Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:32:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг в играта  (Прочетена 2222 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dulo1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Октомври 01, 2014, 19:36:36 »

Добър ден Името Ми е Dulo1 проблема е че има 2-ма играчи със едно и също ниво Доврец на зората и Играч : kochkata надгради Огненият връх и го взе след това без да надгради Двореца на зората със едно ниво за да го вземе го върна без да го надргражда това мисля че е бъг? той си бе 26 след като го смени и като си го върна също беше 26 а при нас дори не исписа съобщение че си го е върнал ето снимка http://prntscr.com/4s3h1j  той в момента държи двореца на зората
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2014, 22:43:43 »

Оф не се оплаквайте,това наистина е така,но дори и без дори и със,вие пак биете властелините Smiley имате и замък и развитие,всичко ви е точно,поздравления между другото-аз имах акаунт teokazandjiev ама не знам затрит ли е хакнат ли е какво е
Активен
dulo1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 02, 2014, 13:41:01 »

Не говорим за победа аз никога не съм играл за медали или такива глипости говорим че това е проблем в играта и е редно да се оправи все пак едно ниво на чудото от 25 нагоре иска достатачно ресурс найстина той може да си позволи да го дигне но проблема трябва да бъде отстранен за да се подобри играта естествено : )
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2014, 14:06:21 »

Ще проверим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 02, 2014, 18:06:57 »

И къде ги виждаш тези проблеми и бъгове???Пише го черно на бяло в правилата ако си направиш труда да ги прочетеш:Когато двама или повече играчи имат равни нива на същата специална сграда, собственикът на чудото е този, който първи е достигнал до нивото.Явно човека е достигнал пръв до това ниво и щом има и най-високо ниво на друго Чудо може да си ги сменя и избира кое да владее в момента според потребностите му.Поне докато вашия човек не вдигне едно ниво отгоре и то първи това ще е положението.Описано е доста подробно и с примери в "Как да играе" Wink
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 03, 2014, 16:04:52 »

Да, legacy е прав. Достигналият първи нивото може да сменя без проблем двете чудеса, когато поиска.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!