Imperia Online България  
Март 28, 2024, 22:27:10 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически Свят 1 (НОВ) - ЕРА 4  (Прочетена 20655 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #15 -: Февруари 03, 2015, 22:58:04 »

ами така е и така ще бъде ...и баща ми източи два пъти . и така ще бъде докато има хора , които играят с по 10 акаунта . Как да се мериш с такива ,ако играеш честно? ( говорим ако гониш класация) . Би било чудесно всеки да си играе с 1 акаунт ( както беше преди) и тогава няма как да има и точения и всякакви глупости , а хем ще е по-лесно и на играчите , че да развиваш 10 акаунта си е наистина мъчение....а естествено има и доста ,които си играят с по  1 акаунт , те дефакто нямат никакъв шанс , за съжаление .
Шансовете не ги определяш нито ти,нито мултащините ви.Мин ера акаунтът ми завърши на 1-2ро място с равни точки.Играя само с един акаунт.САМО 1. Опитай някой път и ти в ерата на мултаците,а не да биеш мод рано рано или да имаш общи с тати,чичо и вуйчо.
Мултаците са си мултаци,винаги ги е имало,така че кой както си избере.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #16 -: Февруари 04, 2015, 02:11:30 »

ех, защо вечно трябва да има спорове...
между другото - HSinclair, имам чувството че съм играл в един съюз с теб, но не помня тук ли беше или в някой друг свят класическа версия?
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 04, 2015, 08:07:29 »

Шансовете не ги определяш нито ти,нито мултащините ви.Мин ера акаунтът ми завърши на 1-2ро място с равни точки.Играя само с един акаунт.САМО 1. Опитай някой път и ти в ерата на мултаците,а не да биеш мод рано рано или да имаш общи с тати,чичо и вуйчо.
Мултаците са си мултаци,винаги ги е имало,така че кой както си избере.
Ако мислиш , че си по-добър от Krokodila, 6i6arkata , scarface , BGBPC div petel kabasamura и непомня имаше ли още блатари , погледни класацията на ера 18 в свят 1 . Тогава всичко беше честно, защото имаше контрол . Играехме аз, баща ми и ( последния месец ни помогна много и fasulakis) срещу всички тия които ги изброих , а имаше и още 1-2ма ,и всички тия срещу нас . Та мисля, че горе долу разбирам кой какви шансове има .
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #18 -: Февруари 04, 2015, 21:19:56 »

ех, защо вечно трябва да има спорове...
между другото - HSinclair, имам чувството че съм играл в един съюз с теб, но не помня тук ли беше или в някой друг свят класическа версия?
Играли сме заедно в Dragon  с Били със сигурност.Дали ти беше когато бяхме с Ахил,не помня,трябва да прегледам форума. Wink   п.п. Няма спорове,просто ме дразнят оправданията,които карат някой да бъде мултак Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 04, 2015, 21:25:34 »

Ако мислиш , че си по-добър от Krokodila, 6i6arkata , scarface , BGBPC div petel kabasamura и непомня имаше ли още блатари , погледни класацията на ера 18 в свят 1 . Тогава всичко беше честно, защото имаше контрол . Играехме аз, баща ми и ( последния месец ни помогна много и fasulakis) срещу всички тия които ги изброих , а имаше и още 1-2ма ,и всички тия срещу нас . Та мисля, че горе долу разбирам кой какви шансове има .
Не мисля че съм по-добър от никой.Честно в класиките почти никога не е било,винаги е имало нещо за хващане,използване или каквото и да е било-това друга тема.Интересно как си играл само с баща си,като ти трябва активен съюз Grin. Въпросната ера я започнах,но прекъснах за известно време.Ако шишарката и крокодил решат че ще те бият-ще те смелят.В никакъв случай не те подценявам,знам те и тебе,но не се оправдавай за да бъдеш мултак. И май не разбираш от шансове,защото ти го показах с мин  ера Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #20 -: Февруари 04, 2015, 21:36:05 »

6i6arkata и krokodila се опитаха вече и то бяха двойно повече хора от нас . Факт е че ги надиграх . Факт е че играха напълно сериозно, защото бях месец и половина под денонощни атаки за да не мога да си харча ресурса ( и сериозно казвам - месец и половина ) . Само аз си знам как съм играл и колко съм спал тогава . Имах повече загуби от касите в играта . Видях много добре как играят и досега не съм срещал по-добри съперници от тях, казвам си го без да лъжа, колкото и да не ги харесвам . Но това няма значение . Минало е . А за миналата ера, ти спечели само защото всички мултаци се отказаха . Изобщо не те подценявам и теб, макар и да не те познавам , но казвам ,че с 1 акаунт няма как да биеш един мултак ...
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #21 -: Февруари 04, 2015, 22:32:10 »

но казвам ,че с 1 акаунт няма как да биеш един мултак ...
...това не съм го твърдял,просто играеш за играта,в класиката друго не остана Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 04, 2015, 22:52:16 »

хора, не ме карайте да ви показвам какво значи фармене 2 седмици след началото на ерата Grin (макар, че и Шишо, и Крокодила са по-добри от мен в това, спор няма)
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2015, 12:59:18 »

Имаше призив да си кажем асс-тата и аз го поддържам... калигула е ясен, гутитата уж са ясни и те /ако са с тези 5, които казват/, моите са 10 и са разделени на две групи по пет: зелените ще се опитат да фермят, червените ще ги пазят... всички имат тарантула в съюза си под някаква форма...
Относно сърбите - един ли е или са двама - живо ме интересува, защото скоро ще ги атакувам и трябва да знам.
Моля, кажете си тук асс, нека да е ясно. Tongue
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #24 -: Февруари 05, 2015, 13:03:34 »

И още нещо - имам намерение да не правя нито едно източване, от което да се облагодетелствам. Целта ми е да постигна милион нето от фермене поне на едно място, стига да не ми пречат.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 05, 2015, 13:50:53 »

И още нещо - имам намерение да не правя нито едно източване, от което да се облагодетелствам. Целта ми е да постигна милион нето от фермене поне на едно място, стига да не ми пречат.
Имаше призив да си кажем асс-тата и аз го поддържам... калигула е ясен, гутитата уж са ясни и те /ако са с тези 5, които казват/, моите са 10 и са разделени на две групи по пет: зелените ще се опитат да фермят, червените ще ги пазят... всички имат тарантула в съюза си под някаква форма...
Относно сърбите - един ли е или са двама - живо ме интересува, защото скоро ще ги атакувам и трябва да знам.
Моля, кажете си тук асс, нека да е ясно. Tongue
та какво да кажем ...нашия съюз сме с по едно акаунтче ....  а това че ще се мъчиш да направиш 1000000 нетни с 10 акаунта е виждам място за хвалене Smiley  .... ще те призная да го направиш с един акаунт ... с него да се пазиш и с него да строиш ....другото е бошлаф  работа
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #26 -: Февруари 05, 2015, 14:50:47 »

да, Джими е прав...а и освен това е много по-сладко, ако си само с един акаунт (като оставим настрана постоянното търчене между акауните и недоспиванто)
Активен
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 05, 2015, 15:48:13 »

Ако всички сме с по един асс, тогава е сладко да се мъчиш. Когато има много играчи с много акаунти... изобщо не е сладко. Няма разлика между това един човек с много акаунти, които не си взаимодействат и много хора с по един акаунт, които действат заедно и също не си взаимодействат непозволено. Дори многото хора са в по-добра позиция, защото са по-функционални, докато сам да гледаш всичко е по-криво.
Харесва ми и философията на човекът от морето, който твърди, че когато има играч с много акаунти срещу себе си, то има повече мишени за палене, грабене и избиване... но явно е по-добър от мен.
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #28 -: Февруари 05, 2015, 19:32:59 »

Значи досега какво стана ясно ... Гутите с 5 акаунта , Калигула с 3-4 /незнам точно колко / които активирал защото Гутите пуснал неговите над 49 точки и Майора с 10 акаунта които не си взаимодействат помежду си ..... и останалите 50 човека с по 1 акаунт ..... защото те активните акаунти в играта са 70-80 .... Какво излиза ...мултита трима .... и бас държа ,че можете спокойно да си оставите и тримата по един активен акаунт с който да играете нормално ,а другите да модирате безплатно ,за да направим една свястна ера в играта и да се забавляваме който както може в рамките на правилата на играта от самото и начало ... мисля ,че това няма да е доста трудно за никой от тримата ....
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #29 -: Февруари 05, 2015, 19:55:29 »

caligula няма нищо общо с мен, активирал си е акаунтите , заради raiders. А ние с баща ми пуснахме още 3 акаунта ( няколко часа по-късно) след като видяхме онзи с 10те - урса мажор . Иначе съм напълно ЗА, от другата ера всички с по един . Много по-интересно и по-приемливо ще е за всички
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!