Imperia Online България  
Април 24, 2024, 04:19:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Може ли някой да ми обясни къде са ми диамантите?????  (Прочетена 2082 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« -: Март 26, 2015, 19:12:55 »

Искам да попитам къде по дяволите са ми диамантите който си закупих? Кой е виновен ,че ги няма,ПОНЕЖЕ МИ БЯХА ЖИЗНЕНО ВАЖНИ И НЯМА ДА ПРИЕМА НИКАКВИ ОПРАВДАНИЯ!!! Този път съм адски ядосан ,на Супорта пробвах да пиша няколко пъти но ми дава някаква незнайна грешка..кфо правим ся... да докладвам там където ми дава грешка и не става и ...просто си ми го кажете че съм овяхнал с някой лев ,поне веднъж за винаги да я зафутя тая игра,то вече всичко стана ....
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #1 -: Март 26, 2015, 19:26:55 »

Акаунт и свят ? Може и на ЛС , ако не желаете да ги споменавате публично.
Активен

TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #2 -: Март 26, 2015, 21:21:47 »

Си ги бия в главата кога не ми трябват,то бива бива ма....на нищо не прилича...
Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #3 -: Март 27, 2015, 13:59:21 »

Още си чакам диамантите ,може би докато се натутка някой ,ще трябва да си взема пак а?Huh?Huh?Huh?Huh??? Давам номер на Фактура и всичко и се мотате,......
Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #4 -: Март 27, 2015, 14:01:13 »

Бързате друг път да пишете ,като факири сте кога е за някоя глупуст ,сега на 100 човека пиша и всеки са услушва!!!
Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #5 -: Март 27, 2015, 14:49:00 »

значи искам и компенсация,дори и да се появят в което се съмнявам вече... аз изгубих ,нещото заради което съм ги взел беше имперски търговец..за какво са ми сега ..ресурса го махнах ада не го обере някой,цената е 3 но по ниска...кво да ги правя,да ги ям може би.... на салатка... ай ша ви са и номерата  ...
Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #6 -: Март 27, 2015, 15:10:19 »

 Grin Grin Grin Grin   ... аз съм един хората който са дали сума и пари за диаманти... но понякога малките камъчета преобръщат каручката   Grin Grin Grin  Нещо по ваша вина и да си мислите ,че ще минете метър ще стане на куково лято...  Wink  Компенсация искам........ компенсация,всяка грешка се заплаща ,що някой не се обърка и не ми зареди един пакет от 800лв ей тъй бе ... а?
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Март 27, 2015, 15:21:49 »

Получили сте диамантите си, както и 20% бонус върху тях за забавянето.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #8 -: Март 27, 2015, 15:34:45 »

ами сега ако заредя големия пакет от 800лв  ще получа ли бонуса от 20 % заради закъснението?   Пък и от вас 20% за това закъснение ... как ви се откъснаха от сърцето,макар ,че не ме разбрахте ....трябваха ми за вчера за имперски търговец,сега какво да продавам там като цената е срината ... така ,че ... бонуса не ме устройва изобщо...ама Българска работа.... не ми се спори вече с никой,то деца да бяха щяха да разберат какво искам да кажа
Активен
Духче
Гост
« Отговор #9 -: Март 27, 2015, 15:57:32 »

От доста време цените на имперския търговец са фиксирани - по 1 пара за трите вида рес...добре си гледал вчера Wink
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #10 -: Март 27, 2015, 16:19:50 »

ами сега ако заредя големия пакет от 800лв  ще получа ли бонуса от 20 % заради закъснението?   Пък и от вас 20% за това закъснение ... как ви се откъснаха от сърцето,макар ,че не ме разбрахте ....трябваха ми за вчера за имперски търговец,сега какво да продавам там като цената е срината ... така ,че ... бонуса не ме устройва изобщо...ама Българска работа.... не ми се спори вече с никой,то деца да бяха щяха да разберат какво искам да кажа

Аз Ви разбирам много добре, разбрах, че са Ви били нужни вчера диамантите, но не можем да върнем времето назад. Случват се проблеми с плащанията и най-често те не произхождат от нас. Наясно сте, че процесът на една покупка не е едностранен. Съжалявам за причиненото Ви неудобство.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #11 -: Март 27, 2015, 19:48:27 »

Ужас...  Grin Grin Grin  е все пак и тва е някаква утеха ... Съжалението ...  *hihi*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!