Imperia Online България  
Април 18, 2024, 08:01:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръки в6  (Прочетена 9939 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #30 -: Април 25, 2015, 09:58:20 »

Искам да попитам . Има една сграда : колониална управа - http://prntscr.com/6xvy1a . Не мислите ли че е доста безсмислена или по скоро , защо не помислите да я натоварете повече .
Защо не я направите като вид колониален университет и в нея не сложите пример
1. Колониална Власт  - даваща право да се правят провинции около колонията . Също така това проучване да се взима под предвид когато се вдига централна власт . Така според мен ще има много повече разнообразност от към империи и ще отпадне необходимостта от това да се чудите как да увеличите зоните около империята .
2. Автономия - Бюрокрация , но с друго име - замества необходимостта от Бюрокрацията относно тези провинции . Човек да си избере кои провинции са му по-важни да ги развива .

колониална управа - Всяко ниво намалява с 4 загубата на щастие, породена от отдалечеността на колонията до империята.
Максимално ниво - 17.

Ич не е безмислена
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Cotillion
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #31 -: Април 25, 2015, 10:13:54 »

колониална управа - Всяко ниво намалява с 4 загубата на щастие, породена от отдалечеността на колонията до империята.
Максимално ниво - 17.

Ич не е безмислена

Тя вдига и събираемостта на колонията, ама 'що ли да го пише в играта. (може и да е написано някъде из хелповете, ама тях кой ги чете)
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #32 -: Април 25, 2015, 17:39:53 »

Убивате ме . Аз какво правя като предложение вие какво коментирате . Всеки знае какво прави тази сграда . Моята идея е да бъде създадена повече гъвкавост в гемплея и по този начин да се избегне проблема с ексклузивните зони и като цяло ще е доста фън да си оградиш колония в планината с бонуси защита . Не мислите ли така ? 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #33 -: Май 18, 2015, 00:07:15 »

Въпреки че премахването на дневния диамант и малките пакети с диаманти е целенасочена, добре премислена стратегия, ще си позволя да предложа връщането на най-малкия пакет диаманти (17 на брой), за да могат хората да си пуснат един мод срещу 2-3 лева. Няма как играч, който играе без диаманти да ви даде 40 лева само за да си пусне мод ако му се наложи.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #34 -: Май 18, 2015, 23:15:49 »

Има начин за 2 лв да се закупят диаманти , и то над 17 , но ще Ви оставя да си напрегнете мозъчетата и да го потърсите. До утре ако не сте го открили ще Ви го споделя  Grin Подсказка - Не е бъг , не е и с СМС  *ok* Хайде сега , играеш стратегия - налага се да мислиш  Wink
Активен

Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #35 -: Май 20, 2015, 13:43:56 »

Имах в предвид достъпен начин, а не такъв, който да го знаят ограничен кръг хора.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #36 -: Май 21, 2015, 07:39:03 »

Достъпен е за всички. Свързваш си акаунта с фейса. Логваш се от Фейсбук , от там дава възможност за покупка с малки суми  Wink
Активен

karlos
Лейтенант
***

Karma: +16/-60
Неактивен Неактивен

Публикации: 169


Профил
« Отговор #37 -: Май 21, 2015, 21:03:58 »

Да ама и там ги няма вече малките пакети
Активен
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #38 -: Май 21, 2015, 23:30:24 »

Надявах се да кажеш някоя врътка, наистина  Grin Тези изчезнаха  Sad
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #39 -: Май 22, 2015, 11:25:43 »

Мога да ви дам една препоръка ... така и така я подкарахте през просото като цяло . Защо не добавите и още една бойна единица . Тази бойна да има бонусите на мечовете срещу крепости , но да е слаба за полеви битки , за сметка на това Мечовете да им отпаднат бонусите за крепости , но да станат по силни за полеви . Може да я направите да играе с ЧУК или БРАДВА . Така ще е по логично тази бойна единица да разбива стената . Защото на мен лично ми е много интересно мечоносеца с дръжката на меча ли дълбае стената  *hahaha* . Както и да е де . то и без това играта започва да си отива като игра .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #40 -: Май 22, 2015, 11:45:26 »

Мога да ви дам една препоръка ... така и така я подкарахте през просото като цяло . Защо не добавите и още една бойна единица . Тази бойна да има бонусите на мечовете срещу крепости , но да е слаба за полеви битки , за сметка на това Мечовете да им отпаднат бонусите за крепости , но да станат по силни за полеви . Може да я направите да играе с ЧУК или БРАДВА . Така ще е по логично тази бойна единица да разбива стената . Защото на мен лично ми е много интересно мечоносеца с дръжката на меча ли дълбае стената  *hahaha* . Както и да е де . то и без това играта започва да си отива като игра .
като те друса циклофренията, не ни занмавай нас с нея в служебните секции
« Последна редакция: Май 22, 2015, 11:48:49 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #41 -: Май 22, 2015, 11:55:03 »

Случайното разлогване , което прави системата е изключчително нередно, мега тъпо е да те разлогнат 30-40 секунди преди битка и докато успееш да се релогнеш всичко да е минало, същевременно опреснявам шпионаж в продължение на 5 минути през една секунда и не ми излиза питанката дали съм човек. Някогa този подход беше отхвърлен от Вас по същите причини. В момента нещо, което не трябва да се случва, се случва, а другата антибот защита не работи. WTF?
« Последна редакция: Май 22, 2015, 11:57:50 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #42 -: Май 22, 2015, 13:54:20 »

Имам едно предложение и въпреки мнението на някои,че щом не играя версията не трябва и да пиша тук, все пак ще ви го представя:-Предлагам всеки замък да има собствена хазна.Ресурсите събирани в нея да се използват за вдигането на нивата на сградите и проучванията само в този замък.Издръжката на армиите в него и на тия в прилежащите СП към него също да се удържа от тази хазна.Издръжка на армията в СП отдалечен на повече от 100ИМ от замък или такъв СП на съюз без замък да си остане както досега от съюзната каса.Ресурсите в тия хазни към СЗ да са видими при шпионаж и да могат да се разграбват при успешна крепоста обсада ,а не при превземането на замъка.Ресурсите да могат да бъдат разграбвани само от съюна армия и да влизат в хазната към съютветния СЗ  от където е изпратена,а при липса на замък в съюзната каса.Тази промяна ще помогне за раздвижване борбите за СЗ и ще създаде по-голяма конкуренция между съюзите борещи се за реалм.
« Последна редакция: Май 22, 2015, 14:09:04 от GARIO » Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #43 -: Май 22, 2015, 14:30:32 »

И ако те напада армия,която те бие,а нямаш какво да строиш,къде ще местиш златото.Или както се прави сега,купуваш ресурс за да харчиш от друга провка.В случая със замък с отделна хазна,примерно,няма къде да строиш,блокиран си,купуваш ресурс,няма какво да строиш-къде го местиш?Или го оставяш за нападащите? Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #44 -: Май 22, 2015, 14:37:01 »

Ще си правиш сметка колко рес ще държиш вътре.Искаш да ти обяснявам всичко за играта ли.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!