Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:01:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение за промени и статуса на играта(v6).  (Прочетена 1671 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Argus
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 6


Профил
« -: Февруари 08, 2015, 01:28:14 »

      За текущото състояние на v6.
На повечето играчи им е ясно за "free to play" модела и също така "freemium" модела.
 Европейската комисия вече поиска промени в наименованието на дадени програмки със заблуждаващото free . Много вече се наиграхме на игри които се представят за free но всъщност са "freemium", или ако играчът иска да играе прилично трябва да си купи премиум с истински пари. Екстри които се дават на "плащащите" клиенти дават много голямо предимство пред неплащащите.
   Аз се завърнах в империя онлайн зада видя новата версия v6 . Спрях да играя преди повече от 4 години, последната версия която играх беше нещо като сегашната класика.
Преди пак имаше диаманти и пак даваха предимство, но не беше толкова голямо. Сега диамантите(истинските пари) дават предимство коете е достатъчно да откаже напълно един "неплащащ" играч. Разликата има и в цената на диамантите и то доста голяма.

Активирането на "Премиум" дава освен икономическите облаги също така и 10% атака и защита. Това е доста голямо предимство равняващо се на доста нива Атака и Брони(+3/4).
Ковчежетата от храма дават много ресурс и армия ако имаш диамантите.

Примера с храма е следния. По време на война един враг се разби в мой съюзник и точно след 20 мин се сдоби с 90к тежки коне чрез екстрите, което не бе достатъчно и по късно през деня този същия играч "нае" още 100к тежки коне от храм и предполагам ускорено трениране зада изненада моите съюзници.
Резултатът беше 190к тежки коне в рамките на 6ч. само благодарение на диамантите.

    Империя онлайн е добра игра с доста комплексност, която липсва на повечето браузърни игри, но за съжаление "freemium" модела я убиват.

   Предложение за промени
1.Премахва се бонус атака и защита от активирането на "Премиум" останалите икономически бонуси са предостатъчни.
2.Ограничава се количеството армия и ресурс което може да се вземе от храма за 1 ден на някакво допустимо ниво.
3.Ограничава се мигновеното трениране на армия до определена бройка според нетните точки.
4.Намалява се ускорението на сгради и проучвания с диаманти до 6ч.(x2 версия).

  Предполагам ще си остане този пост като глас в пустиня но аз пак ще си го напиша  Smiley
« Последна редакция: Февруари 08, 2015, 19:23:04 от Argus » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 08, 2015, 09:47:21 »

Наистина много добре структурирано,аз също съм играл класиките,но най-много ми допадна версия 5,и там без диаманти съм постигал дори победи,най-скорошната от които бе със съюз Фифа в свят със скорост 2х. И дори там колектива се разби и 100-те диаманта от наградата отидоха на вятъра,защото някакъв вкара толкова диаманти че за една седмица от 0 имаше 100 000 точки. И пак в 5-цата има шанс за конкуренция,ако се регнеш номад и биеш много по враговете си,но в 6-цата освен че нямаш право на избор нямаш шанс и за конкуренция.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 08, 2015, 11:30:48 »

Наистина много добре структурирано,аз също съм играл класиките,но най-много ми допадна версия 5,и там без диаманти съм постигал дори победи,най-скорошната от които бе със съюз Фифа в свят със скорост 2х. И дори там колектива се разби и 100-те диаманта от наградата отидоха на вятъра,защото някакъв вкара толкова диаманти че за една седмица от 0 имаше 100 000 точки. И пак в 5-цата има шанс за конкуренция,ако се регнеш номад и биеш много по враговете си,но в 6-цата освен че нямаш право на избор нямаш шанс и за конкуренция.

На всички е известна любовта ви към версия 5. Това е чудесно, хвалете я колкото искате, но не изказвайте мнение за версия която не играете. Свят бг10 едва е започнал, а Вие сте с 1/4 от точките на първия, за каква конкуренция става въпрос. Вие лично на кое място бяхте в съюз Фифа, че там имаше твърде много диамантаджии и благодарение на тях спечелихте.
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 08, 2015, 13:10:44 »

Предложение за поромени и статуса на играта(v6).

Я аз да предложа първо да си оправите заглавието и после да предлагате промени .... Grin Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Αντροποσ
Гост
« Отговор #4 -: Февруари 08, 2015, 14:09:42 »

     За текущото състояние на v6.
На повечето играчи им е ясно за "free to play" модела и също така "freemium" модела.
 Европейската комисия вече поиска промени в наименованието на дадени програмки със заблуждаващото free . Много вече се наиграхме на игри които се представят за free но всъщност са "freemium", или ако играчът иска да играе прилично трябва да си купи премиум с истински пари. Екстри които се дават на "плащащите" клиенти дават много голямо предимство пред неплащащите.
   Аз се завърнах в империя онлайн зада видя новата версия v6 . Спрях да играя преди повече от 4 години, последната версия която играх беше нещо като сегашната класика.
Преди пак имаше диаманти и пак даваха предимство, но не беше толкова голямо. Сега диамантите(истинските пари) дават предимство коете е достатъчно да откаже напълно един "неплащащ" играч. Разликата има и в цената на диамантите и то доста голяма.

Активирането на "Премиум" дава освен икономическите облаги също така и 10% атака и защита. Това е доста голямо предимство равняващо се на доста нива Атака и Брони(+3/4).
Ковчежетата от храма дават много ресурс и армия ако имаш диамантите.

Примера с храма е следния. По време на война един враг се разби в мой съюзник и точно след 20 мин се сдоби с 90к тежки коне чрез екстрите, което не бе достатъчно и по късно през деня този същия играч "нае" още 100к тежки коне от храм и предполагам ускорено трениране зада изненада моите съюзници.
Резултатът беше 190к тежки коне в рамките на 6ч. само благодарение на диамантите.

    Империя онлайн е добра игра с доста комплексност, която липсва на повечето браузърни игри, но за съжаление "freemium" модела я убиват.

   Предложение за промени
1.Премахва се бонус атака и защита от активирането на "Премиум" останалите икономически бонуси са предостатъчни.
2.Ограничава се количеството армия и ресурс което може да се вземе от храма за 1 ден на някакво допустимо ниво.
3.Ограничава се мигновеното трениране на армия до определена бройка според нетните точки.
4.Намалява се ускорението на сгради и проучвания с диаманти до 6ч.(x2 версия).

  Предполагам ще си остане този пост като глас в пустиня но аз пак ще си го напиша  Smiley
Всичко е  *ok*
само сините табелки да започнат със активацията
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 08, 2015, 17:06:00 »

Не знам кое е ок , но вие явно сте новички .... старите играчи сме им го пилили ...чак се мразим вече *hihi*,  на главата на властимащите много пъти, това с диамантите...няма да се промени , свиквайте  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #6 -: Февруари 08, 2015, 21:02:23 »

Така е,а колкото до любовта ми към версия 5-да така е,защото това е най-добре развитата версия,във 6-цата давам мнение защото съм играл и не съм успявал да постигна нищо,пък и както не веднъж съм споменавал версия 6 е стъпка назад-изборът на раса беше една от най-добрите идеи-защо го махнахте не знам,но това беше страхотно нещо и имаше избор,сега няма,а колкото до фифа-имахме 3-ма диамантени,аз завърших ерата с 2 милиона нето и 2-ри по военни
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 10, 2015, 14:20:04 »

Ще предам предложенията Ви. Благодаря.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!