Imperia Online България  
Април 18, 2024, 04:55:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ислямска Държава  (Прочетена 11037 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #30 -: Октомври 04, 2015, 22:55:26 »

http://bultimes.com/kitaj-podpuka-islyamska-darzhava-v-siriya/
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #31 -: Ноември 14, 2015, 12:23:12 »

Войната в Европа май започна снощи!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #32 -: Ноември 14, 2015, 19:35:25 »

Войната започна 2011 - когато Франсетата свалиха Кадафи . Жалкото тогава че никой не беше солидарен с либииският народ чиито болници ги бомбардираха . НО Лицемерието струва скъпо , особено когато си завираш главата в з..ника и чакаш да видиш какво ще се случи , а не да помислиш предварително . Което ме подсеща и за една друга тема Wink  Embarrassed
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #33 -: Ноември 14, 2015, 19:50:09 »

Войната започна 2011 - когато Франсетата свалиха Кадафи . Жалкото тогава че никой не беше солидарен с либииският народ чиито болници ги бомбардираха . НО Лицемерието струва скъпо , особено когато си завираш главата в з..ника и чакаш да видиш какво ще се случи , а не да помислиш предварително . Което ме подсеща и за една друга тема Wink  Embarrassed

Прав си, войната започна одавна, дори по-одавна от Либия. Ирак, когато обесиха Садам. Тези ислямски общества без диктатура не могат да се оправляват. Не подлежат на контрол. Кръвната и родовата вражда са над всички закони при тях. Меркел ханъм яко ще плаща за поканите си. Ще плаща най-вече народа. Дано Путин вкара чеченците на Кадиров в Сирия.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #34 -: Ноември 14, 2015, 20:47:54 »

Прав си, войната започна одавна, дори по-одавна от Либия. Ирак, когато обесиха Садам. Тези ислямски общества без диктатура не могат да се оправляват. Не подлежат на контрол. Кръвната и родовата вражда са над всички закони при тях. Меркел ханъм яко ще плаща за поканите си. Ще плаща най-вече народа. Дано Путин вкара чеченците на Кадиров в Сирия.

За мен всичко започна с Афганистан и борбата му за да стане сведска страна . Тогава Амеркиа , както и сега не застана да помисли какво праи и започна да подкрепя " терозризма " . Сега вече огромен поток от средства минвата през тях . Дори вера е хванат Еврйски поковник който е съветник в ИДИЛ  Shocked . Нещо немислимо . Дабно наистина Бог да дава здраве и сили на Путин , не толкова да продължи пряката намеса , колкото да успее да помогне на Сирия и Ирак да си стъпят на крака . След това да помогнат на Йемен и така да се създаде една голяма арабска общтност бореща се против ИДИЛ . Не случайно Саудитите и Катар и ОАЕ правят всичко възможно да попречат на това .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #35 -: Ноември 14, 2015, 21:03:21 »

Дано, но парите на саудитите са мощно средство, нефта продаван на безценица също. Ала Путин подпука всички групировки. Нема умерени, нема крайни ислямисти. Всичко под обстрел. Янките май никак им не е кеф дето им трепат учениците от "умерената упозиция".
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #36 -: Ноември 14, 2015, 21:39:57 »

Почнах да ви чета и бързо ми мина. То политики...То интереси...Едно мога да кажа. Всичкото турци бълагаромохамедани да решат мохамедани ли са...българи ли са ... турци ли са...Да идват танковете не винаги звучи зле ...Преживял съм по шуменско подобни...С нами БОГ... БОГ да пази България...Наложи ли се пак ще я пазя...
Франция с вас сме...
« Последна редакция: Ноември 14, 2015, 21:46:56 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #37 -: Ноември 14, 2015, 21:52:23 »

Почнах да ви чета и бързо ми мина. То политики...То интереси...Едно мога да кажа. Всичкото турци бълагаромохамедани да решат мохамедани ли са...българи ли са ... турци ли са...Да идват танковете не винаги звучи зле ...Преживял съм по шуменско подобни...С нами БОГ... БОГ да пази България...Наложи ли се пак ще я пазя...

България е разграден двор. В нея политик няма, щот няма политици. Докато се налагат либерастките ценности на западните общества и се преправят учебниците на децата ни по история и литература, докато чалга културата им промива мозъците, ще вървим надолу и ще се затриваме като държава и нация. Аз също служих докато течеше възродителния процес и репликата - да идват танковете  никога не е звучала зле. За жалост ние вече май нямаме и танкове. Бог да пази България и дано Бог ни даде сили да не посочваме терминалите на децата си!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #38 -: Ноември 14, 2015, 22:05:04 »

Банда ... сред мюсулманите има различни виждание . За мен те са както христяните . Затова е цялта патаклама . Сунитите искат да се наложат поради факта че имат голям капитал , но нещо не им се получава . Повярвайте ми съсвем скоро , предполагам 2016 ще започне контра офанзива . Зарът е да се съберат Ирак , Иран и Сирия . След това под протекцията на Путин може би нещата ще си влезат в релси . Лично искам Египет , Алжир , Мароко да помогнат на Либия за да може да се организира стабилноста . След това Саудитите са лесни . 2 самолета и мир Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #39 -: Ноември 15, 2015, 21:40:25 »

Гледам из фейса доста хора са си запасали френското знаме на профила. Което е някаква съпричастност. Чудя се обачее, преди известно време когато гръмнаха руските самолети и загинаха и деца, защо аджеба не си сложиха руското такова в знак на траур. Показноста и лицемерието са кофти работа.
« Последна редакция: Ноември 15, 2015, 21:47:03 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #40 -: Ноември 16, 2015, 08:02:32 »

И аз това не мога да разбера всички слагат френското да ги питаш каква съпричастност дават точно па към тия... Ами руското знаме преди няколко дни не го видях никъде  *xxx* *xxx* *xxx*
224 РУСНАЦИ по-малко ХОРА ли са от 150 французи?  Shocked
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 08:12:51 от battle_brawler » Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #41 -: Ноември 16, 2015, 16:00:24 »

Абе за каква Русия говорим . Те гръмнаха Сарафово и никой не си сложи БГ знамето , ти ми говориш за Русия . Андройд поколение братле . Вместо мозък имат операциона система и ако не им натиснеш бутона са заключени да пестат енергия .  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #42 -: Ноември 16, 2015, 19:14:25 »

 Grin Grin Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #43 -: Ноември 16, 2015, 19:25:21 »

Между другото препоръчвам на всеки , да вземе да гледа отново МАТРИЦАТА . Аз го направих преди 2 седмици една Събота и да ви кажа в доста аспекти ще го преоткриете . Просто е пълен със скрити послания , сано човек да го гледа внимателно и да мисли .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #44 -: Ноември 16, 2015, 22:33:18 »

Абе за каква Русия говорим . Те гръмнаха Сарафово и никой не си сложи БГ знамето , ти ми говориш за Русия . Андройд поколение братле . Вместо мозък имат операциона система и ако не им натиснеш бутона са заключени да пестат енергия .  *hihi* *hihi* *hihi* *hihi*

Мисля че вече са дотам хакнати че не им работят стартовите програми. Зомбито е най-приемливото същество за либералната идея.Положението при младите е още по лошо от при по-възрастните, щото нямат база за сравнение и си мислят либералните ценности като содомия, толерастия, отказа от морални и етични правила за сметка на рационалните такива, мултикултурализма, за визши ценности. Дано да греша!Но едно е видно - тези ценности водят до това, което става сега в Европа, водят до политическа импотентност, до израждане, до потъпкване на националното зарад интересите на едрата търговия и големите банки.
« Последна редакция: Ноември 16, 2015, 22:37:13 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 [3] 4 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!