Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:13:57 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Специално обръщение към house83  (Прочетена 7709 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #30 -: Март 12, 2015, 01:31:32 »

Ами именно Докторе.И ние се обидихме от думите на едно пичлеме,към цял съюз от супер достойни хора с именно тези думи и то в раздел като Зала на Славата.Чистене няма от Модератор.И то не трябваше да бъде направено от теб,а от Модератора,който мн добре знаеше за какво става въпрос и интересно си замълча.Имало го и преди от една Модераторка това-да взима страна,но поне официалните секции да са безпристрастни.Така че,след като той не прочисти от тези думи темата,значи те не са обидни и аз ще ги използвам винаги за него и негови съюзници.Моля повече да не ми триеш коментарите включващи точно тези определения,използвани за нас(ботове,комплексари,шубета,слабаци)
Докторе ... моля те намери му секцията изчисти му я ... омръзна ми 2 седмици вече да чета едни и същи работи във 100 теми и светове в който не играе то не се спря де има тема де види някой да го мърмори това ... омръзна ми да ми се правят на 2 и половина колко достойно и честни били .... изчисти им темата за да миряса веднъж за винаги ..... и  за да кажа нещо по темата тук  Grin и аз не смятам,че трябваше да затваряш темата ... ама важното е че я отвори пак  *ok*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #31 -: Март 12, 2015, 01:34:05 »

Аааа чакай малко Каталунец, чакай. Тази тема е за свободата на словото ма излиза че тази свобода я тълкуваш много едностранно.  Wink
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #32 -: Март 12, 2015, 01:35:07 »

тихо бе каталунче-пиша само там ,където имам акаунт-набий си го в главичката....засега няма да използвам определенията.. Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #33 -: Март 12, 2015, 01:38:00 »

Докторе ... моля те намери му секцията изчисти му я ... омръзна ми 2 седмици вече да чета едни и същи работи във 100 теми и светове в който не играе то не се спря де има тема де види някой да го мърмори това ... омръзна ми да ми се правят на 2 и половина колко достойно и честни били .... изчисти им темата за да миряса веднъж за винаги ..... и  за да кажа нещо по темата тук  Grin и аз не смятам,че трябваше да затваряш темата ... ама важното е че я отвори пак  *ok*

Теми хиляди - дайте линк и я преглеждам.
Темата я затворих за прочистване и я отворих - винаги докато чистя една тема , тя седи заключена , да няма нови постове. Почти никога не е оставала заключена тема. Още повече в Общи приказки.
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #34 -: Март 12, 2015, 01:41:48 »

Теми хиляди - дайте линк и я преглеждам.
Темата я затворих за прочистване и я отворих - винаги докато чистя една тема , тя седи заключена , да няма нови постове. Почти никога не е оставала заключена тема. Още повече в Общи приказки.
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=75516.0          ето я темата за която от 2 седмици се мърмори да се прочисти понеже е на техния съюз прегледай я и я прочисти и дано колегата миряса и спре да спами 10000 теми за нея ...    
лично на мен ми е обидно да на изкарват ботове , комплексари , шубета и слабаци хора който никога не са играли със нас или срещи нас който не спират да си сменят никовете за да не ги познаят но..... това дали тр да се наказва някой си е работа на админите и модераторите лично мен ме е банвала Ваня преди 7 седмици за подобни изрази  Smiley
« Последна редакция: Март 12, 2015, 01:44:47 от kataluneca89 » Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #35 -: Март 12, 2015, 01:51:48 »

Кои никове те интересуват бе Каталунец.Това пък е толкова плоско.Питай,ще получиш отговор.
Относно обидите-не искам да обиждам никой,но няма да оставя да обиждат хора,които са ми съюзници и съм преценил че не го заслужават.Бъди си хроникьор,но понякога се замесваш там ,където не ти е работата и се крият някои под....  (ти пола имаш ли?)  Smiley
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #36 -: Март 12, 2015, 02:01:41 »

Абе това не беше ли тема за свободата на словото, музиката и още нещо?
Много партийни пристрастия, много нещо! Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #37 -: Март 12, 2015, 02:12:30 »

Галахад, "беше" е точната форма на глагола; в България винаги има хора, които си търсят трибуна за изява, забравяйки ценностите, към които трябва да се стремят; онзи какво казал, пък другия какво му отвърнал .... затова сме на това положение цялата държава;
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #38 -: Март 12, 2015, 02:20:10 »

Докторе, оня форум и ония теми няма вече да се върнат. Тук сме в напреднало общество, "високотехнологично", хората са други, интересите са други и самата игра се възприема по друг начин. Динозаврите се оттеглиха одавна и няма кой да ти пуска сладникави исторически теми или такива по наболяли обществени въпроси. Тук трябва да изядеш упонента, защото той ще те изяде ако не го изпревариш и хората са прави, никой неще да бъде изяден. Кой ще си губи времето да бъде рицар, когато може да те смаже с думи, защото силата има различни прояви, но винаги е брутална. Живеем в брутално общество и смутно време огласяно от песните на Кондьо и и Васко, доайени на бг културата. Отон абдикира и няма поезия в хрониките.Така че Док, дай на хлеба мекото и на работата лекото. Моля. *freak*

Кое са не е пръчило - нема да са кози!
« Последна редакция: Март 12, 2015, 02:24:08 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #39 -: Март 12, 2015, 02:29:29 »

Галахад, "беше" е точната форма на глагола; в България винаги има хора, които си търсят трибуна за изява, забравяйки ценностите, към които трябва да се стремят; онзи какво казал, пък другия какво му отвърнал .... затова сме на това положение цялата държава;

...и е така, и не е баш, но това е друга тема. Има една поговорка, която е вулгарна та ще я перефразирам. Свирката"музикален инструмент Grin" е хубаво нещо, но зависи от коя страна на инструмента си!
« Последна редакция: Март 12, 2015, 02:31:21 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #40 -: Март 12, 2015, 02:31:29 »

така , с това име няма ли да е по-добре темата  Grin
Активен

house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #41 -: Март 12, 2015, 02:40:55 »

Имам и аз един въпрос. Хроники без обиди достигате едва 2 страници и на третата се почвате , а това е цяла ера. Как за една заключена тема изписахте 3 страници , като мина почти без обиди  *pardon* Знам , че съм Ви слабост , но чак пък толкова  Grin
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #42 -: Март 12, 2015, 02:42:26 »

https://www.youtube.com/watch?v=eYft44ZQmGs Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #43 -: Март 12, 2015, 02:55:59 »

Преди мнооого години пуснах една тема със заглавие:Въпрос към модераторите.
В нея имаше някакъв много дълъг смешен виц,който не обиждаше никого.Само заради заглавието на темата обаче Отон я заключи,а после и на лично ме заплаши с бан. Сега е свобода.Голяма и безгранична. Grin Не че не изядох бан наскоро от Марто Илюмината де,но пък се почувствах като в книга на Дан Браун след всичките писания на сподвижниците му Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #44 -: Март 12, 2015, 02:57:21 »

Поясни моля?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!