Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:00:51 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Арогантно ли е поведението на модераторите?  (Прочетена 3926 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 16, 2015, 16:52:46 »

Моля ? да се извини за това че лазо се дърви като ущипана мома ? все едно аз да искам от ваня да ми се извини че теглих .... на екипа им заради което ме банна ... аре моля ти се мн се вживяхте ......

?! Ваня, това е написано почти непосредствено след вашия пост, което означава че написаното от вас е несериозно - а аз се надявам че е точно обратното ИЛИ че каталунеца е чудесен пример за арогантното поведение, за което пиша?
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 16, 2015, 16:53:09 »

Моля ? да се извини за това че лазо се дърви като ущипана мома ? все едно аз да искам от ваня да ми се извини че теглих .... на екипа им заради което ме банна ... аре моля ти се мн се вживяхте ......

Каталунец Лазо чисто нагледно обясни точно за кво става въпрос и на някой хора не им хареса написаното,а Лазо е в тази сфера и мн добре знае за кво става на въпрос...неговият сбучай и твоят няма нищо общо...Просто на някой хора самочувствието е прекалено голямо и не приемат критики
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 16, 2015, 16:56:51 »

Каталунец Лазо чисто нагледно обясни точно за кво става въпрос и на някой хора не им хареса написаното,а Лазо е в тази сфера и мн добре знае за кво става на въпрос...неговият сбучай и твоят няма нищо общо...Просто на някой хора самочувствието е прекалено голямо и не приемат критики
Стига бе ариус мн добре знаеш че не е така прочети темата и виж лазо как му се дърви и се държи арогантно .... не сте нито за 1 ви ден мн добре знаете какво става с тези докладвания и аз съм докладвал със снимки и клипове и ? сещаш се какво е било не е нужно на всяка тема да се спами и да се оплаква че не виждате киско на картата .... преди време и аз спамех във всяка 2 ра тема ... заплашиха ме с бан ако не спра .... спрях и ся си пиша в общи приказки или искаш да ми кажеш че когато баннаха махимус и си направи нов профил за да нарежда и това не е било заслужено ...
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 17:00:59 от kataluneca89 » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 16, 2015, 17:02:37 »

?! Ваня, това е написано почти непосредствено след вашия пост, което означава че написаното от вас е несериозно - а аз се надявам че е точно обратното ИЛИ че каталунеца е чудесен пример за арогантното поведение, за което пиша?

Това, което се очаква от мен, аз го направих, предупредих модератора и за мен тук свършва тази история. Има ли нещо друго, с което бих могла да Ви успокоя, да Ви помогна, да Ви съдействам. Не за първи път комуникирам с Вас, познаваме се. Моля, нека спрем до тук.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 16, 2015, 17:09:07 »

Аз благодарих, знаете колко много съм разчитала на вас и винаги съм била благодарна за намесата ви и НАИСТИНА оценявам високо работата ви.
Стига Дълегенд да не е арогантен и каталунеца да спре със злобния и безсилен спам  - ЗА МЕН ЩЕ Е ПРИКЛЮЧЕНА ТЕМАТА СЪЩО.

ПС. Бана на Лазо е напълно не заслужен, редно е да го преразгледат.

Пожелавам хубав ден/вечер Smiley
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 16, 2015, 17:18:40 »

Аз благодарих, знаете колко много съм разчитала на вас и винаги съм била благодарна за намесата ви и НАИСТИНА оценявам високо работата ви.
Стига Дълегенд да не е арогантен и каталунеца да спре със злобния и безсилен спам  - ЗА МЕН ЩЕ Е ПРИКЛЮЧЕНА ТЕМАТА СЪЩО.

ПС. Бана на Лазо е напълно не заслужен, редно е да го преразгледат.

Пожелавам хубав ден/вечер Smiley

Наказанието за спам ще изтече след 1 ден, бил е предупреден. Благодаря и аз за Вашето разбиране и доверие.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #21 -: Февруари 16, 2015, 20:05:21 »

Каталунец,Мартин няма нужда от секретар.Особено от лала като теб.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 16, 2015, 20:09:15 »

Каталунец,Мартин няма нужда от секретар.Особено от лала като теб.
Теб пък къв ти е проблем с мен... де видиш тема дет съм се обадил се месиш без значение свят ситуация все се месиш ... до сега нямам спомен аз да съм спамил или да съм те нападал в някоя твоя тема или нещо подобно ама видиш ли има ли ме някъде идваш и нападаш кои какъв бил ( не че някога си играл със мен или срещу мен ...)
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #23 -: Февруари 16, 2015, 20:12:39 »

Ако си се засегнал сори,но тук беше излишно да влизаш в темата.В интерес на истината Мартин е добър модератор и се учудвам от изказа му-по принцип се съобразява Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #24 -: Февруари 16, 2015, 22:53:12 »

Както упоменах и преди, модове и админи нямат вина за неуредиците в играта. Те предават това, което ние докладваме и твърдим и ни връщат отговора на компетентните лица. Нещо някъде се къса но определено не е при тях. Нали не очаквате те да ви направят промени в програмирането и кодовете за да ни решат проблемите.Модовете са играчи като нас и за труда си получават некви символични диаманти, които не си заслужават главоболията. Сега за разлика от преди свободата на словото е доста голяма и нека се уважава това. Има все още хора, които помнят как се банваше преди дори и за неправилно дишане, избирателно и в угода, от един двама. Уважавайте си правото да можете да пишете дори за грешките на екипа, защото това не беше възможно преди. Зачетете се в условията и правата ви в този форум. Ако те се приложат, всички ние или поне повечето ще сме с бан и то заслужен според самите тези правила. Модовете са хора като нас и не са на заплата във фирмата и когато ни позволяват всекакви волности през правилата, е редно и ние да не сме толкова мнителни и да ги гледаме под лупа.
Каталунец, радвам се че си помъдрял след бана Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 16, 2015, 23:00:22 »


Каталунец, радвам се че си помъдрял след бана Grin
Един бан от ваня решава мн проблеми  Grin
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #26 -: Февруари 16, 2015, 23:09:31 »

Един бан от ваня решава мн проблеми  Grin

 Grin Е, станал си по сговорчив и ето, започваш да ги разбираш вече Grin Още два три бана и ще викаш долу барса и само Левски. Tongue
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #27 -: Февруари 17, 2015, 01:40:45 »

И по-точно на Th3l3g3nD.
За една седмица последваха серия банове!
Мен ме баннаха за АБСОЛЮТНО нищо, сега баннаха Lazo313, баннат е и Mahimus.

Какво имам предвид под арогантно поведение  -> http://prntscr.com/65svuk
Това ми прилича не на полицейщина, а на милиционерщина!

Тази страхотна сладурана вече си я кръстох "Моля, другарко"  Grin Grin

Аз ще съм твоят милиционер  *SPITEFUL* *SPITEFUL*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!