Imperia Online България  
Април 18, 2024, 06:02:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ТОЛЕРИРАНИ ИГРАЧИ  (Прочетена 2821 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
jekata_2000
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« -: Януари 24, 2015, 20:37:14 »

здравейте  от доста време се каня да попитам милите администратори на тази игра .играя в 145-ти свят където сърбите са номер 1 от 4 ери ,интересно ми е защо те могат да ползват неразрешени програми за намиране на колонии,аларми и програми за закупуване на ресурси без каквито и да било последици''''при положение че аз лично сам писал на системните '''''''а мои съотборници се наказват за същите неща.И понеже вероятно ще изтриете това да кажа с 2 думи че се отказват всички сериозни български играчи да играят там..............така че може да го прекръстите на сръбски свят,или да вземете сериозни мерки ама наистина сериозни
Активен
jekata_2000
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #1 -: Януари 24, 2015, 22:10:33 »

АМИ жалко за играта така ще загуби славата си на добра игра  Sad
Активен
jekata_2000
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #2 -: Януари 24, 2015, 22:24:25 »

елии  надявам се да прочетете това и да вземете адекватни мерки за да докажете че сте сериозна игра или трябва вси4ки да се ползват с тези програми или да не толерирате диамантените крале тогава има смисъл да играем
Активен
jekata_2000
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 10


Профил
« Отговор #3 -: Януари 24, 2015, 22:39:10 »

сетиххх сеееее някои знае ли колко диаманта трябва да купя  за да стана толериран Grin
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Януари 26, 2015, 11:19:37 »

здравейте  от доста време се каня да попитам милите администратори на тази игра .играя в 145-ти свят където сърбите са номер 1 от 4 ери ,интересно ми е защо те могат да ползват неразрешени програми за намиране на колонии,аларми и програми за закупуване на ресурси без каквито и да било последици''''при положение че аз лично сам писал на системните '''''''а мои съотборници се наказват за същите неща.И понеже вероятно ще изтриете това да кажа с 2 думи че се отказват всички сериозни български играчи да играят там..............така че може да го прекръстите на сръбски свят,или да вземете сериозни мерки ама наистина сериозни

Не се толерират играчи. За някои съществуват неоспорими доказателства, че ползват непозволени средства за игра, за други - не.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!