има възможност да се предотврати, но... до известна степен.
Не се знае с точност на колко години императора ще се спомине.
Също така има вероятност, ако императора се използва за генерал, то той да бъде убит в битка. Всичко е въпрос на късмет. Дет се вика, ако знам кога ще умра, сам ще си изкопам гроба.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!