Imperia Online България  
Април 28, 2024, 10:00:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Hitmens  (Прочетена 1298 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« -: Януари 07, 2015, 18:49:28 »

Стига сте ревали, крайно време беше да си седнете на гъзовете, мислите си че като наливате диаманти и сте недосегаеми....е не сте, когато нещата се правят с пари и без мисъл винаги се намира някой който плаща повече и ти изгаряш. Знаете реда, като и други ползват аларми и разни там други щуротии докладвайте ги както си трябва, стига се чудете само как да привличате вниманието върху себе си и да се правите на жертви. 2 ери подред като бяхте най-големия съюз и вкарвахте най-много диаманти що си мълчахте?? Защо тогава не докладвахте??? И в чий интерес е това да ви баннат?? Те така или иначе си ви бият
Активен
bobo6ora
Лейтенант
***

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 128


Профил
« Отговор #1 -: Януари 19, 2015, 23:16:41 »

какъв е проблема , че нищо не схванах от това писание ?  *pardon*
Активен
Αντροποσ
Гост
« Отговор #2 -: Януари 20, 2015, 11:20:49 »

Стига сте ревали, крайно време беше да си седнете на гъзовете, мислите си че като наливате диаманти и сте недосегаеми....е не сте, когато нещата се правят с пари и без мисъл винаги се намира някой който плаща повече и ти изгаряш. Знаете реда, като и други ползват аларми и разни там други щуротии докладвайте ги както си трябва, стига се чудете само как да привличате вниманието върху себе си и да се правите на жертви. 2 ери подред като бяхте най-големия съюз и вкарвахте най-много диаманти що си мълчахте?? Защо тогава не докладвахте??? И в чий интерес е това да ви баннат?? Те така или иначе си ви бият
Какъв е смисъла да доклавам аларми и т.н като има арми сейфвър ?
Всеки използва туулищата дори да се докладва нищ о нема да се промени защото 1 ще ползва а друг ще духа ...
Активен
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #3 -: Януари 20, 2015, 20:53:31 »

Знам че има, не мисля че е трудно да бъдат прецакани всички скриптове и т.н. както стана с търсачката на колонии и блокирането да не е на акаунти, а направо на IP адреса от който е ползван акаунта, просто не мисля че има от какво да са недоволни след като ги ползват и поради тази причина са били блокирани, ако имат доказателства че и други ги ползват си има ред как се докладва, какво има тука да се правят драми и т.н, така или иначе версия 5 е на автопилот вече
Активен
Αντροποσ
Гост
« Отговор #4 -: Януари 20, 2015, 21:51:12 »

Идеята беше цялата компания ИО да получи добавки към заплатите, ако искаха нямаше да има такива чудеса
Версия 6 също е на автопилот  Wink
Активен
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #5 -: Януари 20, 2015, 22:21:39 »

Е за версия 6 не знам, тя ме отказа още преди да се сблъскам с бъговете Grin няма значение, бъдете оптимисти, аз влизам да убивам малко време докато кисна сам в квартирата, да му мислят тези, който губят цялото си време а и пари внасят за тоя където духа
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!