Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:40:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ислямска Държава  (Прочетена 11020 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« -: Януари 16, 2015, 12:09:15 »

Новообразуваната Ислямска Държава в Ирак и Леванта, проповядваща радикален ислям дали е съставена от хора?
Който е със слаби нерви или под 18 г. да не гледа.
https://www.youtube.com/watch?v=VIXm8sxLyzA
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #1 -: Януари 16, 2015, 13:43:30 »

Новообразуваната Ислямска Държава в Ирак и Леванта, проповядваща радикален ислям дали е съставена от хора?
Който е със слаби нерви или под 18 г. да не гледа.
https://www.youtube.com/watch?v=VIXm8sxLyzA
Събрали са цялата измет на света, хора от средновековието, въоръжени с наши оръжия Sad
Има по-важен въпрос, хора ли са тези, които ги създадоха, обучиха, купиха и въоръжиха? А тези, които им купуват краденият петрол? 
Кой е по-лош?
Активен

Обречен фермер Smiley
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Януари 16, 2015, 13:51:01 »

Има няколко "интересни" проекта за джамии в Северна България. Цяла нощ дискутирах с един швед дали ония "герой" с калашниците на острова требе да се обеси или канонозира.

Рядко съм краен, но добре че не изтребиха кюрдите когато му беше времето - в момента те са единствената спирачка на тази свинщина.
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 13:52:54 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Януари 16, 2015, 13:57:44 »

Събрали са цялата измет на света, хора от средновековието, въоръжени с наши оръжия Sad
Има по-важен въпрос, хора ли са тези, които ги създадоха, обучиха, купиха и въоръжиха? А тези, които им купуват краденият петрол?  
Кой е по-лош?
Трипио, кладенците ги гръмнаха преди 3 месеца. Ако успееш да се доредиш - питай Гигов. Но пък хамериканците по дифолт си създават външна заплаха и трябва да се учим от тях. Исторически погледнато само при ясно изразена външна запалха българският етнос е бил единнен. За това англосаксонската култура е важна за полуострова - винаги са успявали да дефинират "външен враг" на общетвото
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Януари 16, 2015, 14:18:07 »

Гледахте ли им проектотериториите за разширяване на халифата им? Има ли значение кой ги е създал като се върши геноцид. Естествено че те са там със съдействието на много държави. Башар Асад беше станал негър, а сега е по бял от снега. Сирийците избраха по-малкото зло. Тези държави няма как да се управляват без диктатура. Европа го разбра а янките си го знаеха но им трябваше конфликт. Сега Турция си сътрудничи с ИДИЛ щото мрът от страх от кюрдите да не се отцепят. Май Садам беше преградата но го обесиха.
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 14:30:43 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Януари 16, 2015, 14:22:32 »

Гледахте ли им проектотериториите за разширяване на халифата им?
Тц, гледах няколко строителни документации за джамии в Северна България.
Едната е в град, където никага не е имало турско мнозинство и е на 9 км от Коиловци, кътдето посрещаме всякакви чужденци с разбиране и блага дума. Когато и благата дума не вътрши работа- имаме си пистолети и сопи. Никога повече учения на френските спец. части в северна България  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 14:29:49 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Януари 16, 2015, 14:34:47 »

http://www.blitz.bg/news/article/276816
Ето това звучи смешно на първо четене, но не е никак смешно щото е факт.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Януари 16, 2015, 14:39:06 »

Гледахте ли им проектотериториите за разширяване на халифата им? Има ли значение кой ги е създал като се върши геноцид. Естествено че те са там със съдействието на много държави. Башар Асад беше станал негър, а сега е по бял от снега. Сирийците избраха по-малкото зло. Тези държави няма как да се управляват без диктатура. Европа го разбра а янките си го знаеха но им трябваше конфликт. Сега Турция си сътрудничи с ИДИЛ щото мрът от страх от кюрдите да не се отцепят. Май Садам беше преградата но го обесиха.
Влад, гледам, че пишем днес - Турция от 8 месеца не сътрудничи на ИДИЛ. Преди това прекарваше всичките оръжении доставки за тази пасмина. Сирия много, много отдавна избра Асад. Ако и преследиш възхода от 84-та до сега - той е следствие на неговото управление. за справка Сирия в началото на осемдесетте е с по-малко население от България, а преди да започне войната беше 24 милиона. На Асад ще му дойде времето - за съжаление хамериканците избраха по-лошо оръжие за нас. Имаме си главорези в задния двор.

Не знам какво са искали да кажат Дойче Веле, но този абзац е генерично сбъркан:

Идеята за глобален халифат, която след залеза на Османската империя потъна в забрава, е отново на дневен ред. Джихадистите от ИДИЛ вдъхнаха нов живот на мечтата за ренесанс на Златния век на исляма, пише Дойче веле.

Халифатът няма нищо общо с Османската империя, самата идея за Халифат би разцепила моментално мюсюлманите по света. Как си представящ сунити и шиити да изберат заедно Халиф?
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 15:06:52 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Януари 16, 2015, 15:00:22 »

https://www.youtube.com/watch?v=qufsb9xk3uE
https://www.youtube.com/watch?v=1wC2dnj344E

https://www.youtube.com/watch?v=R6IQqcwMcok
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 15:10:30 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Януари 16, 2015, 15:07:51 »

тез "ентусиасти" не ги ли съдят в момента?

Но пък от друга  страна - от Пазарджик бяха основните набори, които извършиха последния Възродителен процес по заповед свише. С много мъже 47-50 годишни съм си говорил по този края и почти няма човек , който да не е бил мобилиззиран за това "богоугодно дело"


Господин Зидаров тази сутрин заговори за Възродителен процес, понеже настоящето управление смачкало няколко ДеПеСарски клетки на средно ниво. От друга страна неофициално имаме директива от Европа да "не бараме" ДПС-то на високо ниво.


Изборът дали ще си "донкихот", "гюро михайлов" или "байганьо" става все по-актуален. те сега иде "Време Разделно".
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 15:40:51 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #10 -: Януари 16, 2015, 15:34:41 »

Разбира се, че има значение кой ги е създал. От същият зависят много неща, като мирът в Евопа, мирът в близкия изток... света... Маймуните с калашници не са най-голямото зло. Това са дрогирани животни, които ако имаше истинска воля за това отдавна да са спрени. Страх ме е от тези, които ги дрогират, именно те не са хора. Сто пъти е невярно, че ислямска държава няма петрол. Точно те продават най-евтино. На всички!!!
Замислете се какво стана в Париж! Защо се случи? Сега либерална Европа ще трябва да си покаже зъбите, устата на всички пацифисти е запушeнa. Врагът е тук, братя, на бой... Je suis charlie Wink
Активен

Обречен фермер Smiley
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Януари 16, 2015, 15:48:01 »

Разбира се, че има значение кой ги е създал. От същият зависят много неща, като мирът в Евопа, мирът в близкия изток... света... Маймуните с калашници не са най-голямото зло. Това са дрогирани животни, които ако имаше истинска воля за това отдавна да са спрени. Страх ме е от тези, които ги дрогират, именно те не са хора. Сто пъти е невярно, че ислямска държава няма петрол. Точно те продават най-евтино. На всички!!!
Замислете се какво стана в Париж! Защо се случи? Сега либерална Европа ще трябва да си покаже зъбите, устата на всички пацифисти е запушeнa. Врагът е тук, братя, на бой... Je suis charlie Wink
Трипио, наистина им удариха всички кладенци преди няколко месеца, останаха им дрогата и робините. Извън Йордания и Израел вече няма християнски общности в Близкия Изток. За този геноцид хамериканците трябва да си платят прескъпо.
Има един култов ффилм - Black goldи как пустиняците откриха топлата вода

Имаше печална статистика преди месец -2000 въздушни мисии и 500 доказано убити бойци.

Показване на зъби и либерална Европа в едно изречение може да ги има само с "за разлика от" "ако не беше". Европа е либерална защото приема всички, без оглед религия, пол, възраст, ако НЕ приемаше всички- нямаше да е либерална.
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 15:54:42 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #12 -: Януари 16, 2015, 15:53:38 »

Изгледайте втория клип.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Януари 16, 2015, 16:02:55 »

Изгледайте втория клип.
със 140 години са след нас, а ние се водим за изостанали  Undecided

Вчера Украйна обяви първа мобилизация - 50000  мъже. И в Сирия, и в Ирак САЩ и Русия се осраха, мощно, изоргазно. И двете Велики сили ще платят по един или друг начин -едната, че се е насочила огъня на руските граждани,мюсюлмани към последните християнски общности в Близкия Изток, а хамериканците - продадоха оръжия на " маймуните".
« Последна редакция: Януари 16, 2015, 16:25:53 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #14 -: Януари 17, 2015, 14:48:29 »

Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: [1] 2 3 ... 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!