Imperia Online България  
Април 19, 2024, 21:53:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Специално обръщение към house83  (Прочетена 7724 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« -: Март 11, 2015, 23:40:24 »

Мили Админи!

http://c2n.me/3e15nGM.png
От кога стана наказуемо да си споделяш песни в раздел на теми "Общи приказки"? house83, това обръщение е специално към теб отнесено, защото хора като теб с малко повече права, понякога се самозабравят. Ти за свобода на словото чувал ли си? Какво означава "истинска музика" и какво означава "помия" и ти ли си този, който съди кое какво е? Аре малко по-сериозно и се научете какви права и какви задължения имате в тези форуми най-накрая, моля ви се.

Поздрави,
« Последна редакция: Март 12, 2015, 02:35:59 от house83 » Активен
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #1 -: Март 11, 2015, 23:43:28 »

Привет и от мен,
от затварянето на тази тема наистина ме заболя Sad
Моля, наистина МОЛЯ, сдържайте се с цензурата Sad
Поздрав за админите Wink http://youtu.be/jRX0TIe2jyY
Активен

Обречен фермер Smiley
Segami
Гост
« Отговор #2 -: Март 11, 2015, 23:46:55 »

Не му допадна : https://www.youtube.com/watch?v=e4Ao-iNPPUc - кавър на Thunderstruck by Steve'n'Seagulls песента е с 95 хиляди лайка и с 10,692,140 прегледа!
Или може би не му допадна песента на 2CELLOS - Wake Me Up (Avicii) която е с 32 хиляди лайка и 3,483,534 прегледа!

Явно стойностна музика е тази която е преди 90' ... или чалгийя Grin  *hahaha*  *hahaha*  *hahaha*
Ако е така Хаус - само кажи и са махам от форума!
Активен
cassiopea
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #3 -: Март 11, 2015, 23:48:39 »

Мда.... като плащаме за диаманти никой не се сърди, ама за свобода.... какво е това и има ли почва у нас  *hmm*
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Март 11, 2015, 23:53:54 »

1 - не занимавайте екипа с глупави въпроси , ако имате нещо към мен , то съм готов да го обсъдим.
2 - не е само заради помията , но и доста започнахте да се нападате в същата тема , която аз винаги съм следял.
3 - ако можеш да наречеш кавърите и чалгата "истинска музика" , то явно целия този спор ще е напразно.
4 - Segami , спрете с това " Трипи" , " Баба ти е трипи " " Вуинати е трипи" и т.н.
5 - Очаквам да си изтриете постовете с нападките и отключвам темата.
6 - не знам как можете да наричате Азис истински изпълнител  Grin
Активен

Segami
Гост
« Отговор #5 -: Март 11, 2015, 23:58:17 »

1 - не занимавайте екипа с глупави въпроси , ако имате нещо към мен , то съм готов да го обсъдим.
2 - не е само заради помията , но и доста започнахте да се нападате в същата тема , която аз винаги съм следял.
3 - ако можеш да наречеш кавърите и чалгата "истинска музика" , то явно целия този спор ще е напразно.
4 - Segami , спрете с това " Трипи" , " Баба ти е трипи " " Вуинати е трипи" и т.н.
5 - Очаквам да си изтриете постовете с нападките и отключвам темата.
6 - не знам как можете да наричате Азис истински изпълнител  Grin

Така явно Пумия е това че си пишем - добре няма да си пишем, а ще мятаме само по един линк и айде...
Ще си изтрия постовете! и повече няма да пиша във форума... Просто съм отвратен! Ако искаш може да ме баннеш и за 30 години! хич не ми дреме. Специален поздрав за теб! : https://www.youtube.com/watch?v=r8AABrXrBq8
с хит които може би е стойностен, от това което виждам на тениската ти за риболов  *hahaha*

Остави ме само да си изтрия постовете
Активен
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #6 -: Март 11, 2015, 23:58:25 »

И пак характеризираш въпросите като "глупави". На теб вярно, нещо ти хлопа дъската. Откога да си отстояваш правата за свобода на словото е "глупаво". Ходи си легни, стига си писал, понеже така се взимат админски права - като се оплачат 20 човека.
Активен
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #7 -: Март 12, 2015, 00:04:20 »

"Трипи" е шега, която имаме близо година... няма обида, няма пумия... просто не ни знаете приказката Sad
Няма нищо нецензурно и нищо срещу правилата Sad
Спирам да пиша тук, защото отказвам да изтрия нито един мой коментар от тази тема Sad
Активен

Обречен фермер Smiley
Segami
Гост
« Отговор #8 -: Март 12, 2015, 00:16:28 »

house83 - изтрих постовете до 2 седмици назад, не е ли достатъчно или искаш всички да изтрия?

Ако е така напиши тук - И МОЛЯ дай ни определение за стойностна музика! за да знаем с какво може да раздразним невероятното ти настроение и да сгрешим!
Ако искаш вземи напиши правила за каква музика, какви коментари можем да пускаме и да са приключва...

Аз мисля че прекали с правата си!
НИКОГА не съм получавам официално предупреждение за това че се шегувам с определени хора в тази тема!



Активен
cassiopea
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #9 -: Март 12, 2015, 00:23:51 »

Г-н Хаус, аз харесвам Азис, това прави ли ме по-малко стойностен човек.... мисля че не, скроена съм широко и приемам хората такива каквито са, не Ви обиждам за музиката която  харесвате, защо го правите Вие? Слушам и Клайдерман, зависи в какво настроение съм  Smiley
Активен
Segami
Гост
« Отговор #10 -: Март 12, 2015, 00:38:59 »

Така решението е просто - пишете с (*) ако искате да пишете - така само вие ще знаете какво си пишете и няма да има нападки, обидени модератори, и т.н.
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #11 -: Март 12, 2015, 00:39:54 »

Музиката си е въпрос на личен избор. Азис е просто определение , както и много други. Както казах , причината е нападките , или по-точно обръщенията на потребители в темата един към друг. Темата е отново отключена , надявам се подобни обръщения да няма повече в нея.
Активен

Segami
Гост
« Отговор #12 -: Март 12, 2015, 00:56:44 »

Музиката си е въпрос на личен избор. Азис е просто определение , както и много други. Както казах , причината е нападките , или по-точно обръщенията на потребители в темата един към друг. Темата е отново отключена , надявам се подобни обръщения да няма повече в нея.

я пак: http://c2n.me/3e15nGM.png
Ти казваш че преди време се е поствала ИСТИНСКА МУЗИКА - а сега сме сипели ПОМИЯ  - аз се хващам в момента за ДУМИТЕ ти - обиждаш музикалния вкус на всички потребители във Форума - А не трябва така - видяхме, харесваш MeatLoaf - е аз харесвам Dream Theater - но слушам и популярна музика - а ако не знаеш какво е определението за популярна музика виж в Google.

Очакваме официално извинение за Обидата! Койт каквато музика си иска да слуша - това си е негов избор и вкус! Не може да обиждаш хората по такъв начин!

А за "нападките" - разбрахме - просто няма да пишем такива, но можеше само с предупреждение да става, а не с камъните по главата...

Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #13 -: Март 12, 2015, 00:58:32 »

Ко стаа тука вее?  Cool
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
cassiopea
Редник
*

Karma: +8/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #14 -: Март 12, 2015, 01:01:30 »

Нищо  слушаме Азис, ти против ли си или за Smiley
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!