Imperia Online България  
Април 20, 2024, 15:04:39 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво стана, та не вечеряхме ? (Част втора)  (Прочетена 39144 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #195 -: Април 10, 2015, 21:07:50 »

А какъв е смисълът на темата? Аз не виждам смисъл от нея вече,защото няма нито вечери,нито био храни.Вярно,че е хроника,затова ще кажа че имам 200 милиона от 1 месец и не ми е вкаран кьорав шпионин.Скука. А защо те изгониха?А защо искаш при Мечовете?А колко време ти трябваше за да разбереш,че не всичко е цветя и рози?А защо си в мод?А с Каталунеца,защо така започнахте да се...не харесвате?А играеш ли с арабски профил в 160? Wink  И т.н.  и т.н. Cool
1 Изгони го лидера на съюза понеже не се подчини на неговите обявления и го игнорира и пренебрегна Smiley
2 Иска при мечовете понеже не е вече с нас и иска да ни направи мръсно а знае че единствените които могат да ни бият сте вие и иска да играе с вас Wink
3 Той винаги го е знаел Smiley просто използваше проучванията и бонусите от чудесата за да може по лесно да си трупа военни и си седеше докато стане маршал Smiley
4 Излезе в мод понеже човека лидер по военни го грабеше и той не можеше да се справи с 300 диаманта от битка на деня не можа да си изкара нито армия нито да направи защита с която да го бие ....  и за да не му хванат армията в мод Smiley
5 Не ме кефи че е единица ... не мисли за съюза ... ние играхме за реалм той си играеше за военни точки ... 3,4 играча го удариха той не спря нападайте ги атакуват ме грабете ги палете ги .... а когато на него му кажат иди ограби някой ...той вика не от този не мога да изкарам военни няма да ходя... на няколко от играчите не спря да ги нарежда колко са зле как не могат да играят да им се кара зако не са му казали да мине някой  за да изкара 1000 военни за да е по-близо до маршал ...  лично на мен ми каза че съм слаб играч а той и Махимус са велики и трябва всички да се учим от него как да играе .... 3 пъти имахме скандали ... след последната битка с която стана маршал ме убиди... всеки един от тези които са в момента при нас допринесоха за златото което ще спечелим освен него той дойде да стане маршал без да се интересува ... ако искате някой който да ви използва и да си играе за себе си без да помага на съюза моля идеален е Smiley  
6 Играе си със собствения профил просто арабите са му познати понеже играе и арабските светове и има доста познати там Smiley  

Не виждам какво се крие какво се скатава ... инфото което изнася за нас е за тази ера при тези условия няма нищо общо нито със следващата ера нито със хората който ще играят за съюза да не говорим че нито нашата нито вашата игра на есен ще е подобна на играта която показваме в световете в които играем сега Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #196 -: Април 10, 2015, 21:08:37 »

Понеже виждам че Svetozar91 чете,искам да го поздравя за играта му.От това което виждам като нето и военни.Браво.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #197 -: Април 10, 2015, 21:11:59 »

Понеже виждам че Svetozar91 чете,искам да го поздравя за играта му.От това което виждам като нето и военни.Браво.
Svetozar91    мн по рано в темата обясни как и защо играе по този начин аз го поздравих,  даже и част от битките съм му гледал ... Някой обаче ги е яд че има толкова военни и 2 седмици спамеха по трибуната че играел с ботове и си нагласял битки със собствени профили ... кой е той досети се сам  Wink
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #198 -: Април 10, 2015, 21:16:12 »

Абе къде пак набърка Ники в цялата работа.....ей ти сигурно го сънуваш тоя човек ?! *stop*
Никой не те споменава никой не се заяжда с теб.Сопри се.Нищете темата тук но престани с повод или без повод да вмъкваш съюзи или имена на хора който нямат нищо общо с темата.То не че на истина има тема...
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #199 -: Април 10, 2015, 21:18:46 »

1 Изгони го лидера на съюза понеже не се подчини на неговите обявления и го игнорира и пренебрегна Smiley
2 Иска при мечовете понеже не е вече с нас и иска да ни направи мръсно а знае че единствените които могат да ни бият сте вие и иска да играе с вас Wink
3 Той винаги го е знаел Smiley просто използваше проучванията и бонусите от чудесата за да може по лесно да си трупа военни и си седеше докато стане маршал Smiley
4 Излезе в мод понеже човека лидер по военни го грабеше и той не можеше да се справи с 300 диаманта от битка на деня не можа да си изкара нито армия нито да направи защита с която да го бие ....  и за да не му хванат армията в мод Smiley
5 Не ме кефи че е единица ... не мисли за съюза ... ние играхме за реалм той си играеше за военни точки ... 3,4 играча го удариха той не спря нападайте ги атакуват ме грабете ги палете ги .... а когато на него му кажат иди ограби някой ...той вика не от този не мога да изкарам военни няма да ходя... на няколко от играчите не спря да ги нарежда колко са зле как не могат да играят да им се кара зако не са му казали да мине някой  за да изкара 1000 военни за да е по-близо до маршал ...  лично на мен ми каза че съм слаб играч а той и Махимус са велики и трябва всички да се учим от него как да играе .... 3 пъти имахме скандали ... след последната битка с която стана маршал ме убиди... всеки един от тези които са в момента при нас допринесоха за златото което ще спечелим освен него той дойде да стане маршал без да се интересува ... ако искате някой който да ви използва и да си играе за себе си без да помага на съюза моля идеален е Smiley  
6 Играе си със собствения профил просто арабите са му познати понеже играе и арабските светове и има доста познати там Smiley  

Не виждам какво се крие какво се скатава ... инфото което изнася за нас е за тази ера при тези условия няма нищо общо нито със следващата ера нито със хората който ще играят за съюза да не говорим че нито нашата нито вашата игра на есен ще е подобна на играта която показваме в световете в които играем сега Smiley
Мерси.
п.п. В6 е само за отборни играчи-лично мнение.Аз също съм голям егоист и ми струва доста да се съобразявам,а и да не давам лош пример на нови членове и играчи.Следвам правилото за отборната игра неотлъчно.Така трябва.Когато искаш да играеш единично-просто играеш сам,или поне предупреждаваш съюза си,а решението дали да те търпят е тяхно и нямаш право да се сърдиш на решението им.

п.п.п.Честито злато в 193.

п.п.п.п. Ваня,правилно си разбрала уроците ми.Нема начин и повод да си тръгнеш. Grin
Весели празници,че се разписах,а ме няма..... :Smiley
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #200 -: Април 10, 2015, 21:19:43 »

Абе къде пак набърка Ники в цялата работа.....ей ти сигурно го сънуваш тоя човек ?! *stop*
Никой не те споменава никой не се заяжда с теб.Сопри се.Нищете темата тук но престани с повод или без повод да вмъкваш съюзи или имена на хора който нямат нищо общо с темата.То не че на истина има тема...
Лазо ти даже не играеш тук не мога да те разбера защо пак се месиш и се заяждаш .... или не четеш или не искаш да прочетеш ....
аз обеснявам на HSinclair защо сме изгони Юри ... спри да си мислиш че света се върти около теб Smiley
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #201 -: Април 10, 2015, 21:24:37 »

Мерси.
п.п. В6 е само за отборни играчи-лично мнение.Аз също съм голям егоист и ми струва доста да се съобразявам,а и да не давам лош пример на нови членове и играчи.Следвам правилото за отборната игра неотлъчно.Така трябва.Когато искаш да играеш единично-просто играеш сам,или поне предупреждаваш съюза си,а решението дали да те търпят е тяхно и нямаш право да се сърдиш на решението им.

п.п.п.Честито злато в 193.

п.п.п.п. Ваня,правилно си разбрала уроците ми.Нема начин и повод да си тръгнеш. Grin
Весели празници,че се разписах,а ме няма..... :Smiley
Версията е отборна може да се спечели и с мн диаманти и с малко според това как си го направиш Smiley Може и единично да играеш и да имаш успехи пример е Румънеца който ще стане 1 ви по боенни при нас стана лидер изгони си половината съюзи наби ги взе медали (диаманти ) дръпна с яко армия в златна среда и успя да накаже една камара народ не е правилно не е морално не е справедливо но това е начина му на игра и е по правилата Smiley
Мс за златото и успех след рестарта знам че имате една хубава подготовка след рестарта   *ok*
ПС:Недей казва как Поляците направиха по 3 провки  за една вечер нека си остане загадка  Grin
Весели празници от мен и лека вечер
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #202 -: Април 10, 2015, 21:35:42 »

..за да играе Юрий в Мечовете,трябва да си тръгна аз...

Тръгвай си, тръгвай си. Има свободно място за Дипломат в бг10  Grin Grin

Въпреки защитата, която е активна при повечето играещи, доста битки се направиха в 193-ти свят. На някой ако му се резюмира -нека  е добър да сподели. Smiley
« Последна редакция: Април 10, 2015, 21:38:33 от Th3l3g3nD » Активен

Духче
Гост
« Отговор #203 -: Април 10, 2015, 21:52:26 »

Тръгвай си, тръгвай си. Има свободно място за Дипломат в бг10  Grin Grin

Марти,знаем се отдавна...главицата изобщо не ме слуша  Wink Ииииии...това беше наистина последното,което написах тук Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #204 -: Април 10, 2015, 22:00:10 »

Марти,знаем се отдавна...главицата изобщо не ме слуша  Wink Ииииии...това беше наистина последното,което написах тук Smiley

Вкарай една водка с утеха и ..изслушай оная песен ..и всичко ще бъде окей.  Grin

http://prntscr.com/6s4raj  [:-}
« Последна редакция: Април 10, 2015, 22:10:38 от Th3l3g3nD » Активен

elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #205 -: Април 10, 2015, 22:34:18 »

Боже, боже, какви нарциси са цъфнали тази пролет! Shocked
Активен
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #206 -: Април 11, 2015, 00:02:46 »

Понеже виждам че Svetozar91 чете,искам да го поздравя за играта му.От това което виждам като нето и военни.Браво.
Благодаря, за мен беше интересна ера. Честито на властелините. Щеше да бъде интересно в една ера да се срещнат с Italicum от ера 4, тогава и те направиха 100% влияние и нямаше кой да им се опре, но силните им играчи напуснаха веднага след края на ерата.
Активен
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #207 -: Април 11, 2015, 17:09:39 »

За всеки следящ темата ще открехна една врата и я оставям всеки сам да си мисли :

В 193 аз бях изгонен от един човек още в самото начало , след известно време знаейки за острият ми език и твърдият ми нрав ( все пак аз напуснах даденият съюз и в 177 ако не си спомняте Wink ) . Та питайте много ви моля защо лидерът им изгони човекът който ме изгони и с какво поръчение ме върна в съюза Grin Grin Grin . Според мен аз си свърших перфектно работата за това което бях взет . Оценките за играта ми продължават да валят на лични съобщения и в телефонни разговори . Нормално е сега да се създават много интриги около името ми , но това съм Аз . ФАКТОРЪТ който знае как да раздвижи форумът Wink .

Дори и в това май съм добър а Wink
http://prntscr.com/6sfdgd милен напусна сам, ..........
« Последна редакция: Април 11, 2015, 22:41:40 от Th3l3g3nD » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #208 -: Април 11, 2015, 22:41:16 »

Така, никой няма да стои на празниците да ви дебне, за да не се изпуснете и да замирише поредният скандал. Предупреждавам ви за темата,
със следващите изцепки, ще започнат наградите. Все се надявам да изкарам прекрасен Великден и да спрат да ми пишат да влизам.
Активен

pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #209 -: Април 12, 2015, 00:36:34 »

Заключили сте темата, но попаднах на тази и виждам, че се обсъжда. Та, искам и аз да ви поздравя за златото и да ви пожелая още по-големи успехи, въпреки че 100% влияние са ултималния резултат в играта.
Искам да се обърна и към Юри по повод държанието му, а и предни коментари, които са ми направили голямо впечатление. Сега, без да малооценявам успехите и играта ти искам да ти кажа, че видях класирането и по всичко личи, че не си от най-добрите играчи във военен план. Не във ерата, а като цяло. Не мога да отворя профила ти и да видя съотношението на изгубени към убити войници, но по медалите и натрупаните военни точки, ами не съм впечатлен. Така, че преди да се надуваш и приказваш т'ва-он'ва, ще ти предложа за твое добро да слезеш на земята и да разбереш, че не съюзите имат нужда от силни играчи във военен план, а играчите имат нужда от силни съюзи. Големите съюзи искат и използват такива играчи за да не им пречат и за да пречат на останалите, но ти определено не си от главните фигури за съюза, особено с 2-3м нето. Разбери това, разбери и колко налива лидерът и останалите главни фигури в съюза на киип за да можеш ти и останалите да си веете байряка така лесно. Ярък пример за това бяха девилите, които също така не ни бръснеха за слива в 177, а отпаднаха от съюза, защото бяха само негативи и без значение уменията и знанията им в играта, никой няма нужда от такива в редиците си. Съюза е силен само и единствено, когато е единен, знае интересите си и как да ги постигне.
« Последна редакция: Април 12, 2015, 00:40:09 от pwnflakes » Активен

-Naughtyred
Retired.
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!