Imperia Online България  
Април 26, 2024, 23:46:33 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За какво служи форума???  (Прочетена 7922 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« -: Февруари 17, 2015, 18:00:04 »

Отварям тази тема поради чисто любопитство,въпреки ,че любопитството е порок,все пак искам някой компетентен в областта да ми обясни за какво служи форума,Не може да се докладва за проблеми,не може да се пише в него,нямаме свобода на словото....изобщо нищо не може... *scratch* *scratch* Grin Grin
Активен
Hishtnika
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2015, 18:04:03 »

 ми няма говориш бе  Wink пишеш по точно  Grin
Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2015, 18:06:40 »

на страницата пише докладване на проблеми.... но след като се докладва за даден проблем ,или се получава отговор ..не се докладва тук..или се заключва темата или се дава някаква обяснение на никой не ясно  Grin Grin Grin  Ми затворете го тоя форум и кажете къде да пишем за проблеми?
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2015, 18:15:04 »

на страницата пише докладване на проблеми.... но след като се докладва за даден проблем ,или се получава отговор ..не се докладва тук..или се заключва темата или се дава някаква обяснение на никой не ясно  Grin Grin Grin  Ми затворете го тоя форум и кажете къде да пишем за проблеми?
support_bg@imperialsupport.org  пишете тук от пощата с която е регистриран акаунтът Ви.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2015, 18:19:10 »

Беше ви отговорено на всичко, което поставихте като акценти във форума, та дори многократно. На вас не ви допадна отговора и започнахте да търсите под вола теле, както обикновено правят повечето българи.
След като всичко беше изчерпано по темата, тя бе заключена.

Съветвам ви да подбирате правилното място на отварянето на темите, защото тази не е на правилното място. Поради спамът, тя ще е в Общи приказки.
Съветвам ви да прочетете правилата на играта, както и тези на форума, защото там се съдържат много от отговорите на въпросите, които ви вълнуват.
Съветвам ви да четете и написаното от Админите, защото именно там се съдържат отговорите на въпросите в 2-те ви теми до този момент.

Лек ден ви желая за сега.  Smiley



Активен

TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2015, 18:23:56 »

аз съвети не искам !!!!!! Искам да не ми блокира никой съюзния аватар особенно некомпетентни по темата хора ....
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 17, 2015, 18:27:54 »

След като Ви бе отговорено, защо е направено, не виждам смисъл от полемиката по въпроса в момента.  Wink
Активен

TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2015, 18:37:44 »

защото не може една и съща снимка един път да се извини някой за грешката и да се въне ,а друг път понеже на някой си така му е кефнало,да реше да я махне ...задодох ви и въпрос,кога се очаква да бъде решен глобалния ви проблем с личните аватари,спрете ни премиум издръжките тогава докато нямам аватар ...от къде н акъде аз ще си плащам за нещо а то ням ада работи???
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2015, 18:42:34 »

Премиума няма нищо общо с Аватарите. Срокове няма, очакваме да го разрешат най -скоро проблема.
Грешка за бана на съюзен аватар -няма. Ще си го изтърпите. - Дали ви харесва наказанието -това не е въпрос по надлежен ред. Всякакви прояви от този тип са наказуеми.
Активен

TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #9 -: Февруари 17, 2015, 18:47:58 »

а бе кое е накузуемо ,че съм сложил снимка с две светкавици ли бе??? Бе я ........вземи прочети някой книга вместо да ми дрънкаш тука и да ми казваш кое си изтърпя и кое не ...по кой ред искаш да ти оборя твърденията ,,къде видя на снимката нацистки надписи или знаци а сега да те видя... къде посочи ми ...си го изтърпя друг път ,аз нещо за което не съм виновен вина няма да поема !!!!!
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #10 -: Февруари 17, 2015, 18:51:35 »

Успокойте се малко. Smiley Беше Ви отговорено със снимки от Админ по въпросите -къде, какво и т.н.


Активен

TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2015, 18:52:41 »

и как да няма връзка с премиума,не мога да се настроя за битка без аватар а пемиума върви ... спрете издръжката на армийте тогава като имате проблеми ...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 17, 2015, 18:56:39 »

Издръжките на армиите се спират тогава, когато екипът прецени, че те са застрашени поради проблеми във втори или трети страни.
В момента без или с аватар -армията не Ви е застрашена по никакви показатели.

Относно премиума -това е личен избор. Никой не Ви е карал да го използвате, вие го използвате по ваша преценка.

Активен

TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #13 -: Февруари 17, 2015, 19:03:14 »

напротив,застрашена е ,не мога без аватар да набера кураж за атака или защита ,чувствам се слаб така... това малко ли е ... и къде в тази снимка за поред път питам видяхте нацистка пропаганда или нещо от сорта ...пак ако някой не вижда добре ,тук им а2 светкавици и една дума  http://prntscr.com/66aj4s
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 17, 2015, 19:05:51 »

Пийнете един чай от маточина за кураж на духа и може би ще съберете сили за атака. Ако не съберете, то ще се наложи по -сериозна намеса,
за която не мога да Ви помогна.  Wink
Активен

Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!