Imperia Online България  
Март 29, 2024, 05:19:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 4 - победител съюз Swords_of_Haven  (Прочетена 13515 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #45 -: Март 02, 2015, 23:21:37 »

Абе ей, махни огледалото над монитора и не ни занимавай с проблемите си бре?

Наздраве за победата *beer*Това е текила! Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #46 -: Март 02, 2015, 23:36:06 »

Наздраве за победата *beer*Това е текила! Grin
*beer* *cocktail* туй ще да е бира с текила  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
validated
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #47 -: Март 02, 2015, 23:43:30 »

само нещо искам да кажа - единствения маршал, който заслужава да се спомене заради заслугите, уменията и битките е soundform от UNIVERSAL; това да си на 15-20М точки и да направиш 5 големи битки, не е нещо с което да се гордеете; тази ера имаше само 1 съюз, лидер по медали и това не бяха мечовете;
Към Ачо - може би наистина си помогнал на Роуз да запазят замъка, но ако Роуз бяха първите под прицел дори и ти нямаше да имаш какво да направиш; за сейфтитата и армиите пред замъка - знам, че мечовете са хора с умения и много от тях са ветерани в тази игра, ама като нямат съпротива цяла ера е абсолютно нормално вниманието им да не е на 100%;

и все пак - честито на победителите! дано следващата ера да няма такава доминация, както в тази Smiley
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #48 -: Март 02, 2015, 23:45:36 »

А бе хора, вие много докачливи бе Grin Спечелихте си ерата факт, ама нали трябва да има малко тръпка, не би ли било тъпо само хвалби да получавате, не би ли било добре малко и да ви пооплуят така за спорта а ? Да има някакво движение, тема за разговор, а не всички да ви викат колко сте големи ? Били първи, били много добри, не знам още какви сте били, хубаво бъдете, но от сектата по як съюз, няма, това го приемете, не като съюз, като играчи и като хора говоря ! Вие победихте, ние паднахме, вие пиете и ние пиеме, а кажете сега кой по-щастлив Smiley

П.П Ако някой каже, че съм предател и съм си зарязал съюза за медали, ще го напсувам, цялото родословие ще му изредя и няколко пожелая за в бъдеще ще му отправя и ще обясня защо, нито имам медали, нито имам уредени битки, глупости и фалшиви обвинения да не чувам Smiley

Наздраве и лека нощ на лягащите си  bgflag
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #49 -: Март 02, 2015, 23:49:01 »

*beer* *cocktail* туй ще да е бира с текила  Grin

Мента и текила е особено добра комбинация за победата. Дава свежест и "рез" за отскок Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #50 -: Март 02, 2015, 23:50:11 »

само нещо искам да кажа - единствения маршал, който заслужава да се спомене заради заслугите, уменията и битките е soundform от UNIVERSAL; това да си на 15-20М точки и да направиш 5 големи битки, не е нещо с което да се гордеете; тази ера имаше само 1 съюз, лидер по медали и това не бяха мечовете;
Към Ачо - може би наистина си помогнал на Роуз да запазят замъка, но ако Роуз бяха първите под прицел дори и ти нямаше да имаш какво да направиш; за сейфтитата и армиите пред замъка - знам, че мечовете са хора с умения и много от тях са ветерани в тази игра, ама като нямат съпротива цяла ера е абсолютно нормално вниманието им да не е на 100%;

и все пак - честито на победителите! дано следващата ера да няма такава доминация, както в тази Smiley

Факт е, че без сектата русе нямаше да могат да опазят замъка дори от вас, преди да отидем там те имаха 800К паладина, само аз и транчов наляхме 1М Smiley Но дори русе да бяха първите под прицела, аз не бих помогнал на Универсал. Със сикито сме си дружки на теми извън играта, заговорим ли за игра - скандал. Универсалното не го коментирам, там случая е трагичен, soundform - това момче го поздравям, заслужаваше да е не първи, а пръв пред първия по военни точки, но комплексите на някой хора го победиха, от универсал може би, най-много уважам него, макар и да го познавам много малко  *rose*
Активен
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #51 -: Март 03, 2015, 00:25:39 »

Цитат
Що се отнася, кой за какво е играл, истината е, че аз и транчов и инсомния играхме за кеф, защото стояхме на голяма част от мечовете в обхват ( изключвам лидера им и Еквалибриума )
Това е така - факт наистина стояхте  в обхвата. За теб и транчов мога само да кажа, че се справихте доста добре с акциите срещу Вас. Чак когато навлизахте вече яко в минуса, тогава модирахте. Няколко пъти мисля, че капитулирахте от Денерис, но устояхте поне на няколко атаки от него. Колко капитулации има инсомнията? Как ги пускаше? Дали веднага след като го удряха... , а дали има повече от една капитулация? Все въпроси и въпроси... Както и да е - всеки сам избира начина си на игра.
Цитат
Та тези хора не играха за кеф, тези хора играха, да избиват комплекси.
Всеки има комплекси. До момента не познавам хора, които да нямат такива. На едни пръстите на ръцете им били като кебапчета, на други косата тънка, трети са с бенка на носа, четвърти недооценени у дома или на работното си място. Така е прав си .... имат си комплекси. Ти преценяш, че ги избиват в играта - добре аз съм ЗА. По - добрия вариант е в играта, отколкото в някой самолет (11,09,2001г), в някое училище или метростанция.
Цитат
Те не показаха кой знае какво като игра, те наблъскаха яко пари и това уби кефа
Показаха игра. Показаха не малко пъти как се играе отборна игра. Ти и транчов добре го разбрахте.
По-горе посочи инсомнията като акаунт, с който се е играло за кеф. Каква игра показа този акаунт? Ако предположим, че е било за кеф, тогава защо твърдиш обратното за мечовете? А възможно ли е да говориш това, защото се познавате добре с човека/хората, които стоят зад инсомния и така леко по приятелски да изливате не ясни и не чисти мисли и словосъчетания?
Цитат
Денерис не веднъж ми е обяснявал как съжалявал, че така се бил развил, че нямало кой да бие ... Е какво да кажа, пич велик си не мога те стигна ...
Не веднъж ти се е обяснявал на лични предполагам  Grin .Тук не мога да разбера, защо изкарваш на яве една лична кореспонденция.... ама той
ми каза на лични.... - този разговор е личен, частен, индивидуален. Не мисля за коректно намесата на такъв вид разговор във форума. Предполагам сте наясно, че когато наистина нямаше кой да бие, започна да търси съюзните замъци - и си намери няколко.  Wink
Цитат
ДА си държат армийте на полето докато спят, тва играчи ли са ? Не говоря само за духчето, ами спаско спасков, бадбойискъминг,  котилион ли каф беше, христо петков  ... за агилаз не знам не можех да снимам ... Тва играчи ли са, фермери живи ..
Сам казваш, не са играчи - тъпи и упорити фермери, ето такива са. можеш да включиш в това число и Еквилибриума и Агилаз.  А, защо са ги държали на полето тези армии? А, сетих се.... защото са комплексари, защото спят, играят футбол, работят, щипят жените, излизат . Или може би им се е щяло някой себеподобен да ги разбие, че и той да поизбие някой комплекс докато те са ОФФ.
Цитат
Що се отнася за селянията, кажи на селянин, че е селянин да видим дали ще се обиди  *xxx*
*scratch* Аз съм от село. Надявам се, че е проличало по написаното по-горе.
Хубава и спокойна вечер на Всички. Бъдете по-добри хора.
Активен
Духче
Гост
« Отговор #52 -: Март 03, 2015, 00:29:21 »

Ачо,ти наистина не се усещаш.Какво доказваш и какъв искаш да се изкараш.В началото на ерата обявихме враждебност на всички съюзи.Пуснахме войни на всички.Загубихме ли поне една?Сектата спечели ли срещу нас? Всички кютаха като мравки.Ти имаш ли идея с колко пари и колко диаманти играхме?Нямаш.Голям боец -голямо чудо.Ми почти целия съюз изпадна в летаргия.Близо месец-два ,всеки влизаше за по час.Скука.Седяха армии пръснати по цял ден и цяла нощ.Престрашил си се(не сам естествено)да удариш 200-300к армия от 2 милиона.Ми защо не удари всички пръснати палки,или много ти идваха провките?Написах ти вече,добре че Лидера искаше да живнете малко за да стане ерата интересна.Стига прави разбори кой какъв е-прекаляваш.Като си толкова добър войн и лидер и след като Сектата е толкова здрав съюз,да беше се опитал да направиш нещо,макар и опит.Но не,реши да си гастербайтер.Все пак,така сте решили-така сте играли,стига клепай,не си интересен вече.Един голям пич реши всички да се насладят на ерата,не само неговия съюз,но винаги ще се намери някой Голям Боец като тебе,който само да се плюнчи,без нищо да е разбрал за това какво се случва,как се случва и защо се случва.Айде лека нощ.

HSinclair
Активен
betterthanyounoob
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #53 -: Март 03, 2015, 00:33:47 »

Ачо не се занимавай с тея ...... 24/7 седят пред империята и си дават заплатите за диаманти .. остай ги да се радват на рисувани медали
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #54 -: Март 03, 2015, 00:34:47 »

Я очиларчето се изказа, Не беше ли ти този, който обясняваше, че като се върнел от Русия щял да ме гледа дали съм му в обхвата да си биел, не само ти бях в обхвата, но ти бях и близо, а боя го изяде ти, така че сети се кой по-голям боец, чакай сега да отговарям на другия, че ти май се изчерпа
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #55 -: Март 03, 2015, 00:40:45 »

Това е така - факт наистина стояхте  в обхвата. За теб и транчов мога само да кажа, че се справихте доста добре с акциите срещу Вас. Чак когато навлизахте вече яко в минуса, тогава модирахте. Няколко пъти мисля, че капитулирахте от Денерис, но устояхте поне на няколко атаки от него. Колко капитулации има инсомнията? Как ги пускаше? Дали веднага след като го удряха... , а дали има повече от една капитулация? Все въпроси и въпроси... Както и да е - всеки сам избира начина си на игра.Всеки има комплекси. До момента не познавам хора, които да нямат такива. На едни пръстите на ръцете им били като кебапчета, на други косата тънка, трети са с бенка на носа, четвърти недооценени у дома или на работното си място. Така е прав си .... имат си комплекси. Ти преценяш, че ги избиват в играта - добре аз съм ЗА. По - добрия вариант е в играта, отколкото в някой самолет (11,09,2001г), в някое училище или метростанция.Показаха игра. Показаха не малко пъти как се играе отборна игра. Ти и транчов добре го разбрахте.
По-горе посочи инсомнията като акаунт, с който се е играло за кеф. Каква игра показа този акаунт? Ако предположим, че е било за кеф, тогава защо твърдиш обратното за мечовете? А възможно ли е да говориш това, защото се познавате добре с човека/хората, които стоят зад инсомния и така леко по приятелски да изливате не ясни и не чисти мисли и словосъчетания?Не веднъж ти се е обяснявал на лични предполагам  Grin .Тук не мога да разбера, защо изкарваш на яве една лична кореспонденция.... ама той
ми каза на лични.... - този разговор е личен, частен, индивидуален. Не мисля за коректно намесата на такъв вид разговор във форума. Предполагам сте наясно, че когато наистина нямаше кой да бие, започна да търси съюзните замъци - и си намери няколко.  ;)Сам казваш, не са играчи - тъпи и упорити фермери, ето такива са. можеш да включиш в това число и Еквилибриума и Агилаз.  А, защо са ги държали на полето тези армии? А, сетих се.... защото са комплексари, защото спят, играят футбол, работят, щипят жените, излизат . Или може би им се е щяло някой себеподобен да ги разбие, че и той да поизбие някой комплекс докато те са ОФФ. *scratch* Аз съм от село. Надявам се, че е проличало по написаното по-горе.
Хубава и спокойна вечер на Всички. Бъдете по-добри хора.
За Инсомния няма какво да коментирам, седа ви обхват, но беше сам срещу вас и си го биехте, нормално да е бяло знаме постоянно, истината е че не оставихте конкуренция, затова ударихте първо замъците на сектата Wink Никога не съм се модирал, защото съм на минус, тогава пътувах, и казах да ме модирате, понеже пича денерис знаеше, че ме няма, от къде ли вероятно шпионски акаунт, не веднъж се случваше да изнасяте транчов, точно когато напише в трибуна, че напада стан, но да го наречем случайност. Това да няма кой да бие, денерис не си ли го направи сам, той не води военна игра, ако някой е водил военна игра това е soundform от universal. Аз дали съм хванал 200 или 300К армия едва ли някой го интересува, идеята беше да ви скочим, да ви покажем, че не сте непобедими, за каквито се имате, по време на войната имаше момент в който можехме да ви бием, но тогава инвестираните средства си казаха думата Wink И накрая ние у наше село така говорим, вие у ваше село си говорете как искате, има разлика от село до село, айде лягай си Wink
Активен
Духче
Гост
« Отговор #56 -: Март 03, 2015, 00:42:49 »

Виж сега,Аченце...по-кофти половината от акаунта на очиларчето реши,че й е кеф да го играе ферма...и го игра. И ти го написа одеве,че няма претенциите да е боец...но както бановете са избирателни,така и ти така четеш-квото ти изнася.И като ме наби,велики боецо,да не би да НИ спря развитието?  Или пуснахме мод? Или развяхме байряка? М?  Велик си,хубаво,вярвай си...и заради хоуплес няма да напиша ПАК какво направи...ама ти си знаеш,де.
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #57 -: Март 03, 2015, 00:45:25 »

Виж сега,Аченце...по-кофти половината от акаунта на очиларчето реши,че й е кеф да го играе ферма...и го игра. И ти го написа одеве,че няма претенциите да е боец...но както бановете са избирателни,така и ти така четеш-квото ти изнася.И като ме наби,велики боецо,да не би да НИ спря развитието?  Или пуснахме мод? Или развяхме байряка? М?  Велик си,хубаво,вярвай си...и заради хоуплес няма да напиша ПАК какво направи...ама ти си знаеш,де.

Нека позная, зарязах си съюза, дрън дрън дрън, Да направих го и по този начин ви попречих да вземете и 9-те, я ми кажи ако не бяхме отишли в русе, сигурно щяхте да ги ударите много по рано, та после да имате време и за рагнарок нали Smiley
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #58 -: Март 03, 2015, 00:47:09 »

Виж сега,Аченце...по-кофти половината от акаунта на очиларчето реши,че й е кеф да го играе ферма...и го игра. И ти го написа одеве,че няма претенциите да е боец...но както бановете са избирателни,така и ти така четеш-квото ти изнася.И като ме наби,велики боецо,да не би да НИ спря развитието?  Или пуснахме мод? Или развяхме байряка? М?  Велик си,хубаво,вярвай си...и заради хоуплес няма да напиша ПАК какво направи...ама ти си знаеш,де.
Бе имаше момент в който беше мод Tongue  *hahaha* Ама сега ще кажеш, че не защото те набих. Е моята ситуация е същата, наложи ми се да пътувам и ме модираха, кво искаш не знам Wink
Активен
Духче
Гост
« Отговор #59 -: Март 03, 2015, 00:51:07 »

Бе имаше момент в който беше мод Tongue  *hahaha*
Бяхме,да. Защото ИО не е животът нито на единия от екипа Smiley  И,понеже споменах,че съм оперирана от скромност...да ти покажа нещо. Да се убедиш сам дали по някакъв начин двата пъти,в които ни наби,ни се отразиха.

За това играхме,Аченце...за съюза,не за себе си,не и за форума. И пак не стигнахме 20 %  Cry
Това беше от нас...ти си изливай каквото имаш за изливане-не ми пречиш Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!