Imperia Online България  
Април 24, 2024, 21:50:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Айде стига вече с тия измами !!!!!!!!!  (Прочетена 1599 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
denub
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« -: Февруари 16, 2015, 13:02:01 »

Все съм виждал свинщини,но това вече не се търпи!!!!! Може ли някой по дяволите да ми обясни как при видими 2 атаки по съюзната армия ,на доклада излизат 4 атаки ?!?!?!?!? Не че очакваме справедливост ,но все пак няма да е лошо някой хора да поработят малко.Нагласената война между турските съюзи се преживява някак,но това е прекалено !!!!!
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 16, 2015, 13:48:21 »

Моля, дайте повече детайли, като дата, час на битките, имена на съюзите, Вашето потребителско име, за да проверим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
denub
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 16, 2015, 14:12:39 »

Става въпрос за 129 свят,въпросните хубавци са __KARTALLAR__  ,атаките за които говорим са между 6 и 6.30 на 15.02  по сп310 и сп311.Нашия съюз е EVIL_
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 14:14:18 от denub » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 16, 2015, 15:07:39 »

Разбрах, че сте писали и на пощата за това. Току-що разбрах, че дори вече сте получили отговор.
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 15:10:53 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
denub
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 8


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2015, 15:29:45 »

Да и защо ли не се изненадвам от отговора !!! Явно няколко човека не сме добре със зрението и си фантазираме.Ами пожелавам ви всичко хубаво и честно казано,току що отказахте доста хора .
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 15:41:49 от denub » Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2015, 14:34:17 »

Тез Турчета  си служат с доста измами ... но наистина никой не обръща нужното внимание... ,не обръщат ,не ни дават да говорим за тях и ни наказват с мълчание,ама не се ядосвам понеже виждам на къде отидоха нещата ,просто сами си погребахте игрицата  Grin Grin Grin   то освен ей такива шапшали не останаха други,ма и те взеха да се махат ,че няма кой да мамят вече .. Войната им не била нагласена ...ми що си влезнаха в един съюз малко преди края на войната   а,що биха само съюзна армия а,що нямаха ни един пожар нито едните нито другите ааааа?Huh?? Доказателства ли,какво да им разбия на всички паролите ли ...не че не мога ... ма за какво ...  Grin Grin Grin  Доказателства ... ай ша ви и ..номерата ... и аз се отказвам ,то даже имате проблем с аватарите от няколко дена и него няма кой да погледне  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Активен
Ицо
Редник
*

Karma: +8/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 19



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 22, 2015, 21:43:46 »

Не са само Карталар - има и други съюзи които ползват скриптове ,програми и тем подобни щуротии - докладваш ги  - искат доказателства.
10 дена чакам да ми отговорят от великия съпорт .......
От ИО сами разказаха играта на Играта
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!