Imperia Online България  
Април 16, 2024, 23:29:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 58   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: битката на петте армии  (Прочетена 94928 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #585 -: Май 11, 2015, 04:28:59 »

 другото никога несам те обиждал на лични........................недеи да се пражиш на интересен че верно ште ме ядосаш и шти покажа че и на по малко нето пак ште биа ..............тогава обаче искам да вида какво ша напишеш тук......................а иначе аз сам играл в 5-та версиа тук ми е 1-ва ера ..играл сам в бг7 93 118 ...................53 блиц......само с ацц-нинджа_клуб  и на 2-ве световни ................не с тоя ник обаче че там помагах . а смоят ник на 2-рото световно бех лидер на авганистан.....можеда проверите....аз си знам какво ми костваше........да направа колониа за сеиф за 1-ин ден.................така че неискам да се обчснчжам ако си играч,,,,,,,,,,,,,натискаи ако не си траи........................извинчвам сеза правописа *rose*
« Последна редакция: Май 11, 2015, 06:14:53 от xrisa_ » Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #586 -: Май 11, 2015, 05:10:16 »

какав е резултата ..........................аз ти направих около 30-атаки само от моя акаунт .................като нападахме и унито............сащевременно но аз не го споделям това тук а ти споделяш че сам махнал армията от полева.............еми нека тук хората си кайат мнението дЛИ ЩЕ ПОДЛОЙИ СЕРИОЗЕН ИГРАЧ ....на армиа която като броика е по-малка от твоита но не я виждаш...............и играча ти е на 2-ино нето Lips Sealed...............сега сам тук и ти имаш пожари казаь го 1-ин пат и мойеш да буташ.......................а като стане битката а таква ште има аз ште я копна тук и ще ти удам чест/////////////////извиняжам се за правописа
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #587 -: Май 11, 2015, 05:24:22 »

https://www.youtube.com/watch?v=z0LcMr60Rug                           много, ама много здраве на всички ..........и нека силата .........а които иска и ракиата баде с вас Smiley
Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #588 -: Май 11, 2015, 05:35:25 »

Спестявайте си личните коренспонденции, за да не се появяват кофликти. Може би това ще е повод за бъдещи конфронтации и за това ги трия.
« Последна редакция: Май 11, 2015, 13:37:23 от Th3l3g3nD » Активен
xrisa_
Лейтенант
***

Karma: +6/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 172


Профил
« Отговор #589 -: Май 11, 2015, 05:39:15 »

това ми е целиа разговор с очилар................всеки ще си направи извод.......щом тои е решил да става публично достояние Sad
Активен
Духче
Гост
« Отговор #590 -: Май 11, 2015, 06:40:29 »

Най—противното нещо в тази игра,наред с мултащината,е споделянето на лична кореспонденция с останалите. Същото е,като да ни пуснеш в спалнята си,когато...И това ли правиш  Wink
Активен
Tingol
Лейтенант
***

Karma: +35/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 197



Профил
« Отговор #591 -: Май 11, 2015, 08:54:59 »

Не е противно това което е направил xrisa_ - той дава доказателство...
Активен

-----
Ще взема да се гръмна с патрони за глиган...
Нататък вие си знаете Grin
Духче
Гост
« Отговор #592 -: Май 11, 2015, 09:17:16 »

Въпрос на гледна точка и на тълкуване на думата "лично"...справка - Тълковен речник на БЕ. Не искам да се заяждам,но доказателство за какво? Че двамата са се разбрали за полева...че единият е обещал,че няма да избяга,а другият е подчертал два пъти,че първият има достатъчно голямо предимство ли? Какво доказва нинджата - единствено,че не държи на думата си  Wink И не е мазохизъм неговото, а...шубе  Tongue
П.П. И за да не ме разберете погрешно - в случая не става въпрос за съборени постове и колонии - такава е играта, биеш и те бият. А за неспазена дума след проява на голямо мъжкарство,и за изнесен личен разговор пред всички-наистина е противно.
« Последна редакция: Май 11, 2015, 09:24:12 от Духче » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #593 -: Май 11, 2015, 10:35:19 »

1во искам да знам,къде съм обиждал нечий съюз?Къде? И хора,разберете,че под съюза ми,(както се изразява нинджата)не е задължително да го ползваш целия Grin.Както и да е,пак става дума за бутане и палене.Нинджа,3 войни имахме от както съм в Рагнарок-имам 1 палеж,даже не го помня.Рядко ползвам тази опция на играта.Какво доказване са палежите и бутането?Не че те карам да не го правиш по мен,напротив,даже ти писах-прави го на воля щом те влече,но това че аз не отговарям по този начин,не означава че трябва да си броиш 20,и30ли атаки имаш по мен.Нетото гледал.Та всички Пандори ,че и ти имате повече армия от мен с по-малко нето.Така сте решили,така сте развили-това не е мой проблем.Събрах всичко,което имах,пуснах ти атака,ти викаш давай,армията ти повече,па после се обясняваш тук за нето,мето и афганистан.Ми успех.
Сегами,какви права,какви доказателства.Доказателствата са че нападам с по-малко армия от него в столицата му,с бонус за него,с показана армия от шпионката Таня.Всичко друго може да съм,но не и лъжец.
п.п. Не ми пречи изнесената лична,вей си я колкото искаш и където искаш г-н нинджа.И който друг иска-също-все ми е тая.
Аз съм доказан комплексар и депресант,като чета мненията от форума за мен,така че защо да ми пука Grin Ай....
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #594 -: Май 11, 2015, 10:52:36 »

п.п.Забравих.От толкова мерак,не е нужно в една и съща провка Таня да ми пуска по няколко пъти шпиони.Скролвам половин час надолу,моля спести ми го.Или да се обърна към Таня,която беше в Монтана Grin Коя е Таня? Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #595 -: Май 11, 2015, 11:33:40 »

Заек, ще ме прощаваш че така се обръщам към теб, но ника ти е уникален и не мога да го възпроизведа вербално *crazy* камо ли да го напиша  *wall*.Понеже знам че ти и съотборниците ти поствате само това което ви отърва ще си позволя и аз да кача няколко снимки. *gamer*
1.http://prntscr.com/73q71d Wink
2.
3.http://prntscr.com/73rnkw *beer*
 Тези и това което ти си сложил разкриват цялата истина- една битка между двама играча, които са се поздравили както преди така и след нея *beer* и един болен човек ,който играе ИО :evil3:.Това се явява хроника на света и мястото на битката е тук, другото за съжаление изобщо не трябваше да се изписва , а още по-малко да занимаваме и хората с него.
п.п. Още веднъж да поздравя Елекар и човека зад ника за хубавата битка и нека тези писания не развалят кефа от нея *ok*
п.п.п.п.Наздраве и както казва лидера ми "Нека ракията бъде с вас" Grin Grin Grin *beer*


Това съм видял, това съм снимал, това съм постнал. Не мисля, че трябва да се правят такива заключения на кой какво му е удобно. Smiley
Само ще те помоля другият път снимките като номер 2 да не ги постваш, докато не е минала 1 седмица от атаките по правилата на форума т.1.2 от Забранява се.

Лек ден за сега на всички. Нека битките бъдат с вас.  Grin
Активен

princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #596 -: Май 11, 2015, 11:48:19 »

п.п.Забравих.От толкова мерак,не е нужно в една и съща провка Таня да ми пуска по няколко пъти шпиони.Скролвам половин час надолу,моля спести ми го.Или да се обърна към Таня,която беше в Монтана Grin Коя е Таня? Cool
И двамата сме били в Монтана с тази Таня аз никога не съм играла, ако ти си играл ще ми е интересно да споделиш и защо пак се хваща тази тема Монтана  Sad
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #597 -: Май 11, 2015, 12:22:49 »

И двамата сме били в Монтана с тази Таня аз никога не съм играла, ако ти си играл ще ми е интересно да споделиш и защо пак се хваща тази тема Монтана  Sad
Не бе Радост,нищо лошо за Монтана.Даже твърдя,че това можеше да е най-силния съюз в цялото ИО,независимо в кой свят.Просто в ерата на разделението,имам спомен,че се появи като малък акаунт към края.Може да е било за прехв на диаманти,може за атаки с цел блокване-не помня точно,но беше там Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #598 -: Май 11, 2015, 12:36:53 »

Не бе Радост,нищо лошо за Монтана.Даже твърдя,че това можеше да е най-силния съюз в цялото ИО,независимо в кой свят.Просто в ерата на разделението,имам спомен,че се появи като малък акаунт към края.Може да е било за прехв на диаманти,може за атаки с цел блокване-не помня точно,но беше там Wink
Няма медал от там разгледах я и нямам спомен да е била с нас накрая, но все пак е минало доста време и паметта ми може да ме лъже, но съюз tanalaki нямат нищо общо с Монтана, познавам лидера им и съм сигурна в това. А ако има хора, които се чудят с кой акаунт играя аз това е praskovka9. Не искам да се спекулира по никакъв начин с това кой акаунт движа затова го поствам тук.
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #599 -: Май 11, 2015, 12:55:31 »

Знам ви акаунтите Радост.Досещам се и кой къде влиза и кой наглежда.Не съм правил асоциации ,че Таня е ваш акаунт.Просто питам коя е,че може да знаете Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 58   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!