Imperia Online България  
Април 19, 2024, 20:12:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Поредното недомислие или недописване на правилата.  (Прочетена 5533 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #30 -: Февруари 02, 2015, 11:31:11 »

И какво от това като се скараме Huh?? Нещо заплашваш ли ме.Аз играя с името си в свят 56.Не се крия като тебе с лъжлив ник.Това че некой мобилен оператор надписва сметките си с години означава ли че е правилно Huh?? Аз имам мнение по въпроса и го защитавам.
С глупак не се спори...а с малоумник е наистина вече невъзможно, така че нямам намерение да си късам нервите повече с идиоти, дращи си квото искаш, така или иначе няма кой да се съобразява с някой слабак, който са го пребили и реве вече 5 дни като 5 годишен пикльо
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #31 -: Февруари 02, 2015, 12:21:49 »

''Властелин на реалма - 5 пъти
 Бронзови медали - 2 пъти''

--> За тия 7 ери, можеше  да прочетеш правилата на играта. Нищо сложно не са за четене. Още повече за 5 дни мрънкане, щеше да вдигнеш военната медицина и да забравим за какво ставаше на въпрос, " като проблем" в тази тема.  *freak*
Активен

KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #32 -: Февруари 05, 2015, 18:55:15 »

Много рядко си позволявам да обиждам,но ти си наистина тъп и упорит.Как да не се възстановява армията на загубилия.И кой да ти я вкара в крепоста.То тоя гарнизон да не е дядовата ръкавичка.Ти тия доклади изобщо разбираш ли какво ти показват.Мислиш ли че заради твоя кеф някой ще вземе да пренаписва изоснови играта.Само защото на тъпака не му се виждало реално.Може би ще искаш да усетиш и физическа болка когато армията ти гине и дори да прокървяваш.Достатъчно реално ли ще е за теб.   *crazy*                                                             

 Айде да не се определяме кой е тъп и кой не.Това че аз си имам мнение не ме прави тъп.Това че ти си теле те прави тъп.Квото са ти казали и слушаш и изпълняваш.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #33 -: Февруари 05, 2015, 18:58:34 »

С глупак не се спори...а с малоумник е наистина вече невъзможно, така че нямам намерение да си късам нервите повече с идиоти, дращи си квото искаш, така или иначе няма кой да се съобразява с някой слабак, който са го пребили и реве вече 5 дни като 5 годишен пикльо


 Кой са пребили не е важно.Слабака си ти.Така ми се струва.Аз не съм слабак.Поне не и на база спечелени реалми и златни медали.Странно как ще кажеш на човек с 5 златни медала че е слаб.Или това че е недоволен от дадени правила го прави слаб.Страхотна логика.Но между впрочем сега ми става ясно защо западняците взимат в пъти по големи заплати.Не заради работата.А заради оплакванията.Там при 2 дена неплащане и всички почват да съдят.А тука се намират разбирачи които казват че така е трябвало.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #34 -: Февруари 05, 2015, 18:59:41 »

 

  http://prntscr.com/61e1y0


 Да не кажете че си измислям нещо
Активен

Редовен играч - 6 пъти
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #35 -: Февруари 05, 2015, 19:04:07 »

''Властелин на реалма - 5 пъти
 Бронзови медали - 2 пъти''

--> За тия 7 ери, можеше  да прочетеш правилата на играта. Нищо сложно не са за четене. Още повече за 5 дни мрънкане, щеше да вдигнеш военната медицина и да забравим за какво ставаше на въпрос, " като проблем" в тази тема.  *freak*


 Тебе пък кой те пита.Аз питам по принцип за битката.Не за моята военна медицина.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #36 -: Февруари 05, 2015, 20:20:12 »

Крали Михайлов, като си толкова реалист би ли ми казал как си представяш товароносимостта на армиите в средновековието?

50 камъка може да носи един Тежък Конник, ама какви камъни? за прашки, за зидане, за ограждане на лагерен огън, какви? или 50 дърва, какви? съчки, трупи от секвоя, брезичка, цепеници.. дай някакво описание. за желязото също ще ми е интересно... да обясниш.

Каза ти се - правилата са такива от ВЕРСИЯ 1, в това отношение нищо не е пипано като идея, защо продължаваш да си блъскаш главата в 50-те трупи от Pinus Silvestris като муджахидин, защо?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #37 -: Февруари 06, 2015, 13:42:34 »


 Кой са пребили не е важно.Слабака си ти.Така ми се струва.Аз не съм слабак.Поне не и на база спечелени реалми и златни медали.Странно как ще кажеш на човек с 5 златни медала че е слаб.Или това че е недоволен от дадени правила го прави слаб.Страхотна логика.Но между впрочем сега ми става ясно защо западняците взимат в пъти по големи заплати.Не заради работата.А заради оплакванията.Там при 2 дена неплащане и всички почват да съдят.А тука се намират разбирачи които казват че така е трябвало.
Първо - медалите не определят класата, печелил съм златни медали в най-слабо изиграните ми ери.
Второ - закакво да се оплакваме след като правилото очевидно устройва всичко освен теб?!
Трето - ако не ти оттърва - проблема с е твой, ако искаш 100% реализъм постъпи в армията и ходи в Ирак да воюваш
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #38 -: Февруари 06, 2015, 17:35:08 »

Първо - медалите не определят класата, печелил съм златни медали в най-слабо изиграните ми ери.
Второ - закакво да се оплакваме след като правилото очевидно устройва всичко освен теб?!
Трето - ако не ти оттърва - проблема с е твой, ако искаш 100% реализъм постъпи в армията и ходи в Ирак да воюваш


 четвърто - това че цял съюз не пише че са на моето мнение.Как и да е.Като всяко нещо в България,и тука темата се измести към личностни нападки.Нищо съществено по въпроса от страна на програмистите на играта.

 Пето - всеки има право на мнение.Това че 3 телета блеят,не означава че са прави и че аз ще си променя мнението.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #39 -: Февруари 06, 2015, 17:37:01 »

Ти кво очакваш да направят програмистите - да променят правилата само защото си фермер и са те набили и не ти оттърва ли? Жалки сте
Активен
petervm
Лейтенант
***

Karma: +6/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 128



Профил
« Отговор #40 -: Февруари 06, 2015, 17:37:34 »

ТОва което трябва да направят програмистите е да заключат тая безмислена тема, нищо повече
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #41 -: Февруари 07, 2015, 03:07:34 »

Заключвам я -наистина няма смисъл да водим безсмислена полемика, след като бе отговорено на основните въпроси, цитирани бяха и правилата на
играта. Успех на всички.
Активен

Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!