Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:36:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класически Свят 1 (НОВ) - ЕРА 4  (Прочетена 20705 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #30 -: Февруари 06, 2015, 13:51:09 »

mom4eta tezi koito imat pove4e ot edin akaunt modirajte strani4nite i igrajte bez da gonite nqkakvi klasazii a prosto za kef i kakvoto stane ste vidite 4e ste vi e po interesno,neka nqkoj dade primer i mislq 4e drugite ste go posledvat i te ste pusnat moda na strani4nite si akaunti Grin
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #31 -: Февруари 06, 2015, 22:36:35 »

Значи досега какво стана ясно ... Гутите с 5 акаунта , Калигула с 3-4 /незнам точно колко / които активирал защото Гутите пуснал неговите над 49 точки и Майора с 10 акаунта които не си взаимодействат помежду си ..... и останалите 50 човека с по 1 акаунт ..... защото те активните акаунти в играта са 70-80 .... Какво излиза ...мултита трима .... и бас държа ,че можете спокойно да си оставите и тримата по един активен акаунт с който да играете нормално ,а другите да модирате безплатно ,за да направим една свястна ера в играта и да се забавляваме който както може в рамките на правилата на играта от самото и начало ... мисля ,че това няма да е доста трудно за никой от тримата ....
  Хане    не са само  3-та    има  и още  хора с  по повече от  един акаунт ма си  кротуват  *beer*
Активен

Авторското Право  Grin
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #32 -: Февруари 07, 2015, 00:09:57 »

Значи досега какво стана ясно ... Гутите с 5 акаунта , Калигула с 3-4 /незнам точно колко / които активирал защото Гутите пуснал неговите над 49 точки и Майора с 10 акаунта които не си взаимодействат помежду си ..... и останалите 50 човека с по 1 акаунт ..... защото те активните акаунти в играта са 70-80 .... Какво излиза ...мултита трима .... и бас държа ,че можете спокойно да си оставите и тримата по един активен акаунт с който да играете нормално ,а другите да модирате безплатно ,за да направим една свястна ера в играта и да се забавляваме който както може в рамките на правилата на играта от самото и начало ... мисля ,че това няма да е доста трудно за никой от тримата ....
Чингиз пуснах си акаунтите като Раидерса си пусна колегите той излезе в Мод и моите излизат в мод идва  ми тегаво повече от 1 акаунт.Англиските знамена без вашия джони,аврелия и wtf1 другите са ми КОЛЕГИ както казва раидерса .Не забравяи и Гаден с неговите 5 той като не пише не значи че трябва да го пренебрегваме....
Активен

Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 18, 2015, 17:01:50 »

хайде малко хроники Smiley и адмираций за първенците Smiley


а ето я и цялата схема Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 19, 2015, 09:18:09 »

тук не ....но в играта, отговора на единственото мулти /което нямаше да има взаимодействия между акаунтите си/ останало в свят1 не закъсня Smiley
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #35 -: Февруари 19, 2015, 15:26:56 »

да, ето заради такива хора вече не ми се играе (както и на много други хора)...Гутите, да не стане така, че следващата ера да си играеш сам с 50 акаунта  Grin
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #36 -: Февруари 19, 2015, 15:47:38 »

Нападам ви и оревахте ерата . Не спряхте да се оплаквате . Бутнал съм 3 крепости на чингиз и съм му взел малко повечко злато-олелееее какво ще правим сега , съжалявам ,че не ви давам да си копате цяла ера . И какво само мен обсъждате . Аз играя с 5 акаунта , от които 3 ще модирам до утре . А нищо не споменавате за другите с многото акаунти .  Приятелчето ти играе с 10 акаунта . Даже последните дни пусна и 11ти - scweich или какъв беше там. Той казва, че неговите акаунти не взаимодействали помежду си и нищо нередно не е направил . Това нищо нередно ли е? Предлага НАП на всеки и всеки му се връзва( including me), защото знае ,че иначе ще му се стоварят 10 акаунта на главата . Ако беше с един акаунт, надали щеше някой да му се навие на НАП . Сега след като наби модовете и аз ще модирам 3 от акаунтите си и ще останем с два- с единия ще си играя аз, с другия ще си играе баща ми . И се огледайте малко , има и още хора с повече от един акаунт, но само за мен говорите , защото само аз съм ви ,,трън в гащите''
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #37 -: Февруари 19, 2015, 16:38:01 »

Напротив Smiley ...не ми дреме че си ми бутнал три крепости .... даже очаквах да са повече след писанието ми вчера  ....ако искаш идвай всеки един ден и бутай каквото желаеш ..това е играта .... но когато вчера те изтипосах всички останали мултита бяха оставили само по 1 акаунт / явно бяха взели под внимание един от предните ми постове в темата/ ... само ти единствен продължаваш с всичките си налични акаунти .А в началото се биеше в гърдите ,че няма да има взаимодействие между тях  ...а то само претакане на зелето имало  .... Разберете ,че така съсипвате и малкото което е останало от играта от едно време ,когато ни запали по нея  .... ама никак не е трудно да играеш с един акаунт -това от мен да го знаеш ...и е много по-интересно и по-голямо удоволствие доставя и най-малкото което постигнеш сам .... За думите ти че не си само ти мулти в момента ... ами напиши ги кой друг и с кой допълнителен акаунт играе ...
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #38 -: Февруари 19, 2015, 17:18:55 »

цитирай ме къде аз съм казал ,че няма да има взаимодействие между акаунтите ми ? Говора за morgana, stinger...този човек каза ,че няма да има взаимодействие . Аз винаги съм бил ЗА един акаунт . Играл съм с един акаунт ( добре де - с два , но сме двама души ) . Има още двама души в момента , които имат поне по 3 акаунта ( не броя сърбите), но  тъй като се имам с тях, нека  те да си кажат акаунтите, ако искат . Мисля ,че ако разгледаш малко играта и сам ще ги видиш .  Smiley
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 19, 2015, 17:21:56 »

и както казах, след като моргана наби модовете, до утре и аз ще ги набия и ще останем с по един акаунт с баща ми . Тъй като тези мои 5 акаунта бяха заради него
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #40 -: Февруари 19, 2015, 20:20:29 »

Стига Мулташки глупости и оправдания бе човек.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #41 -: Февруари 20, 2015, 02:41:36 »

 *WIZARD* Ехоооо ,забравихте ме и мен бре ....... аз влизам при жената-щука ,вярно е ,че не точим ресурс,не предаваме от някой да мине през нас и да го дадем на друг, виж ако мултитата ме закачат-отвръщам както по-миналата ера,тази ера нападнах акаунт на сърбин пък той бил втори-пети акаунт уж на познат (не предполагах)и после ми изсипа 2-3 акаунта........ за 2 дена трите му акаунта бяха в мод на 60 точки,малко по-късно и четвъртия и сега играе само с Разбойник   Cry  ....... spts и ПакФа също е един играч , по-миналата ера ми казваше кога на таратулестия му изгасва някаде провка или кога е почивка-да го нападам демек ама аз си го нападах и без туй и когато помолих веднъж за помощ-нямаше такава,сега ме моли да не го нападам ама нъц .......имам 5 бяйряка в момента /мисля,че тая ера и 3 звезди няма да има някой,така,че копайте здравата ,/ >моя човек мога да му осигуря доста ресурс НО нито аз искам нито той,така че ще копа честно,за сега гледам е 3-и без атака,първите двама няма как да не са там с това точене...ЗНАЕТЕ ДЕ  Wink    Grin  bgflag
« Последна редакция: Февруари 20, 2015, 02:43:24 от okean » Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
ursa_major
Сержант
**

Karma: +6/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #42 -: Февруари 21, 2015, 02:47:05 »

Аз като най-колямото магаре мога да кажа само, че играя с един в момента и също нямам нито една атака от него. Освен това нямам и нито една атака с който и да е друг срещу пряк конкурент - мирен фермер. Малко битки имам, въпреки, че бях първи с тежки коне и набор от тежка балансирана армия.... гутито ме запали изначално 40-50 пъти за добре дошъл, за да ми пречи, изтърпях го и му предложих мир... Предложих му мир тогава, когато си източи селянина и го вкара в мод, тогава нямаше никаква армия никъде... Вместо да си върна атаките аз му предложих мир, защото искам да си фермя, той прие /естествено/ и в момента, в който си вдигна армиите до тежки и насъска приятелчетата си и той също ме нападна... Това са фактите. Може аз да съм виновен за всички многоакаунтовци и да им служаза оправдани според тях и го приема напълно, стига съвестта им да е чиста - не ми дреме грам.
Отново си подвивам опашката и няма да се активизирам навсякъде, за да отмъщавам, защото няма смисъл и съм сигурен, че нещата ще ескалират към нещо не добро...
Успех на всички.

Евала на крумеца, защото цъка като съветник, а не като лидер на съюз и въпреки това е напред доста.
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #43 -: Февруари 21, 2015, 09:51:53 »

добре, стига глупости наистина !!! Първата лъжа - след като влезнахме в НАП , чак тогава модирах селянина , а не преди това . Втората лъжа- ти развали НАПА, като тръгна да палиш vezni с ursa_major !!!. Кажи ако лъжа....
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #44 -: Февруари 22, 2015, 09:06:44 »

добре, стига глупости наистина !!! Първата лъжа - след като влезнахме в НАП , чак тогава модирах селянина , а не преди това . Втората лъжа- ти развали НАПА, като тръгна да палиш vezni с ursa_major !!!. Кажи ако лъжа....
Модирай мултитата бе.Ставаш за смях,а имаш претенции.Толкова ли болни амбиции имаш? Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!