Imperia Online България  
Април 20, 2024, 01:52:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Професионализъм !!  (Прочетена 751 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hozico
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Март 30, 2015, 21:08:08 »

И така драги ми смехурко ! Крайно съм разочарован от българското его което няма никакво покритие в международен план  wassup. И така триябва да се научите на бизнезззз , а не само на кеш оферти ,а именно подръжка по сияко време 24/7 и хората да не чакат вашия работен ден 9-17:30 ?   *locker* *locker* *locker* ???Преличате на БГадминистрация честно *hahaha* :evil3: *wall* *sos* !
  Имал съм възможност да присъствам на expo Japan & NY - CON , презентаците за игри и т.нт.и понеже имам поглед в бизнеса съм крайно разочарован от вас  *suicide* *suicide* .Значи аз триябва да чакам работното време за да ми каже за какво съм заключен *locker* *locker* *locker*  и наказан ? Почертавам наказан ? Понеже не съм се държал брутално и просташки  *freak*  *TEASE* *HUNTER* и най голямата простотия - мулти- 2 асс-та  Shocked Shocked хаха ,немога  *xxx* .ПРОСТО ПРАВИЛО  като нямаш възможност не се занимаваш -просто нали  *gamer* Grin Grin Grin . И така след поредната БГ простотия ,се налага да прекъсна забавлението си в играта ,нормално аз играя да се забавлиявам не да се ядосвам с странични измислени  проблеми нали ?  *BOSS* *suicide* *write*.  И така винаги когато имам възможност и съм на CON - изложенията ще изказвам негатевизъм към играта  *SHOUT* *SEARCH* *SEARCH* *SEARCH*  Cool *SPITEFUL* *SPITEFUL* и нейната водеща подръжка !!! *locker* *locker* *locker* :evil3: *bravo* *BYE2* *HOHO*
« Последна редакция: Март 30, 2015, 21:10:38 от hozico » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Март 30, 2015, 21:25:14 »

Здравейте,

Вече Ви беше отговорено, че трябва да се свържете със съпорта на играта, където да получите повече подробности по блокирането Ви.
Недейте да отваряте повече теми с еднакво съдържание, защото ще се наложи да приложа и правилата на форума. Спокойна вечер !
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!