Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:31:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма ли кой да забележи Хитростите на Турските съюзи????  (Прочетена 1088 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« -: Февруари 01, 2015, 16:34:01 »

Искам съвсем сериозно господа Администратори да обърнете специално внимание на своеволията на тези господа който си служат с измама ,това са следните съюзи !!! __KARTALLAR__ и crazy_turks__  !!!
Въпросните мили господа ...най вероятно и дами,умело си служат с измама инсценирайки измислени войни с цел военен доход,това води само до едно,предполагам сериозно се забелязва отливът на хора който обичат да се развличат с хубавата игра,но подобни измами и следователно ...Не взимане на отношение от страна на администрацията водят до горе споменатото!!! Призовавам всеки който споделя мнението ми да напише тук по нещичко!!!И моля не заключвайте темата !!!
Активен
Αντροποσ
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 01, 2015, 16:40:53 »

Братко, братко колко като теб писаха и накрая админите замазваха помията със ключ . Smiley
Няма хора във световете, заради джаджите и мърлявщината на господа админите
Всеки уважаващ себе си играч ще бъде съгласен със твоите твърдение, за жалост никой от администраторите няма да промени нещата, защото имат сайт със своите продукти imperiatools.com  Wink
« Последна редакция: Февруари 01, 2015, 16:42:39 от Αντροποσ » Активен
TIGAR111
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 01, 2015, 16:43:55 »

Този път нещата няма да ги останат така повярвай ми ,никой тук не е по глупав от останалия ,това си е чиста измама и ако не се вземе съответно решение ...си има и други начини ..но ако всеки си трае ,всеки ще си прави каквото си поиска!! Затова нека всеки който има малко чувство за самосъхранение да си напише мнението... аз знам после какво да направя ... пък нека я заключат темата !!!
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Февруари 01, 2015, 17:27:49 »

Докладвайте на съпорта с доказателства по вашите обвинения -това е метода.
Недейте да отваряте безсмислено теми с възражения тук,защото няма смисъл !
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!