Imperia Online България  
Април 18, 2024, 11:34:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръки в6  (Прочетена 9942 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #60 -: Май 22, 2015, 18:01:11 »

мнението ми се потвърждава:- не трябва да пишеш за нещата в тази версия:  единственият кусур на съюзния модел на 6-цата е ограничението за минимално време за атака на замък. за това в 5-цата са по-интересни битките за замък. Тука екипът на две магарета сено не може да раздели , а ти предлагаш да се прави няква сложна схема за дарение и разпределение,която 70% от играещите лидери и фанасисти също посмъртно нема да схванат.
А ти изпадаш във все по-големи противоречия в опита си да ми опонираш винаги и навсякъде.По-горе ме обяви едва ли не за луд в убеждението си че предложението ми може да доведе до 24часови дежурства на цял съюз,а тук ми съжаляваш за единствената простотия която бе премахната от в5, а именно 10-12 секундните атаки,които  без авто рефреш/забранен от правилата/ действително е невъзможно да хванеш и е най-голямата лудост която са принуждавали да правят играчите борещи се за реалм.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #61 -: Май 22, 2015, 20:44:52 »

след като си имал наглостта да се ръгнеш на 12 секунди от противника си носиш и риска да те гепят както си редиш армията за атаки. Играта е по-динамична и се иска повече стратегически и технически умения.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #62 -: Май 23, 2015, 10:45:42 »

мнението ми се потвърждава:- не трябва да пишеш за нещата в тази версия:  единственият кусур на съюзния модел на 6-цата е ограничението за минимално време за атака на замък. за това в 5-цата са по-интересни битките за замък. Тука екипът на две магарета сено не може да раздели , а ти предлагаш да се прави няква сложна схема за дарение и разпределение,която 70% от играещите лидери и фанасисти също посмъртно нема да схванат.

А ти какво , големият спец ли си по И.О. . Я кажи с какво се занимаваш и колко пари вадиш и дали тези хора дето я мислят тази игра не се по-умни и по-добре платени от теб Wink . Започваш да писваш на всички като се правиш на всичко знаеш и всичко можеш , а ако си толкова добър за колкото се изкарваш няма да играеш И.О. а ще намериш начин ти да направиш игра . Ама не БГ тата . Аз доколкото разбирам смисълът на форума  е - ОБРАТНА ВРЪЗКА с потребителите . Да вярно че тук админите са под всякаква критика ( това може да се дължи на не стимулиращото заплащане Smiley ) , но не се знае от коя идея какво може да откраднат и да го реализират . Затова хубава лоша идеята е идея . Плюс това няма лоши идеи има лоши изпълнения . Ама ти какво ли разбираш . Лично аз подкрепям всяка идея дошла от играч , защото е нея има нещо креативно . Друг е въпроса дали е осъществима , но въпреки това не си ти ти човека който да дава оценки . Играй , пиши но не давай оценки . Учи се от Очиларя той е доста по-изграден като форумен потребител .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #63 -: Юни 04, 2015, 19:34:15 »

Съгласно последните промени становете имат проучвания. Възможно ли е, когато се зарежда битката със стан в симулатора от опцията "Ще се бия като: Атакуващ" проучванията на стана да се генерират автоматично?
http://prntscr.com/7d31dr
Това е стан 12 ниво и в момента са по 20, което е минимума за елит, а след промените проучванията са по 22 ниво.
Това ще предотврати много главоболия на играчи и въпроси към Вас.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #64 -: Юни 05, 2015, 08:47:33 »

Съгласно последните промени становете имат проучвания. Възможно ли е, когато се зарежда битката със стан в симулатора от опцията "Ще се бия като: Атакуващ" проучванията на стана да се генерират автоматично?
http://prntscr.com/7d31dr
Това е стан 12 ниво и в момента са по 20, което е минимума за елит, а след промените проучванията са по 22 ниво.
Това ще предотврати много главоболия на играчи и въпроси към Вас.

И аз съм си го мислил това . Дори онзи ден споделих , че поне когато напада стана да му се залагат уменията автоматично . Нали така и така платформата я генерира тази атака , така че мисля че ще е добре сама да си генерира и показателите в нея . Друг е въпроса обаче дали са разработили алгоритъм за това . Което е адски тъпо от друга страна да направиш нещо но да не го изпипаш . Понякога имам чувството ,че имат за цел Н на брой промени за определено време и след това започват да ги оправят Smiley .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #65 -: Юни 05, 2015, 13:58:40 »

Ами незнам но вече някой недоизпипвания на нещата навяват тъжни но резонни констатации, а именно че не се доизпипват с цел да не може да се пресметне всичко, от там следват разбивания, от там закопуване на диаманти. Незнам!!! Типичен пример е морала по рундове на отделните линии в докладите.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #66 -: Септември 12, 2015, 17:34:35 »

Леко фермерско предложение ....

Е ли възможно умението " БИРНИК " да има бонификации на умението " БЮРОКРАТ " ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #67 -: Септември 20, 2015, 12:44:11 »

Моята препоръка е свързана със следното  
Мислията е : Направи 4 часов депозит за 83 000 злато  .
Тази сутрин след като я отворих видях тази мислия от снимката . Тогава реших да си направя проба , за да видя дали може да помогнем с подобрението на гемплея , свързан с мисиите . Та сложих целият си депозит от 50М злато . След изминаването на 4 часа , не ми отчете че съм я минал успешно .Тогава заложих депозит от 83000 и още един на 49917000 . Така започна да се отчита времето на натрупване . Ето защо моята препоръка е следната : Мисията да се казва - Направи 4 часов депозит за МИНИМУМ 83 000 злато - В следствие на което дори и сумата от 50М да се заложи ще започне отчитането .


Благодаря за вниманието . Искрено ваш приятел Юрий
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #68 -: Септември 22, 2015, 13:32:38 »

Може ли да направите варварите които са Роботърговци на карата за търсене да излизат под друг цвят . Примерно - оранжав . Така ще ни е доста по-лесно да ги разпознаваме . Благодаря .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #69 -: Септември 30, 2015, 14:38:52 »

Ще предам предложенията Ви.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 ... 3 4 [5]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!