Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:25:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: мартинчо  (Прочетена 1224 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« -: Март 04, 2015, 12:37:35 »

 Е мартинчо голямо падение. Остави да се плюе и да се обиждат хора, които познаваш и знаеш ,че не го заслужават. Егото е страшно нещо.Дори все още седят обидни неща и то в Зала на Славата.Но ти удобно изчезна и не виждаше.Срам.Банвай мартинчо-имаш инструмент, който захранва едни неща у теб.Никога не го очаквах, но пък откъде ли ти да си чувал за модератори като Ахил и Чингиз, които със своето безпристрастие бяха безкрайно уважавани.Другия път като баннеш за обиди и провокации, погледни дали преди това темата не е пусната с провокативна цел и текст и тогава използвай различния си аршин.Последно:Може да не ти пука, но в живота дори на само един човек да изгубиш уважението му към теб, си е загуба.Ти загуби на мн повече от един.Карма.Ставаме  и продължаваме.Успех мартинчо, приятно баносване-по твоите правила.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Март 04, 2015, 12:48:49 »

Правилата са за всички в този форум, без значение каква е твоята цел в темите, а тя упорито, е да се заяждаш и да обиждаш в последно време.
Ако имаш какво да делиш със Сегами, бъди мъж и го направи на друго място. Нямам намерение да чета глупости повече.

За останалото, аз си имам глава на раменете и не мисля, че ми е необходим съвет или акъл Smiley
Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2 -: Март 04, 2015, 12:57:33 »

Ти какво намерение имаш, мн слабо ме интересува вече.Ти пропадна-остави да се ръсят тотални обиди, не три, не предупреди.Защо? Всичко, което се говореше за теб се оказа истина.Да, аз съм наивникът, че винаги се стремя да търся само доброто в хората.Чао мартине-уснех в живота.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #3 -: Март 04, 2015, 13:02:38 »

Аз също съм потърпевш от това че имаш глава на раменете....Определено имаш двоен аршин.Каталунеца и Юрий който са ти приятели си позволяват всякакви волности обиди квалификации и все неща който иначе парадираш че наказваш.Но санкции за тях няма.
И аз имах друго мнение за теб но определено съм се излъгал.Възползваш се от привилегията си на модератор супер пристрастно.Ето казвам ти го в прав текст.Можеш да си измислиш причина или  да ме баннеш за обида пак.... Smiley
Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #4 -: Март 04, 2015, 13:28:39 »

Аз също съм потърпевш от това че имаш глава на раменете....Определено имаш двоен аршин.Каталунеца и Юрий който са ти приятели си позволяват всякакви волности обиди квалификации и все неща който иначе парадираш че наказваш.Но санкции за тях няма.
И аз имах друго мнение за теб но определено съм се излъгал.Възползваш се от привилегията си на модератор супер пристрастно.Ето казвам ти го в прав текст.Можеш да си измислиш причина или  да ме баннеш за обида пак.... Smiley

Ако имате съмнения за начина , по който се модерира форума , то знаете къде да се оплачете. Не си мислете , че един човек може да изчете глупостите на всички нервни из форума. Да Ахил и Чингиз бяха най-добрите и най-уважаваните модератори , но това не значи , че вие ако замените Мартин ще сте по-добри. Аз също имам вина , защото последната година почти не намирах време за ИО , но за ваше съжаление това време отмина  Grin Следващият , който напише във форума нещо за човек с табелка , без значение каква , ще бъде баннат. Тези въпроси си ги отнасяйте директно към съпорта. Смятам темата за приключена и я заключвам.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!