Imperia Online България  
Март 29, 2024, 16:29:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Специално обръщение към house83  (Прочетена 7710 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #45 -: Март 12, 2015, 03:03:17 »

Да , Отон не разрешава наличието на подобни теми. Но едно време правилата бяха други , сега свободата е малко повече , децата също.
Активен

validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #46 -: Март 12, 2015, 03:19:16 »

house83, единствената причина, заради която се започна тази тема е твоето диктаторско поведение. Вече живеем (уж), в демократически времена и решения от типа "заключвам, защото не ме кефи" не вървят. Отговор, в който декларираш, че ще направиш всичко, но няма да се извиниш също не върви. Това е ситуацията, затова е и всичкия този "спам" дето го изписахме. Целта на темата не беше да се обиждаме, а пък и до колкото си спомням, ти си този дето класифицира нашите въпроси като глупави, и по този начин допълнително нагорещи ситуацията. Нямам какво повече да добавя по случая, всеки сам си прави изводите от сега нататък.
« Последна редакция: Март 12, 2015, 03:30:00 от validated » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #47 -: Март 12, 2015, 03:44:01 »

Цитат
Отговор, в който декларираш, че ще направиш всичко, но няма да се извиниш също не върви.


Тук преиначи част от изказванията му братле и се заигра яко, с цел твоята версия да е по убедителна. Никъде и никога не е казвал че няма да се извини. Аре да ми намериш този негов пост и да го постнеш тук та да го видим.
« Последна редакция: Март 12, 2015, 03:51:25 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #48 -: Март 12, 2015, 04:01:53 »

Редактирано - house83 Публикуването на Лична кореспонденция във форума е забранено. Вече бяхте предупреден , извинявам се за което , но няма да търпя подобно поведение тук. Това не е детска площадка и всеки да прави каквото си пожелае.
« Последна редакция: Март 12, 2015, 04:15:19 от house83 » Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #49 -: Март 12, 2015, 04:12:46 »

А, точно за това говорим. Пояснил ти е ясно и точно кога няма да се извини - когато знае че е прав. Това ти си го пропуснал в поста си. Точно това за да си по убедителен. Wink

Цитат
Галахад, не се намесвай там дето не ти е работата. Или поне не го прави неподготвен
;D
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #50 -: Март 12, 2015, 04:14:46 »

не виждам как това променя ситуацията; понякога трябва да извършваш действия дори и срещу убежденията си, особено ако си в позиция на взимащ решения
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #51 -: Март 12, 2015, 04:25:25 »

Ами незнам, според мен не е много коректно да преразкажеш само част от дадено съобщение, което така предадено уличава даден човек, а да не дадеш и останалата му част, която го оневинява. Но ти си знаеш най добре. Така умееш, така правиш. Успех и лека вечер.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #52 -: Март 12, 2015, 04:32:34 »

Отивам да дремна малко Вие продължете без мен , ако не сте заспали вече Grin
Активен

Segami
Гост
« Отговор #53 -: Март 12, 2015, 13:22:23 »

така... 12 часа след обидите на house83 - няма да има реакция!
Правилата са следните:
1 - не занимавайте екипа с глупави въпроси , ако имате нещо към мен , то съм готов да го обсъдим.
2 - не е само заради помията , но и доста започнахте да се нападате в същата тема , която аз винаги съм следял.
3 - ако можеш да наречеш кавърите и чалгата "истинска музика" , то явно целия този спор ще е напразно.
4 - Segami , спрете с това " Трипи" , " Баба ти е трипи " " Вуинати е трипи" и т.н.
5 - Очаквам да си изтриете постовете с нападките и отключвам темата.
6 - не знам как можете да наричате Азис истински изпълнител  Grin

1. Не занимавайте екипа с глупави въпроси- house83 може да ви обижда, нагрубява, а вие не се оплаквайте!
2. Помия е всичката музика която не харесва house83 !
3. Щом не харесва и кавъри и чалга и това е пумия! Нищо че има достатъчно хора които слушат двата типа музика и тя се води за музика НО house83 че решил че не е така!
4. Нямам забележки - трябваше само да пуснеш едно предупреждение че house83 се дразни от това!
5. Изнуди ме - изтрих ги. До колкото разбирам се дразниш на писанията ми - има просто решение по темата (БАН)!
6. Щом се казва Азис - и ти не го харесваш - всички хора които го слушат - house83 не ги харесва!

Цитирам Хаус: Запомни , аз никога , ама никога не се кланям на никого , не падам пред никого и не се извинявам , ако знам че съм прав , без значение какво ще ми струва това.

- отговор - да прав си! всички сме смотани, загубени, ръсим помия, о**** ти форума! - ти си правия, ИЗВИНЯВАЙ че съществуваме и дишаме!

Трия си профила заради ОБИДИ и никаква реакция по темата. Хич не ми дреме кой прав и кой крив!
Един съвет house83 - след 90те години на миналия век, музика се твори и създава! Ти щом не я признаваш при положение че си 83ти набор! Значи си за друга епоха. Музикалния ти вкус изобщо не ме вълнува, макар че той е най важния във форума! Като се научиш че и след 90те години има живот - може и да се извиниш и да схванеш аджеба какво се опитвахме да ти кажем.

Обръщение към админите: Ей тука ме загубихте с реакцията си. Трия си профила от форума и спирам както казва Хаус (да ръся Пумия). Живота не е един форум, нито една игра. Макар че си пилеем нервите, времето и парите за нея... явно е напразно.


house83  радвай се отказа още един! Може довечера да си мислиш по тази тема докато връткаш свещената нощна *****
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #54 -: Март 12, 2015, 13:36:08 »

Segami , кажи само кое ти е проблема: табелката ми ли , няма проблем , ако това ще ти реши проблема , то хей сега ще пиша в служебната да ми я махнат. Аз не съм роден с табелка , няма да съм първия , нито последния.
казах ли ти за какво заключвам темата , казах ти , песен изтрил ли съм - НЕ - само коментари около песните. Относно помията - посочи ми една , само една смислена тема , създадена скоро , в която да седне човек и с кеф да чете. Такава няма. Относно реакцията на екипа , то не бъди сигурен , че не са взели мерки. Дали съм наказан , дали съм предупреден или ми е пратен букет - това няма как да разберете , защото тези проблеми не се решават публично.
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #55 -: Март 12, 2015, 13:47:02 »

Каква поредна футболна драма......из Империята отвръща на удара.....чакаме Завръщането на джедаите

https://www.youtube.com/watch?v=9kDFNFLOLCM   [:-} [:-} [:-}
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #56 -: Март 12, 2015, 13:47:16 »

Чета, чета, чета от сутринта, тук, на пощата, обаче не мога да схвана. Кое е толкова обидно, каква е голямата драма, какво толкова се случи, та се засегнахте толкова много и стана световен проблем. Каква намеса искате, какво очаквате?

house83 се върна във форума след дълго отсъствие. Когато той модерираше преди време този форум, нещата изглеждаха доста по-различно. Тогава спамът не се толерираше и прагът на обидите беше друг. Дайте му време да свикне с новото тук.
Повечето от вас не осъзнават, че получиха доста отстъпки, че свободата тук се превърна в свободия, че съм си затваряла очите за вашите нарушения толкова пъти, че ако не бях, досега вече да имате всички по един вечен бан.
Ваше право е да пишете, да споделяте, да питате, да се шегувате, но хайде да спрем с тия истории, да спрем да се държим като ощипани госпожици и нека форумът не бъде арена за битки, за омраза, за постоянни нападки.
Не очаквайте следващ отговор от мен по тази тема, защото смятам, че няма какво да кажа повече.


Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #57 -: Март 12, 2015, 13:49:56 »

Недей, ще те докладват че ги наричаш "ощипани госпожици"
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #58 -: Март 12, 2015, 13:58:26 »

Не знам за преди но до съвсем скоро форума се беше изродил в поле за изява на няколко човека който обиждат хулят оплюват всичко което не е според техните разбирания.От както се върна Хаус брадвата се върти само че не избирателно а еднакво за всички.Спрете да плюете и да се дразните.Така или иначе са останали 20 човека в този форум от който пишещите са 5.Бъдете си велики само че не на гърба на другите.Отворете произволна тема.Зачетете се.Освен заяждане тънки обиди и "пумия" какво друго виждате ?Има нужда някой на истина безпристрастно да хване и да го модерира тоя форум.Хаус се е хванал.Дали ще успее ще видим.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #59 -: Март 12, 2015, 14:02:51 »

Тогава спамът не се толерираше и прагът на обидите беше друг.



Той ключа за бараката никога не е бил скрит надълбоко Ваня и винаги е бил пред погледа ти.Сега обидите се извисиха на друго интелектуално ниво под благия поглед на Биг Брадър. Окото-символ на..... Wink

https://www.youtube.com/watch?v=fxfEg54cCKo
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!