Imperia Online България  
Април 28, 2024, 13:40:28 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пак за скриптовете  (Прочетена 1532 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
goshotv
Сержант
**

Karma: +3/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 56


Профил
« -: Февруари 15, 2015, 22:16:13 »

http://prntscr.com/65ibjn
Екипа на Imperia Online има ли нещо общо с това? Ако не поне ги направете част от играта.
Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2015, 23:23:44 »

Екипът на Imperia Online няма общо със скриптовете.

Също така, когато си се регистрирал си се съгласил (естествено без да ги прочетеш) с условията за ползване на играта. Там на едно място е записано, че ако те хванат с подобен скрипт могат да блокират/изтрият акаунта ти с всичките ти диаманти вътре.

Цитат
10. Изтриване на потребителски акаунти
10.3. Всяка страна има право незабавно да прекрати договора при наличието на основателна причина. За основателна причина се смята:
в) когато потребителите мамят, използват модификации, „хакове” или друг софтуер, инструменти или скриптове с цел промяна на игровото преживяване и/или механизма на онлайн игрите;
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2015, 23:32:48 »

Друг е въпроса че почти всички в международните светове ги ползват Smiley
Не става въпрос само за българи....Но ако питаш екипа ще ти кажат че не е така.
Да си ги купиш тези екстри струва по малко отколкото най малкия пакет диаманти.
Всеки да си прави заключенията от тук на татък  Wink
Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2015, 23:43:33 »

Мхм, ползват се широко, но "няма основание за проверка или наказание" хаха Wink
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 16, 2015, 01:47:31 »

И наказания, и проверки е имало и ще има, когато сигналите биват подадени по надлежния ред. Smiley
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 16, 2015, 02:39:23 »

Сайта от който се купуват тези "екстри" съм го докладвал преди повече от 6 месеца по всички надлежни начини.Включително и на теб...Някаква файда ?
Работи си и хората си пазаруват.Малко почва да писва с това празнословене дето го практикувате.Ако искаш може да ме банеш и мене за една две седмици за това което казвам.
Някой път дори и като администратор на форума е по добре да си замълчиш от колкото да кажеш нещо заради самото казване....

1.Има докладван бъг в който хора не се виждат на картата (в Бг18 са вече 4 човека за другите светове не зная )
2.Има докладван бъг за подредбата на провинциите ( пращаш шпиони или атака и се оказва че си ги пратил в провинция 7 на пример а не в 1 изключително дразнещ )
3.Чекерите и скриптовете са вече част от версия 6 както бяха във версия 5 ( това е client side script и не подлежи на проверка)

Ако имаш да кажеш нещо смислено ти или някой от екипа кажете.Не ни обяснявайте  как да докладваме.Лично съм докладвал хора който знам че играят с чекери.Проверката показва "няма основания за наказания".За всяко нещо си има начин.Няма да давам акъл как да си оправяте нещата.Просто предай на който трябва да седне и да си свърши работата.
Активен
Duff
Капитан
****

Karma: +17/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 426


DementorDuff


Профил
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2015, 10:53:55 »

И да се докладва файда няма - кой ще си "убие" златната кокошка...  *TEASE* *KING*
Активен

Да скроиш на някого номер е също така уморително, както и да му направиш добро, но в първия случай моралното удовлетворение е много по-голямо.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 16, 2015, 13:00:50 »

И аз получих такава оферта Grin, скрипт всеки що годе запознат с материята може да ти направи, както за пазара, така и за съюзните армии и личните такива. Въпроса е защо няма никаква защита?
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 13:07:59 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 16, 2015, 13:47:27 »

За жалост наистина се ползват тези скриптове и това определено пречи на играта. Не мисля, че трябва да ги има,но понеже ги има се чудя какъв точно е "надлежния ред"?  Undecided
Тази ера няколко пъти са ми казвали " nali ti kazah 4e imam prilojenie na tela na igrata...pri ataka mi idva sms "
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 16, 2015, 14:04:30 »

Тези скриптове, хакове, ботове, чекъри, се използват от минимум две трети от съюзите и от такъв процент играчи. Нема какво да се лъжеме. Въпроса е ще има ли превенция за тези неща и дали екипа може да я осъществи? Щото невярвам некой да се съмнява че екипа има инфо за използването на тези средства. Друга бира е вече защо не се действа адекватно.
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 14:06:59 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Февруари 16, 2015, 14:06:45 »

Тези скриптове, хакове, ботове, чекъри, се използват от минимум две трети от съюзите и от такъв процент играчи. Нема какво да се лъжеме. Въпроса е ще има ли превенция за тези неща и дали екипа може да я осъществи?
Е, има неква първична анитибот защита - от време на време те изхвърля от играта.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 16, 2015, 14:09:47 »

 Grin Като да лекуваш чума с отвара от коприва. Веднъж допуснато това нещо се е разраснало много. Представяш ли си да накажат ботаджиите. Та половината БГ играчи ще дадат фира и също толкова чужденци. Които от своя страна поне половината нема да играят повече щото ще са обидени Grin. А това си е загуба на много пари. Според мен няма да успеят да осъществят превенция Grin Tongue
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 14:20:28 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #12 -: Февруари 16, 2015, 14:19:59 »

Интересното е че пак си говорим само ние.Модератори администратори кажете нещо де.Реално ако не сте разбрали въпроса да го формулирам ??
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 16, 2015, 14:23:22 »

Интересното е че пак си говорим само ние.Модератори администратори кажете нещо де.Реално ако не сте разбрали въпроса да го формулирам ??


Модовете и админите немат вина. Те предават това, което четат тук на екипа и получават отговори от същия този екип, които ни предават на нас.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #14 -: Февруари 16, 2015, 14:25:33 »

Сайта от който се купуват тези "екстри" съм го докладвал преди повече от 6 месеца по всички надлежни начини.Включително и на теб...Някаква файда ?
Работи си и хората си пазаруват.Малко почва да писва с това празнословене дето го практикувате.Ако искаш може да ме банеш и мене за една две седмици за това което казвам.
Някой път дори и като администратор на форума е по добре да си замълчиш от колкото да кажеш нещо заради самото казване....

1.Има докладван бъг в който хора не се виждат на картата (в Бг18 са вече 4 човека за другите светове не зная )
2.Има докладван бъг за подредбата на провинциите ( пращаш шпиони или атака и се оказва че си ги пратил в провинция 7 на пример а не в 1 изключително дразнещ )
3.Чекерите и скриптовете са вече част от версия 6 както бяха във версия 5 ( това е client side script и не подлежи на проверка)

Ако имаш да кажеш нещо смислено ти или някой от екипа кажете.Не ни обяснявайте  как да докладваме.Лично съм докладвал хора който знам че играят с чекери.Проверката показва "няма основания за наказания".За всяко нещо си има начин.Няма да давам акъл как да си оправяте нещата.Просто предай на който трябва да седне и да си свърши работата.


Лазаре, нещо ми се дървиш, което не ми харесва. Има ред, който е за всички. Ако не ти харесва -намери си друго занимание.
Аз това, което е трябвало да се направи -съм го направил вече. За срокове не питай, защото и аз нямам такива.
И да го напиша за 120-ти път, че не работя в ИО, а само препредавам за проблемите. И аз играя ИО от много време и мен ме дразнят някои неща, но съм търпелив и чакам да се оправят. Точка.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!