Imperia Online България  
Април 19, 2024, 14:01:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ера 4 - победител съюз Swords_of_Haven  (Прочетена 13542 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #15 -: Март 02, 2015, 17:43:08 »

А ти кой беше,че и аз не те помня? Оня,който остави хората,с които игра цяла ера,за да отиде да помогне на ония,които сами нямаше да могат... Или оня,който намекваше за уредени битки,в гонене на тиквен медал от военна класация? М? Кефихме се,да...страшно много, и пак ще го направим,уверявам те. Мерси,Лазо,знаеш,че сме ти фенове  Smiley

Аз бях този, който те спука от бой, а ти може би беше най-битият човек в мечовете Smiley Намеквал съм за уредени битки ? Дай да видя някоя такава, или ти нарочно си оставяше армията пред крепостта, мислейки се за безсмъртен и ми даваше медали после ? Това е уредата битки, нека всички го знаят! Военна класация, никога не съм гонил, помислих си, че мога да стана пръв, когато те натупах, но истиската мания по тиквените медали показа съюзникът ти Денерис, който като абсолютен бот се разбиваше по замъците и се молеше на Инсомния да го посрещне, за да вземе някоя друга военна точка, Това за мен е уредена битка и гонене на тиквен Медал  wassup
« Последна редакция: Март 02, 2015, 17:59:32 от acho_1605 » Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #16 -: Март 02, 2015, 17:46:55 »

Аз не съм гледал ерата и какво става . Мога само от уважение към труда на хората спечелили реалма да кажа - Браво ! . Защото колкото и да е слаба една ера . Реалма си е реалм .- да не говорим и че това е х2 свят . За мен направо е Кошмар да играя в такива светове Smiley . Както и да е . Но искам слециялно да кажа и следното - ЗА пореден път Универсалният доказва че наистина е корав . Браво и респект към такъв тип Играчи .  *beer*

Много е корав, бие само мънички акаунти, връща като мишле, надуши ли те на линия и седи на ниско нето сред ниски, нищо лично Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #17 -: Март 02, 2015, 17:51:56 »

Най-хубавата от хубавите половинки ери , която съм играл. Този съюз започна с доста новобранци, а накрая доста от "оптините" се чувствахме като пълни новобранци.  Grin Grin Grin

Играл съм в съюзи с цел рийлм и сме го взимали, играл съм в съюзи със цели - цъкане за забава и сме имали страхотни ери, но концепцията, методите, целите , въобще идеята за играта, които ни се показаха тази ера ще я помня поне докато ИО е някаква част от живота ми.

Мисля, че дори да се пръснем и всеки хване към други съюзи, но е успял да осъзнае защо играхме така тази ера, може да бъде духовен и идеоличически водач, на който и да е съюз. Повечето от храта, които не са били поне за малко в "кухнята" на съюза няма да ме разберат, ама някои неща можеш да ги осъзнаеш едва след като се докоснеш до тях.



Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #18 -: Март 02, 2015, 17:55:07 »

Ако можехме, ако искаме, тия ги разправяй на баба ми, можехте не но успяхте това е истината, за това Денерис 3 дена по ред ми реве, как съм можел да си зарежа, съюза, защото знаеше, че замъкът няма да падне, ударихме ви по самочувствието с този ход нали Smiley Затова ме изкарвате предател и не знам си какъв, но истината е, че просто ви е яд, а ако съм предал някой то това не сте вие, следователно не може да ми държите сметка. Слабаци  *rose*
Ти един от хората, които никога няма да изпитат пълното удоволствие от играта - няма как да се напълни чаша, която е вече пълна.

На теб няма какво да доказваме, ти си мистър по-по-най на рилйма , честит бъди.  *SMOKE*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #19 -: Март 02, 2015, 17:55:58 »

Най-хубавата от хубавите половинки ери , която съм играл. Този съюз започна с доста новобранци, а накрая доста от "оптините" се чувствахме като пълни новобранци.  Grin Grin Grin

Играл съм в съюзи с цел рийлм и сме го взимали, играл съм в съюзи със цели - цъкане за забава и сме имали страхотни ери, но концепцията, методите, целите , въобще идеята за играта, които ни се показаха тази ера ще я помня поне докато ИО е някаква част от живота ми.

Мисля, че дори да се пръснем и всеки хване към други съюзи, но е успял да осъзнае защо играхме така тази ера, може да бъде духовен и идеоличически водач, на който и да е съюз. Повечето от храта, които не са били поне за малко в "кухнята" на съюза няма да ме разберат, ама някои неща можеш да ги осъзнаеш едва след като се докоснеш до тях.






Пука ми къде си играл и какво си правил  *hahaha*
« Последна редакция: Март 02, 2015, 17:57:42 от acho_1605 » Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #20 -: Март 02, 2015, 17:57:18 »

Ти един от хората, които никога няма да изпитат пълното удоволствие от играта - няма как да се напълни чаша, която е вече пълна.

На теб няма какво да доказваме, ти си мистър по-по-най на рилйма , честит бъди.  *SMOKE*

Спряхме ли ви бе братле, разбихте ли се в русе ? Благодарение на кой да чуя  Tongue
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #21 -: Март 02, 2015, 18:13:39 »

Спряхме ли ви бе братле, разбихте ли се в русе ? Благодарение на кой да чуя  Tongue
Кои сте тези "вие"? Ти и тия в главата ти ли? - щот гледам, че си без съюз  Grin Grin Grin

Човек наистина трябва да е много нещастен за да "нахрани" личност като лидерът ни, друго обяснение нямам. Почини си сега от безсънните нощи в гонене на армии.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Духче
Гост
« Отговор #22 -: Март 02, 2015, 18:51:39 »

Преди да заключа темата /защото няма какво повече да се каже,чакаме следващата  ера/, бих искала да попитам нещо модераторите и админите. Преди няколко дни член на нашия съюз беше баннат от форума,защото използва епитети,квалифицирани като обидни. Не намирате ли,че има поне три такива и в част от постовете в тази тема...и дали ще има съответно реакция? Или банваме избирателно?
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #23 -: Март 02, 2015, 18:57:20 »

Банваме избирателно !Като потърпевш ти го казвам  Wink
Активен
Духче
Гост
« Отговор #24 -: Март 02, 2015, 18:58:21 »

Аз съм голяма фенка на риторичните въпроси...знам Wink
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #25 -: Март 02, 2015, 18:59:53 »

Банваме избирателно !Като потърпевш ти го казвам  Wink
Банва се по заслуги !  Да би мирно седяло не би чудо видяло  Wink   както ти лазо така и играча на мечовете беше баннат заради заплахи и нареждания Wink сигурен съм че когато модератор прегледа темата ще наложи наказание  ако са основателно ама все пак не може да са 24/7 в форума Wink

ПС: Честити медали на мечовете най-мн пари наляха наи-мн знания  умения показаха на съюзно ниво  Честито !
« Последна редакция: Март 02, 2015, 19:01:33 от kataluneca89 » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #26 -: Март 02, 2015, 19:03:11 »

Тихо Дулсинея Smiley

Има хора който спамят форума и нареждат яко.Просто са приятели на тоя дето държи секирата Smiley
Ако ми покажеш мой пост в който нареждам и заплашвам  .....
Самият факт че се обаждаш е достатъчно показателен Grin

Честито на победителите още веднъж и не се занимавайте с глупости !
« Последна редакция: Март 02, 2015, 20:18:39 от lazo313 » Активен
Духче
Гост
« Отговор #27 -: Март 02, 2015, 19:17:10 »

Следващият пост е от името на по-добрата половина от акаунта  Smiley

Благодаря на целия съюз за прекрасната ера и особено на Страхотния ни Лидер,без когото едва ли щяхме да си направим така кефа и изобщо да довършим.Поздравления за Денериз,който сам мачкаше съюзни армии,когато други акаунти още палеха с по 200к армия.Страхотен и заслужил Маршал.Поздравявам целия съюз че изобщо не се трогна от издръжка на съюзната от 70милиона на час и дори не я усетихме.Взехме 10ката на Универсал,а срещу Русе не използвахме армия,която беше колкото тяхната съюзна,но така решихме,така направихме.Чест прави на Лидера ни,че направи така нещата,че хем да се забавляваме,хем да не остави всички съюзи да се нахвърлят като хиени по Рагнарок-достоен малък съюз,извоювал сам всичко.Поздравления за Инзомния за 2рото място и спечеленото чудо-сигурно такива са били целите и.Честито на 2рите и 3тите в съюзното класиране-заслужено,извоювано,спечелено.Ваня-ти както винаги беше прекрасна. Ачо,поздравих те пич.Защо ти е нужно да се правиш на велик сега?Кое не ти стигна?Вниманието?Похвалите?Удари ни 2 пъти-така е.В тази игра биеш и те бият-злобата ти идва в повечко обаче.Ако не си разбрал обаче,замъкът на Русе не ни е бил фикс идея,нито всичките,направихме така,че да се окопаете всички,да дигнете нето и армии и да има интрига-е имаше.Доволни трябваше да сте,а не да пишеш такива щуротии тук и на лични.  п.п. Марто,мерси за бана-голям пич си ти.Строг и справедлив-като бай Ставри от 2рия етаж в южното крило. Game Over.
Активен
Segami
Гост
« Отговор #28 -: Март 02, 2015, 19:41:06 »

Честита победа на небесните!
Честито и на RAGNAROG и ROUSSE за медалите и че удържаха последните замъци на Горната земя Smiley

Искам да поздравя и Универсал - биха се до последно и показаха дух!
За Сектантите няма да говоря - те цяла ера млатиха някой Grin
Трябва да има такива съюзи за да става интересна играта, иначе няма смисъл да се играе.
Успех в следващата ера на всички съюзи Smiley
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #29 -: Март 02, 2015, 19:43:51 »

Благодаря за хубавите думи Smiley
Поздравления за победата напълно заслужена Smiley
Бихте се страхотно и коректно.
Благодаря и универсалните за страхотните последни часове.Вместо да скучаем се забавлявахме до последно *THANK*
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!