Imperia Online България  
Март 29, 2024, 11:28:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бисери на 2015 година:  (Прочетена 4634 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #15 -: Септември 12, 2015, 16:59:53 »

аз не го разбрах точно така Grin.по скоро се смееше на мойто изказване ма той де да знае че играя от самото начало когато отстрани имаше общ чат и Мони отговаряше и помагаше.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #16 -: Септември 12, 2015, 17:06:15 »

аз не го разбрах точно така Grin.по скоро се смееше на мойто изказване ма той де да знае че играя от самото начало когато отстрани имаше общ чат и Мони отговаряше и помагаше.

Ами той бърз изтри бисера на сезона .... Wink А сега иди и го потай , след като дава компетентно мнение и след като поства и прави тема за бисерите .... Що изтри бисера на 2015  *hahaha* *hahaha* *hahaha* ... Това с линка и Уикипедията дето го засече ..... е по яко от засечка в играта Братле . Направо все едно ти дойде без Воена медицина . Армията му едвам е оцеляла  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* Още се хиля като луд . Не мога да се запра  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #17 -: Септември 12, 2015, 17:13:20 »

Абе то днес имаше и друг лаф за " пушаци " ама .... Карай посмяхме се . Благодаря ви за което  *rose* *rose* *rose*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 02, 2015, 00:40:36 »

http://prntscr.com/8xxzch

Как се тегли депозит бе хора  Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #19 -: Ноември 30, 2015, 21:53:32 »

Re:Казарма пехота .
« Отговор #1 -: Днес в 21:08:54 »
Отговори с цитатЦитат
Има доста станове, независими градове и играчи, чийто ресурс ще ви позволи да си развиете и казармите, и да си подновите и армията.
Не виждам основа, за която да се променят цените на сградите, при наличието на всичките икономически благодетели на глобалната карта. Smiley

Лично аз развивам казармите, колкото и да струват, защото с това намалявам %-а на диаманти, които харча за мобването на армията. Въпрос на гледна точка е, дали
ще си развиете сградите или не.


Това лично за мен е лафа на на годината а лафа на 30-то летката .  *hahaha* *hahaha* *hahaha* .
Думата МОБ ппридобива известност през далечната 1981г. - Моб произиза от "Mobile" - Това са онези програмки който сме свиканли да взаимодействат с нас в Екшън игрите . Просто нямам си и на предства как това нещо става като израз в игра като И.О. . Grin Grin Grin

Пояснение . В по-нови времена се използва и синонима на думата "мобване" това е "фарминг"
 Wink
« Последна редакция: Ноември 30, 2015, 21:58:55 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #20 -: Декември 01, 2015, 14:28:34 »

Извадка от Новините *hahaha*

Цитат
1. Черният петък започва в четвъртък!

Така е! А Никулден е след Коледа!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #21 -: Декември 04, 2015, 17:33:55 »

Извинете че се меся но не ми стана ясно Юри като какъв се явява на екипа!?

Май само аз не знам , че съм от екипа на И.О.  *pardon*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #22 -: Декември 04, 2015, 19:39:14 »

О,Юри,ти-наша пътеводна светлина,ти наш космически гений,който ни води из мрачните дебри на империята, ти-властелине на форумите и ерите!
Ти си сакралнит идол,на който се кланяме,когато отваряме тази игра и този форум!
Ти си радетелят за форумна свобода и независимост,великият символ в нашите сърца и души,примерът,който ние неотклонно следваме,за да успеем да осмислим пребиваването си тук!
Ти си героят,който храбро устоява на хулите на плебеите форумни и прегърна идеята да им  посочиш правилния път!
Ти си радетелят за нов ИО кодекс на честта,пълен с много точки и подточки и инкриминиращ всяка публична изява срещу светлата ти особа!
Ти си освободителят на непредубедения форумен читател от комплексираните,депресирани и неможещи да стъпят на малкия пръст на тъпо…, упс,на Джони, Мечове, които Мечове упражниха своя деспотизъм над светлите имперски мечти на тъпото /еми…Джони,де/…да бъде пръв властелин на ИО!
Ти си последният мохикан, естествен враг на всички мечове,кийпове,криейтъри и други подобни, защитникът на слабите,бедните и виртуално онеправданите!
Ти си нашият Мойсей,който ще ни преведе през всички злини и препятствия,за да достигнем виртуалната Обетована земя!
Ти си толкова вдъхновяващ,че дори чипровската гранддама Камелия се прекланя пред великата ти особа и е написала безспорен и незабравим хит за теб:

https://www.youtube.com/watch?v=6I3gEsqQzCE

Юри Президент! Юри Премиер! Юри Световен Господар! Юри Вселенски лидер!

Песента толкова точно описва височайшата особа на Юри, че ме докосна дълбоко в сърцето ... Както беше цитирано по-горе в тази тема хората не само се чудят като какъв на екипа се явява Юри а вече като какъв Вселенски Бог ...
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #23 -: Декември 04, 2015, 20:14:42 »



 *wall* *wall*
 *sos* *sos*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #24 -: Декември 04, 2015, 21:33:00 »

ФУРОМИ, а?  Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #25 -: Декември 05, 2015, 18:34:12 »

То още не са дошли другите 5 евента . Я ги виж в блога какви красиви са . Единяит като го гледам къв е бял ... бая диаманти ще иска . Ама за това играйте като мен . Ниско нето ( до 100 точки Smiley ) . И да не ви пука  Grin
Grin Grin Grin Апокрифни записки на Шкумбата  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!