Imperia Online България  
Март 29, 2024, 08:30:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Становете 14 ниво престанаха да се появят  (Прочетена 3212 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« -: Януари 26, 2015, 01:04:00 »

здравейте, преди няколко дена излезнаха първите 14 ниво станове.. обаче този уикенд нищо. не става дума, че някой ме е изпреварил, а че изобщо не се появяват на глобалната карта - аз доста време прекарвам, отделно и 2ма колеги са на смяна през другото време и никой не е забелязал такъв стан  Shocked не знам дали е бъг или има причина да е така, но реших да напиша тук
става дума за малкия свят FB BG 1
надявам се някой да обърне внимание и поне да разберем каква  е причината
Активен

try before try again!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Януари 26, 2015, 11:11:18 »

здравейте, преди няколко дена излезнаха първите 14 ниво станове.. обаче този уикенд нищо. не става дума, че някой ме е изпреварил, а че изобщо не се появяват на глобалната карта - аз доста време прекарвам, отделно и 2ма колеги са на смяна през другото време и никой не е забелязал такъв стан  Shocked не знам дали е бъг или има причина да е така, но реших да напиша тук
става дума за малкия свят FB BG 1
надявам се някой да обърне внимание и поне да разберем каква  е причината

Моля, напишете името на акаунта си. Твърде вероятно е, някой да е унищожил становете преди Вие да успеете да ги видите. Когато започне генерирането на следващо ниво, то броят на генерираните станове в началото е много малък. Разбира се, това са предположения, така че ще проверим дали е имало станове 14то ниво, когато разполагаме с името на акаунта Ви.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #2 -: Януари 26, 2015, 13:27:09 »

е то в тоя свят има да кажем 10-15 акаунта, които могат да ударят стан 14 ниво... някак си не ми се струва реалистично 2 дена да не успеем дори един да видим на картата - то значи, че на секундата след като се е появил някой да го е атакувал .. и все пак са 20 минути докато реално го удари, през които поне може да бъдет видян, отделно вероятността да се падне на малко разстояние не е много голяма .. аз ударих 4 или 5 броя като се появиха и все бяха на над 1 час само с кавалерия и стрелци..
иначе знам, че е малък броя, но чак пък николко  Embarrassed ще позяпам и днес дано почнат да излизат:) не че е фатално, просто ми страна странно защото вече няколко свята минах, в които имаше варвари и не ми се е случвало така да спрат да се появяват (освен ниските нива разбира се, но в случая не е заради това)
Активен

try before try again!
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #3 -: Януари 26, 2015, 13:27:35 »

и се извинявам, че писах в грешния раздел, чак после видях че за FB BG 1 си има отделен раздел Cry
Активен

try before try again!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Януари 26, 2015, 13:29:06 »

Все пак напишете името на акаунта си. Ще проверим дали има генерирани станове 14то ниво за предишните два дни.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #5 -: Януари 27, 2015, 15:53:30 »

Leila - това ми е , но какво значение има моят акаунт за становете? все пак имало ли е или няма? в момента излизар разни по 2-3-4-5-6 ниво  *xxx*  Shocked които поне от месец изобщо ги нямаше по картата... *stop*
« Последна редакция: Януари 28, 2015, 01:36:11 от Leila » Активен

try before try again!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Януари 29, 2015, 14:41:23 »

Изчаквам информация от колегите, не съм забравила случая.  Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #7 -: Януари 29, 2015, 14:44:39 »

Има ли някакво развитие по темата? Никой не е виждал 14 стан откакто писах... малко е досадно последната седмица-две на света да се раждат станове 1-2-3-4-5-6-7-8-9... които от седмици бяха спрели да се появяват и точно след първите 10-20 14то ниво да започнат пак.. убягва ми логиката .. може би нещо е променено в алгоритъма за генериране, обаче така не е по-добре според мен... и в 161 международния виждам, че са започнали да се появяват пак малките нива

п.с. докато пиша видях отговора Smiley чакаме значи
Активен

try before try again!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #8 -: Януари 29, 2015, 17:07:37 »

Имало е станове, но са били наистина малко - по един и по два. Становете се генерират според развитието на ерата, но и според това на играчите. Във Вашия свят в момента развитието на акаунтите все още не е достигнало нужното ниво, за да се генерират повече станове 14то ниво. Това обаче ще се случи в близките няколко дни.
« Последна редакция: Януари 29, 2015, 17:10:11 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #9 -: Януари 29, 2015, 18:32:27 »

Мерси за инфото:) а има ли къде да се види как и какви се генерират в даден етап от играта?

имам предвид нещо като функция от нетните точки спрямо текущия ден или определен брой империи да са над някакво нето?
« Последна редакция: Януари 29, 2015, 18:55:14 от Leila » Активен

try before try again!
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #10 -: Януари 29, 2015, 21:51:24 »

между другото темата ако може да бъде преместена в правилния раздел - ФБ БГ 1 - ще е супер ....аз недогледах в началото, когато я пусках  Embarrassed
Активен

try before try again!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #11 -: Януари 29, 2015, 22:53:52 »

между другото темата ако може да бъде преместена в правилния раздел - ФБ БГ 1 - ще е супер ....аз недогледах в началото, когато я пусках  Embarrassed

Готово Smiley
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #12 -: Януари 30, 2015, 10:51:03 »

Мерси за инфото:) а има ли къде да се види как и какви се генерират в даден етап от играта?

имам предвид нещо като функция от нетните точки спрямо текущия ден или определен брой империи да са над някакво нето?

За съжаление не мога да Ви дам подобна информация.  Smiley
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #13 -: Януари 30, 2015, 15:10:34 »

Здравейте Колеги, той проблемът със становете 14 ниво като че ли е навсякъде Smiley
Като хипнотизирани висим на картата да ги търсим, явяват се по 2-3 на ден и ще се изтрепем кой да ги грабне, странното е, че станове 15 ниво са по-често срещани от 14.

  _spook_
 v6 BG 17
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!