Imperia Online България  
Април 29, 2024, 02:15:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Много голям проблем ...  (Прочетена 902 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Scarlett.Van.Ca
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« -: Март 23, 2015, 15:50:55 »

Здравейте,
писах на друго място но отговор не получих. Имах добре развита Империя с 5 провинции и крепост на предпоследно ниво. Получавах много покани от различни съюзи , но не приемах до един момент в който приех да се присъединя към STRONG , за да си изпълня куестовете.На следващият ден щом влязох в играта всичко беше започнало от самото начало с 33 стъпки кое как се прави. Чаках , писах нищо не се промени. Започнах от начало играта, само че там където съм си вкарала преди телефонния номер още седи запаметен. Въпроса ми е ... някой може ли да ми каже какво става и дали може да се поправят нещата ?
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #1 -: Март 23, 2015, 16:19:42 »

Ерата във вашия свят е приключила, затова и започвате от начало.  Smiley
Всеки свят, в зависимост от скоростта има определена продължителност. Моля , кликнете долу в дясно на часовника за да разберете кога и по какъв начин приключва и текущата.
« Последна редакция: Март 23, 2015, 16:21:13 от TheLady » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2 -: Март 23, 2015, 16:22:11 »

160ти не е завършил,ако е в правилен раздел темата Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Scarlett.Van.Ca
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #3 -: Март 23, 2015, 16:27:16 »

Ами явно ми е приключила предната ера защото тази пише ,юе е от 27.02 пък то малко преди това ми запояна от начало играта.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #4 -: Март 23, 2015, 16:28:54 »

Ми чест и почитания за Зелената табелка тогава *beer*.Напипала ти е проблема.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!