Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:25:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБЕДИНЕН СВЯТ 3 ВЕРСИЯ 4- Рестарт - 2 ера  (Прочетена 10867 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #45 -: Февруари 14, 2015, 00:56:12 »

Еххх, на младини много пиех и като се напиех имах безразборни връзки. Но говори и плюй. Давай. Ти вина нямаш, аз и моята пияна младост сме виновни...
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #46 -: Февруари 14, 2015, 12:49:04 »

Еххх, на младини много пиех и като се напиех имах безразборни връзки. Но говори и плюй. Давай. Ти вина нямаш, аз и моята пияна младост сме виновни...
Ти си плод точно на такава връзка , Миличка  Grin
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #47 -: Февруари 14, 2015, 12:56:18 »

18+
Джон , какво става навън ?
Гей Парад , сър .
Е, за какво протестират Джон ?
Искат едноплови сношения , сър !
Е, та някой пречи ли и сега ?
Ами не , сър !
Е, та за какво протестират тогава ?
Педалска му работа , сър  Smiley
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #48 -: Февруари 14, 2015, 13:59:55 »

Абе пияндурняк, къде ходи толкова време? Я кажи скотоложецо тука пред всички защо избягаха всите мацки от съюза ти а останахте само дърти педеруги със звучни никове като Жребеца, А, жребеца? Grin Мръсницо тиии!!! Той жребец а ти кобилка, а? Какъв си ми ти дърт караконджул. Ако ти направят дисекция, от теб ще изпаднат атрибутите на цяла предна Азия, Сирия и Леванта. Grin

Хах, сега видях кво си написал под аватара си Grin Погребален агент - ихааа. Поизтръска белите червей от себе си и хоп - мумифицирания гей се превърна в погребален агент. Умно, но подозираме че освен любител на кучета си станал и некрофил. Я качи тука твоя снимка да те видят хората къв црън турчин си и мазен скопец, който мрази жените и ги псува но пък за сметка на това обича кучета по неестествен начин, както и жребци, лебеде мой Grin *rose*
Деградираш Тутанкамоне, деградираш!
« Последна редакция: Февруари 14, 2015, 14:38:49 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #49 -: Февруари 15, 2015, 07:25:36 »

Владо , може ли да запитам на каква дрога си ...съвсем взе да пишеш глупости ... оо извинявам се ..първо трябва да поискам разрешение от Вас за да попитам нещо .. *hahaha* *hahaha*...луда работа  Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #50 -: Февруари 15, 2015, 09:08:09 »

Владо , може ли да запитам на каква дрога си ...съвсем взе да пишеш глупости ... оо извинявам се ..първо трябва да поискам разрешение от Вас за да попитам нещо .. *hahaha* *hahaha*...луда работа  Grin Grin
Водка  Smiley , прав си  Grin......Щом и ти го забеляза ! Не е виновен "той" , че тотално е изплискал легена *pardon*
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #51 -: Февруари 15, 2015, 13:10:29 »

Владо , може ли да запитам на каква дрога си ...съвсем взе да пишеш глупости ... оо извинявам се ..първо трябва да поискам разрешение от Вас за да попитам нещо .. *hahaha* *hahaha*...луда работа  Grin Grin

Здравей приятелю! Как си? Какво правиш? Жив ли си, здрав ли си? Тук си прав, трябва верно да съм напушен за да се занимавам с парцали. Спирам естествено и лек ден.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
monk_
mesi
Капитан
****

Karma: +36/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 285


Профил
« Отговор #52 -: Февруари 15, 2015, 19:01:19 »

Здравей приятелю! Как си? Какво правиш? Жив ли си, здрав ли си? Тук си прав, трябва верно да съм напушен за да се занимавам с парцали. Спирам естествено и лек ден.

Абе как ще спираш, тъкмо започна да ми харесваш, я не им пускай аванта много много. Пийни си каквото искаш и дай пак тука. Аз мисля да пийна 1-2 чашки винце и по някое време да ви правя компания  Grin
Активен
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #53 -: Февруари 17, 2015, 20:49:28 »

Здравей приятелю! Как си? Какво правиш? Жив ли си, здрав ли си? Тук си прав, трябва верно да съм напушен за да се занимавам с парцали. Спирам естествено и лек ден.
Офф , добре добре ... ще последвам примера на монк и ще си налея и аз винце ...а парцали не виждам , ама щом казваш сигурно се намират...
Активен

Close enough to ...BASTARDS
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #54 -: Февруари 26, 2015, 02:00:47 »

А здравейте,не съм влизал от младини във форума  *scratch*,та си викам да вляза да погледна какво, що  се случва -наздраве на всички  *cocktail* *cocktail*
Активен
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #55 -: Март 14, 2015, 15:16:08 »

Залепна ми армията... Sad В акаунта,където съвсем  честно си играя....  *freak*
« Последна редакция: Март 14, 2015, 16:10:53 от v.valentine » Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!