Imperia Online България  
Април 19, 2024, 04:17:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Пазар  (Прочетена 4465 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
emilmlanov
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Януари 16, 2015, 16:12:06 »

"Уважаеми" Админи спрете  си  малко бота за изкупуване на рес в мега блица да може и ние играчите да си купуваме малко. Престанете с тези измислени неща да принуждавате хората да отварят сандъци с ресурс. За да не се правите, че неразбирате за какво  става въпрос ще ви обясня.
Пазара е постоянно на МАХ цени и всяка оферта неседи повече от 5 сек. Големите играчи "диамантаджиите" не си купуват ресурс защото имат 100-ци милиони от сандъци. Няма кой луд да купува по 10м желязо на цена 20 и постояннно  да  няма оферти на пазара. Няма кой луд преди 3 дни да купи 60м дърво на цена 20 на един път. Даже незнам как  са пуснали такава оферта.
А спрете се  малко  с тази  лакомия поне  една ера да изиграем като  хората. Който не вярва да  влезне в мега блица и д а види какви чудеса стават. Ето и  един нагледен пример http://prntscr.com/5t3f93  досега несъм виждал война с минусов резултат. Същите хора  и  същата  безнаказаност към тях
http://prntscr.com/5t56vc   кой  е  този  милиардер който  постоянно  търси  желязо и  го  купува  постоянно  на  цена 20.  и  това  вече  1 седмица. И ни  една оферта неседи повече от 5сек. Айде кажете  пак, че не е нищо нередно  и  дано  си  повярвате.
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 16:18:46 от emilmlanov » Активен
emilmlanov
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2015, 16:42:02 »

http://prntscr.com/5t5eq9  успях да заснема интересна  оферта
П.С.    1мин по късно  заснех това http://prntscr.com/5t5fjs
някой изхарчил 100м злато  за желязо
Активен
Αντροποσ
Гост
« Отговор #2 -: Януари 16, 2015, 18:51:21 »

"Уважаеми" Админи спрете  си  малко бота за изкупуване на рес в мега блица да може и ние играчите да си купуваме малко. Престанете с тези измислени неща да принуждавате хората да отварят сандъци с ресурс. За да не се правите, че неразбирате за какво  става въпрос ще ви обясня.
Пазара е постоянно на МАХ цени и всяка оферта неседи повече от 5 сек. Големите играчи "диамантаджиите" не си купуват ресурс защото имат 100-ци милиони от сандъци. Няма кой луд да купува по 10м желязо на цена 20 и постояннно  да  няма оферти на пазара. Няма кой луд преди 3 дни да купи 60м дърво на цена 20 на един път. Даже незнам как  са пуснали такава оферта.
А спрете се  малко  с тази  лакомия поне  една ера да изиграем като  хората. Който не вярва да  влезне в мега блица и д а види какви чудеса стават. Ето и  един нагледен пример http://prntscr.com/5t3f93  досега несъм виждал война с минусов резултат. Същите хора  и  същата  безнаказаност към тях
http://prntscr.com/5t56vc   кой  е  този  милиардер който  постоянно  търси  желязо и  го  купува  постоянно  на  цена 20.  и  това  вече  1 седмица. И ни  една оферта неседи повече от 5сек. Айде кажете  пак, че не е нищо нередно  и  дано  си  повярвате.
Във всички светове е така, няма да направят нищо, защото "не проверяват цели светове, нито пазарните отношения"
Ботовете вече са част от играта, а всеки ползва аларми арми сейфвъри и др работи  *pardon*
прехвърлят се ресурси чрез пазара с цел да има по-голямо количество ресурс.
точно затова играя последна ера във ИО
Виждам оферти от 0.11, които се изкупуват секунда след публикуването има също оферти за 20.00 за дърво
маркетботовете взимат всичко евтино
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 18:54:12 от Αντροποσ » Активен
emilmlanov
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #3 -: Януари 16, 2015, 19:25:21 »

Във всички светове е така, няма да направят нищо, защото "не проверяват цели светове, нито пазарните отношения"
Ботовете вече са част от играта, а всеки ползва аларми арми сейфвъри и др работи  *pardon*
прехвърлят се ресурси чрез пазара с цел да има по-голямо количество ресурс.
точно затова играя последна ера във ИО
Виждам оферти от 0.11, които се изкупуват секунда след публикуването има също оферти за 20.00 за дърво
маркетботовете взимат всичко евтино
Убеден съм на 99% че това е бот създаден умишлено от програмистите  да  изкупува ресурси на висока цена. Манипулирва се пазара с цел отварянето на сандъци с ресур - да се  купуват и харчат  диаманти. Никой не разполага със милиарди  злато за да купува цял ден всички ресурси на цена 20. следим и нетото на големите, променя с едва със стотина точки не повече. На тех неим требва ресурс. Пололих некои да ми направят и снимка с  какво  разполагат. Имат толкова ресурс че им стига за 5 ери напред. От 3 ери насам  е това нещо, безкрайно високи цени. Пръст имат създателите на ИО
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2015, 20:23:30 »

Ще ти казажа бе.Прави се от играчи.Големите оферти на 20 си ги пускат те и си ги изкупуват.загубата за комисионна не е голяма ако е финансист и има колония даваща бонус за пазара.По този начин се вдига средната изкупна цена и същия тоя рес/както и много още/ се продава през имперския търговец.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
emilmlanov
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #5 -: Януари 16, 2015, 21:30:20 »

Ще ти казажа бе.Прави се от играчи.Големите оферти на 20 си ги пускат те и си ги изкупуват.загубата за комисионна не е голяма ако е финансист и има колония даваща бонус за пазара.По този начин се вдига средната изкупна цена и същия тоя рес/както и много още/ се продава през имперския търговец.
Grin Grin Grin  Гарио  така би требвало да е  , но не е. Играя  тази  игра от доста отдавна. А и големите  играчи ги знам и си пишем. Неим требва ресурс те си отварят сандъци. Ако  играеш  в  мегаблица сам ще видиш. Няма да седна да пиша нещо ако несме го следили бая народ. Просто аз го формулирам като въпрос към Админите, какво подяволите са наумили пак да правят
Активен
Αντροποσ
Гост
« Отговор #6 -: Януари 17, 2015, 11:48:49 »

Ще ти казажа бе.Прави се от играчи.Големите оферти на 20 си ги пускат те и си ги изкупуват.загубата за комисионна не е голяма ако е финансист и има колония даваща бонус за пазара.По този начин се вдига средната изкупна цена и същия тоя рес/както и много още/ се продава през имперския търговец.
Първо, няма колония на 10ти ден от старта на ерата
Второ, не вярвам това  да е финансист, а по-скоро лице, което притежава 2 акаунта.
Първия пуска най-скъпата (евтина) оферта, а втория изкупува и така кой е на печалба ?  Grin
Активен
viktornikolov
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 27, 2015, 23:58:16 »

значи опитвам се да помогна на съюзник пускам 800к желязо на цена от 1 на пазара седя като идиот 10 минути над копчето и си избождам очите гледайки гадната цена на желязото и то даже не се показвам, вземете си оправете нещата скъпи администратори не мисля, че ползването на ботове или каквито и да е било адд-они трябва да бъде полезно. това е не позволена помощ от вън !!!!!! НАПРАВО СИ Е ХАК !
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 28, 2015, 00:00:03 »

значи опитвам се да помогна на съюзник пускам 800к желязо на цена от 1 на пазара седя като идиот 10 минути над копчето и си избождам очите гледайки гадната цена на желязото и то даже не се показвам, вземете си оправете нещата скъпи администратори не мисля, че ползването на ботове или каквито и да е било адд-они трябва да бъде полезно. това е не позволена помощ от вън !!!!!! НАПРАВО СИ Е ХАК !


На каква цена е било желязото на пазара в момента на публикуване на вашата оферта ?
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 28, 2015, 00:05:51 »

Какво го питаш за цена.То е ясно че е левак.Начинаещ мултак.Изумява ме наглоста с която иска обяснение.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
viktornikolov
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #10 -: Февруари 28, 2015, 01:16:26 »

цената беше към 7 на пазара в момента, когато пуснах офертата, помагах на колега съюзник за да пусне проучване. и не съм никакъв мултак ако ти си не значи, че всички сме. Wink и не се прави на много изумен. А дали съм начинаещ или не... не мисля, че това е от значение казваш го все едно е нещо лошо. Най-вероятно ти си се родил професионален Император бил си световен шампион преди да има световно въобще.
« Последна редакция: Февруари 28, 2015, 01:21:16 от viktornikolov » Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 28, 2015, 01:39:39 »

Това че си начинаещ е ясно от това,че си пуснал на цена под 50% от моментната.Тогава офертите се изкупуват автоматично от пазара.Това е защитен механизъм срещу нарушители,който действа само срещу такива като теб.Това че си мултак е ясно от изявлението ти че хем си пуснал офертата,хем са ти изтекли очите в очакване да я видиш и купиш.Нали уж помагаш на съотборник.Да си я купува той.И не съм се родил научен,но никога не съм си позволявал наглоста да изисквам обяснение за провалил се мой опит за нарушение на правилата.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
viktornikolov
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #12 -: Февруари 28, 2015, 01:41:55 »

Знаеш ли какво означава наглеждач ? Момчето го нямаше знаех какво искаше да прави и се опитах да му помогна. А това, че изкупува автоматично не съм го знаел и грешката е моя. Ти го раздавай по-спокойно шефе не бъди толкова зъл Wink нека хората който могат да проверят дали съм мултак или не и дали съм нарушавал правилата.
« Последна редакция: Февруари 28, 2015, 01:47:48 от viktornikolov » Активен
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #13 -: Февруари 28, 2015, 03:09:50 »

Ей , ей , я не се карайте публично , че малко се върнах да разцъкам и да не почна с наказанията  Grin , ако гаджето ми остави време - от работата дадоха малко почивка  Grin
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!