Imperia Online България  
Март 28, 2024, 17:13:15 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класиране - ЕРА 3 - Свят 1  (Прочетена 3572 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« -: Януари 20, 2015, 22:43:54 »

НЕТНА:



ВОЕННА:



ДОБЛЕСТ:
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #1 -: Януари 20, 2015, 23:05:13 »

Приключи още една ера, изпълнена със супер много модове, пожари, втори, трети и десети акаунти и като цяло - малко истински играчи.
Очаквано, съюза ZEALOTS взеха нетните и то не с един, а с двама победители...честно, аз такова нещо не бях виждал, или поне не в класически свят Smiley
Браво на Океан за военната, може би най-стабилният военен играч в последните години, показа го и тази ера  *ok*  ;D И въпреки това си мисля, че и Кенпачи можеше (а може би и трябваше) да я вземе...също забележително представяне  Wink *ok*
Много ми се искаше доблестта да отиде при мен (Darkshady), но просто нямаше как да се сравнявам с Гаден и огромната му армия (а също и опит)...а и все пак започнах месец след началото, това също натежа малко...но все пак здраве да е *beer*

Специални благодарности на Кенпачи, Океан и Гаден за това, че ми направиха една скучна ера доста по-интересна, като писаха и обсъждаха въпроси с мен Smiley Няма да крия, че това може би ми е последната ера, но пак имаше доста приятни и интересни моменти, както и напрегнати битки  *rose* Благодаря и на chepa, че ми позволи да си крия армията при него за известно време, както и за една красива битка, която двамата направихме  *beer*

Имаше и един доста странен момент - когато системата спря по някаква причина да отчита битки...не че това щеше да повлияе особено много на класирането...може би Кенпачи щеше да е преди Гаден по военни и щеше да има още един маршал тази ера Wink

За съюзната класация няма какво да кажа - войните в класиките отдавна вече са умряла работа...

Други трима човека, които ми направиха впечатление бяха wirgo, MADMAN и Mile...първият, имаше заградена 7-ца в 8-ма провинция, в която много лесно се влизаше...но след като аз и Кенпачи замалко не му хванахме войската в един и същи ден, стана точен като швейцарски часовник...влизаше 20 минути преди да се прибере войската му, после не я оставяше за повече от час...евала за постоянството Wink Mile пробва една интересна стратегия в последните няколко седмици на ерата - тъй като му избиваха войската, човекът реши да прави войска само от 10-часови доходи, тоест влизаше през два дена, теглеше 10-часовия, наемаше войска и си набиваше мода...това сработи наистина добре Smiley а за MADMAN мога да кажа, че такъв като него просто няма...започвам да му дебна армията, съответно чакам кога ще се проведе битката, но битка НЯМА...каква била работата - той си върнал войската и доблестта му паднала с 1...после - дебна пак аз, като следя и за доблестта...броят на битките му след няколко часа пак не се променя, като този път се оказа, че системата се е бъгнала и не отчита някои битки...по-късно той си набива мода...и не щеш ли, 1 ден по-късно, УСПЯВА да излезе от мод...а как става този номер, все още не знам Grin

Та след толкова приказки, още веднъж - честито на печелившите и успех през настоящата ера Smiley
« Последна редакция: Януари 20, 2015, 23:17:11 от ghim-333 » Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #2 -: Януари 20, 2015, 23:15:14 »

Ето и малко информация за броя битки, пожари, убити войници и т.н. на водещите трима играчи по военни + моята скромна особа:

Okean


Gaden


Kenpachi


Darshady
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Януари 21, 2015, 00:05:05 »

Поздравления за Спондж,можеше сам да вземе нетната. Класиките са носталгия и нищо повече,за съжаление.Поздравления за Ваня,че се нареди сред първите двама по нето.Чингиз си остава голям и абсолютен Дон Кихот.
Океан има доста спечелени в защита,мдааа.Поздравления за игралите.За тези с мн акаунти,по-малко поздрави Grin

Затворена страница.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Януари 21, 2015, 00:12:54 »

 на мен ерата ми хареса ...много в сравнение с последните ери по различните светове Smiley ... и най -много ми хареса отбора който се събрахме .... демек клуба по интереси Smiley ...наздраве момчета  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #5 -: Януари 21, 2015, 00:18:01 »

Наздраве Хане *beer*
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Януари 21, 2015, 00:29:37 »

Повече късмет с мачовете следващата ера  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
okean
Лейтенант
***

Karma: +65/-14
Неактивен Неактивен

Публикации: 198



Профил
« Отговор #7 -: Януари 21, 2015, 09:10:10 »

Поздравления за всички и от мен,нетната ми хареса много > крайния резултат и честната игра  *beer*,разбира се след отказването на мултигрупата,военната накрая Гаден имаше още една битка в защита за 62 доблест,съответно кенпачи в нападение,мисля ,че е между двамата,но Гаден не успя да влезе в играта преди да дръпнат шалтера  ,според мен кенпачи взе военната тази ера-успя да спретне много битки разбира се с време и нощна игра,турчето abay успя да ми направи впечатление-въпреки многото атаки към него успя да направи и армия и да развие провинции и изобщо акаунта си,ghim-333 също опита много битки,искаше му се доблестта да е при него но Гадния имаше много войска  Grin ,Райдерс и компания нямаха време да довършат ерата -имаше хора по планините иначе битката за Нето можеше да е по-добра пък и решиха по едно време да се побият малко.Аз ако имам време ще продължа да поцъквам в класиката-най-доброто от ИО  bgflag *beer*
Активен

_ABRITUS_ -Древен Български Град
 _P0BeDiTeL_  = pobeditel = INDIRA = samarqnin = neptun = poseidon = predaden = gloriq = KUN4U = DRAZNITEL = ..............

http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2012_11_9/1164511_1409298_239430
http://www22.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/1/2012_11_30/354670_39542_455046
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2015, 20:45:21 »

Аз  ще  игря колкто  мога  пък  и време  няма    пак  и нета   ми е лош   а за хубав трябват доста кинти а на мен  не ми се дават  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #9 -: Януари 21, 2015, 22:02:11 »

ти с кой герой играеш Tongue
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #10 -: Януари 21, 2015, 22:46:56 »

Има   едно  чешко знаме    в  класаците  това  съм  аз 
Най  слабиа от сички  *freak*
Активен

Авторското Право  Grin
Духче
Гост
« Отговор #11 -: Януари 22, 2015, 22:48:14 »

Поздравления за Спондж,можеше сам да вземе нетната. Класиките са носталгия и нищо повече,за съжаление.Поздравления за Ваня,че се нареди сред първите двама по нето.Чингиз си остава голям и абсолютен Дон Кихот.
Океан има доста спечелени в защита,мдааа.Поздравления за игралите.За тези с мн акаунти,по-малко поздрави Grin

Затворена страница.
Малко закъснял отговор и може би няма нужда да връщам тази тема към живот,но...
Поклон пред Спондж, трогна ме много с решението си. Ваня едва ли щеше да се нареди сред първите двама по нето, ако не беше водена постоянно за ръчичка. И благодари сърдечно Smiley  Успех на оставащите във версията, забавлявайте се, като не забравяте,че това е просто игра. Хане,за мен беше удоволствие да си ми/ни лидер  Smiley
Активен
Jimmy_the_Hand
Вестоносец
*

Karma: +775/-236
Неактивен Неактивен

Публикации: 1332


ZEALOT


Профил
« Отговор #12 -: Януари 23, 2015, 08:50:38 »

новата ера започна Smiley ...така че стягайте се Smiley  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

"Клиентът е нашият най-важен посетител.Той не зависи от нас.Ние зависим от него.Той не прекъсва нашата работа.Той е целта и.Той не е външен на нашия бизнес.Той е част от него.Ние не му правим услуга,когато го обслужваме.Той ни прави услуга , като ни дава възможност да го обслужим."
                 Махатма Ганди
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #13 -: Януари 24, 2015, 16:12:33 »

новата ера започна Smiley ...така че стягайте се Smiley  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
За  какво  за поредната  мулташка    ера  ами   Sad
Активен

Авторското Право  Grin
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!