Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:57:40 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ОБЕДИНЕН СВЯТ 3 ВЕРСИЯ 4- Рестарт - 2 ера  (Прочетена 10897 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #30 -: Февруари 04, 2015, 20:46:52 »

Намерих отговора по трудния начин  Grin
Няма и слухтене нито Спай !
Просто пада на 15 сек , или даже по бързо ......
Давам акъл срещу бутилка водка  *cocktail*
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #31 -: Февруари 05, 2015, 01:51:47 »

Намерих отговора по трудния начин  Grin
Няма и слухтене нито Спай !
Просто пада на 15 сек , или даже по бързо ......
Давам акъл срещу бутилка водка  *cocktail*

Айде, Наздраве ! *cocktail*
Сега казвай за ко иде на реч !  Grin
Активен
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #32 -: Февруари 05, 2015, 23:01:58 »

Ти , да ме прощаваш от уважение :
Ама от Приятелите ли си  Smiley.....?
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #33 -: Февруари 06, 2015, 01:30:19 »

Ти , да ме прощаваш от уважение :
Ама от Приятелите ли си  Smiley.....?

Не те разпознавам, едва ли ? А и не знам,какво определяш под " Приятели " в  ИО  Smiley
Активен
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #34 -: Февруари 07, 2015, 00:11:06 »

Не те разпознавам, едва ли ? А и не знам,какво определяш под " Приятели " в  ИО  Smiley

Ще ти дам един прост пример  Smiley
Ванката -ROY ми беше приятел !
Жоро  Cool до няколко месеца  Grin
Има и сега някои живи дет влизат в една от двете класации !
От Динозаврите  Smiley
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
v.valentine
Капитан
****

Karma: +685/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 431


Forever Zealot :)


Профил
« Отговор #35 -: Февруари 07, 2015, 02:18:00 »

Ще ти дам един прост пример  Smiley
Ванката -ROY ми беше приятел !
Жоро  Cool до няколко месеца  Grin
Има и сега някои живи дет влизат в една от двете класации !
От Динозаврите  Smiley


Защо не ходиш да се почерпиш някъде сам ..примерно ...
Аз нямам ..... и затова не можем да си ги мерим ,скъпи  *kissgirl*
« Последна редакция: Февруари 07, 2015, 16:31:47 от v.valentine » Активен
valchak
Редник
*

Karma: +15/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #36 -: Февруари 08, 2015, 23:54:29 »

Ще ти дам един прост пример  Smiley
Ванката -ROY ми беше приятел !
Жоро  Cool до няколко месеца  Grin
Има и сега някои живи дет влизат в една от двете класации !
От Динозаврите  Smiley[/color]

*crazy*Ей пигмей сдухан,спри да спамиш във форума *ok*единствения ти приятел в тази игра е адаша и това е щото те съжалява и е възпитан да помага на кухи изкуфели старчета :DПък аз ще продължа  да те *JOB* всеки път когато ми е кеф *ok*а да те срещна само ще  ти навра грозната мутра в дебелото черво,да са наядеш със злоба и завист...............и псувай от акаунта си,не от касите,не че танатос не е каса
Активен
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #37 -: Февруари 10, 2015, 22:27:53 »

Извинете Валчак  Smiley
Валчак или Вълчак  Grin
Или обикновен ....
До колко ги клонира бе мошеннико  Grin
До 200 к лекки , че да да беше на минус 6000  Shocked
Ти кво играеш бе готин ?
Хасковска ръченица ли ?
В момента дето дойдеш +
Аз ш ти покажа едни други номера
Ш требе не само да ядеш на компа и кака да те наглежда през деня ......ами и да сереш  там *freak*
П.С -За всички , на които не е още ясно кой Валчака  Grin-valdano  Grin
   valdanno    CULT  +    1223   -3739   158   
Много доблест си събрала ма ......кат гъби я береш .......да не ти я изпратила бабата на Жоро *friends*
Играч  Cool

 *friends*
« Последна редакция: Февруари 12, 2015, 20:58:00 от Hun Axau » Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
valchak
Редник
*

Karma: +15/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #38 -: Февруари 11, 2015, 23:05:30 »

Да та  и цветнокожия помияр    *freak*все ми е тая дали си ............................,ще клонирам до толкова  http://classic.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/3/2014_12_7/3001450_3001182_1419050   *JOB* *JOB* *JOB*Ако си беше държал палавия език зад вмирисаното беззъбо чене........................хич нямаше да разбера че тва е си е пенсионера без пенсия,мекия hard :DТакъв мазохист до сега не бях виждал.Откакто играе го помпят,той се кефи,хвали и назад дава дъртото магаре и върти даже *crazy*УТАЙКО МИРИЗЛИВА,оправили кръвното,спря ли качаците и спирта *stop*да не вземеш да се гътнеш бе леш,да остане България с един паразит по малко *hihi*Може и да не отговаряш.........*HUNTER*

Моля, въздържайте се от обидни и нецензурни коментари.
« Последна редакция: Февруари 13, 2015, 10:17:05 от Vania » Активен
Hun Axau
Редник
*

Karma: +2/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


ПОГРЕБАЛЕН АГЕНТ


Профил
« Отговор #39 -: Февруари 12, 2015, 21:06:40 »

Много се палиш , бе  *freak* готин  Grin
Намери си Някоя .......иначе съвсем ш изп.....легена
Активен

Какво значи-ще умрем?Може би в човека има сто сетива и със смъртта загиват само петте,които са ни известни,а останалите остават живи!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #40 -: Февруари 13, 2015, 12:27:23 »

Оооо HEART MY Grin !!! Ти ли си това, сторгозийски лебеде? Оправи ли хемороидите? Още ли изкупуваш всички големи краставици от женския пазар в Плевен? Тутанкамоне, приятелю, още ли те изкисват във формалдехид или вече са те наръсили с боракс и сода? Сave of pleasure още ли не ти дава мира, о мой птеродактиле?

Спомни си одавна отминалите славни времена когато те минавахме целия съюз на "файтонче" а ти само процеждаше - ооохх и слюнкоотделянето ти улесняваше нашето "преминаване през теб" , тогава слушаше Каризма, нали. Носталгично и болезнено усещане и мъка по нещо безвъзвратно загубено. Да, загуби любовта ни, но пък се радвай- пиенето е до гроб, ако има кой да ти го купи.
« Последна редакция: Февруари 13, 2015, 15:35:50 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #41 -: Февруари 13, 2015, 17:38:03 »

Владо,мн се забави Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #42 -: Февруари 13, 2015, 18:00:24 »

Оооо HEART MY Grin !!! Ти ли си това, сторгозийски лебеде? Оправи ли хемороидите? Още ли изкупуваш всички големи краставици от женския пазар в Плевен? Тутанкамоне, приятелю, още ли те изкисват във формалдехид или вече са те наръсили с боракс и сода? Сave of pleasure още ли не ти дава мира, о мой птеродактиле?

Спомни си одавна отминалите славни времена когато те минавахме целия съюз на "файтонче" а ти само процеждаше - ооохх и слюнкоотделянето ти улесняваше нашето "преминаване през теб" , тогава слушаше Каризма, нали. Носталгично и болезнено усещане и мъка по нещо безвъзвратно загубено. Да, загуби любовта ни, но пък се радвай- пиенето е до гроб, ако има кой да ти го купи.


Много палите наистина , явно ви е подразнило нещо  ?!?!?! Или преориентирането към силните за деня при доста от вас е завършило с "ерата" на "шпека "  ....толкова е жалко  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #43 -: Февруари 13, 2015, 21:25:19 »


Много палите наистина , явно ви е подразнило нещо  ?!?!?! Или преориентирането към силните за деня при доста от вас е завършило с "ерата" на "шпека "  ....толкова е жалко  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ъъъ, ще прощаваш ма кой беше ти и не разбирам какви и чии шпекове лигавиш в устата си? Но това си е твоя работа. Къде ви чукам, къде се пукате. Това е поговорка. Нито те знам нито те познавам чия подлога си, а и не ме грее. Ще говориш с мен само и единствено когато ти разреша. Ясен ли съм? Ако не ти изнася връй се оплаквай на чантата си лелина.

Бах толкова катъри, инджикипляктори, изхомляци и сакати анализатори у тоя форум.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
patzo_81
Лейтенант
***

Karma: +14/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 185



Профил
« Отговор #44 -: Февруари 13, 2015, 22:36:11 »

Ъъъ, ще прощаваш ма кой беше ти и не разбирам какви и чии шпекове лигавиш в устата си? Но това си е твоя работа. Къде ви чукам, къде се пукате. Това е поговорка. Нито те знам нито те познавам чия подлога си, а и не ме грее. Ще говориш с мен само и единствено когато ти разреша. Ясен ли съм? Ако не ти изнася връй се оплаквай на чантата си лелина.

Бах толкова катъри, инджикипляктори, изхомляци и сакати анализатори у тоя форум.





Чуй ме внимателно пръдло  дребна и нещастна , когато говоря ще мълчиш , а КАТО МЛЪКНА ЩЕ ПРИКАЗВАШ !!! Така ...тия вашите курвенски номера ги видяхме и номера ги видяхме и ми е странно че точно ти си се включил в тях ,  а теб те имах за мъжкар ....хахаха   голяма моя грешка , явно си чуждата кучка
Активен

Никой не умира девствен - Животът го слага на всички !!!
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!