Imperia Online България  
Април 20, 2024, 00:42:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какъв е критерия,кой е блял в час по История???  (Прочетена 4205 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
barito87
Гост
« Отговор #15 -: Февруари 17, 2015, 16:38:56 »

be triite kvoto iskate , to kato ne vi iznasq taka pravite i na vsi4ki im e qsno
Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 17, 2015, 16:44:10 »

ПАК ПИТАМ,ЗАЩО НИ НАКАЗВАТЕ ЗА ТЕМА КОЯТО В 23 ЗАВЪРШИ С ИЗВИНЕНИЯ ОТ СТРАНА НА ЕКИПА НА ИО И КОМПЕНСАЦИЙ,НЕ МИ ТРИЙТЕ ВЪПРОСИТЕ АКО ОБИЧАТЕ!!!!
Активен
barito87
Гост
« Отговор #17 -: Февруари 17, 2015, 16:46:00 »

http://prntscr.com/668scy    kvo mu e na avatara
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 17, 2015, 16:48:37 »

Писането с главни букви не е препоръчително. Аз отговарям за своите действия сега, в настоящето, днес, за тази тема, питахте защо е наказан аватарът, отговорих Ви.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 17, 2015, 16:52:26 »

Ама то дори не пише и Вермахт ,е тоя път ням ада се оставя ,хиляди неща замълчавам ,но сега работата ще стигне много надалече...и оправете проблема с тези аватари ..от както ни блокирахте снимката на съюза,не може никой да си качи или ако реши да си я смени изчезва,ми ся пък прекалявате !!!
Активен
barito87
Гост
« Отговор #20 -: Февруари 17, 2015, 17:00:26 »

http://prntscr.com/668y92   kvo e tova nqkoi 6te kaje li Huh?Huh?Huh?? ve4e ni li4ni ni sauzni avatari moga da smenqm
Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #21 -: Февруари 17, 2015, 17:02:15 »

аз я питам госпожата от как е започнала темата ,ма ни вопъл ни стопъл,все си знае нейното!!! Искам да мога да си сложа аватар в играта в която давам пари!!!!!!! Някой ще обърне ли внимание най после !!! не да ми се дрънкат глупусти тука
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 17, 2015, 17:06:49 »

Аз Ви казах, че за невъзможността за качване на автар се извинявам, има проблем при всички аватари и работим по отстраняването му.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
barito87
Гост
« Отговор #23 -: Февруари 17, 2015, 17:09:18 »

kato opravite problema ni varnete sauzniq avatar koito bannahte
Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #24 -: Февруари 17, 2015, 17:11:34 »

ми не забелязвам на друг съюз освен на нашия ,както на членовете му друг да няма аватар ,но във вас ножа във вас хляба..то смее ли човек да каже нещо вече... вие що на черното бяло казахте и дори едно  извинявайте нямаше... само ми е чудно що не стане проблем някога да ни се даде по някой диамантче ей така по погрешка  Grin Grin Grin   Айде лека игра ,аз бях до тука,че ми писна наистина ...
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 17, 2015, 17:24:19 »

ми не забелязвам на друг съюз освен на нашия ,както на членовете му друг да няма аватар ,но във вас ножа във вас хляба..то смее ли човек да каже нещо вече... вие що на черното бяло казахте и дори едно  извинявайте нямаше... само ми е чудно що не стане проблем някога да ни се даде по някой диамантче ей така по погрешка  Grin Grin Grin   Айде лека игра ,аз бях до тука,че ми писна наистина ...

Има глобален проблем с аватарите, личните и съюзните, извиних се вече за това, ако искате мога да се извиня още няколко пъти> http://prntscr.com/66979b
Извинявам се от свое име и от името на Екипа.
Тъй като аватарът на Вашия съюз е наказан, а в момента не могат да се качват аватари, затова не виждате проблема при другите съюзи.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #26 -: Февруари 17, 2015, 17:29:10 »

наказан несправедливо !!! Те първа ще разберете грешката си ...надявам се поне да сте прочели темата във 23 свят относно тази тема и мнението на доста ваши колеги ,който поне имаха смелостта да кажат ..."Станала е грешка,моля простете" ,Както и да е,наказанието беше 24 часа,от както е изминало са вече 168 часа сигурно и продължаваме да сме без аватар съюзен,сега и личен ...е явно е голям проблема ,щом седмици не може да се отстрани повредата  Sad Sad Sad
Активен
Hishtnika
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 17, 2015, 17:33:15 »

Е я и другата админка да каже и тя нещо а аз спирам да пиша че мен ми трият писанията  *wall*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #28 -: Февруари 17, 2015, 17:43:28 »

наказан несправедливо !!! Те първа ще разберете грешката си ...надявам се поне да сте прочели темата във 23 свят относно тази тема и мнението на доста ваши колеги ,който поне имаха смелостта да кажат ..."Станала е грешка,моля простете" ,Както и да е,наказанието беше 24 часа,от както е изминало са вече 168 часа сигурно и продължаваме да сме без аватар съюзен,сега и личен ...е явно е голям проблема ,щом седмици не може да се отстрани повредата  Sad Sad Sad

Темата за съюза в 23ти свят е съвсем различна. Грешката там е, че съюзът е бил разпуснат, а не че е наказан аватар. Няма какво повече да се добави, затова заключвам. Не започвайте нови теми по този въпрос, защото ще бъдат изтрити без предупреждение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!