Imperia Online България  
Април 25, 2024, 17:13:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не могат да се разпускат шпиони 2 !!!!!!!  (Прочетена 4061 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #15 -: Януари 06, 2015, 13:43:10 »

- На съюзно ниво не могат ли да се разпускат? И ако могат трябва ли да си правим пунктове, че да си разпускаме ненужните шпиони
- Keep_Calm плащат издръжката на 100к шпиони в момента.Щото са решили че могат да ги разпуснат на съюзно ниво.

Забавно.  Grin И на мен са ми интересни злоупотребите с шпиони. Интересно ми е също как съм на минус дори като съм прибран изцяло по крепостите и как почти нямам хора в обхват заради шпионите Smiley Smiley

Хахаха вината си е твоя! Не трябва да развиваш толкова шпионажа, че да можеш като спрат разпускането да ходиш да ги трепеш насам - натам Grin Трябва да предвиждаш непредвидените решения на екипа Smiley
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #16 -: Януари 06, 2015, 13:48:37 »

Не сме махнали опцията, за да си създаваме излишни главоболия вече няколко дни. За всяко действие има причина, наложително беше да се направи това, с цел да се отстрани пропуск, който би навредил много повече на всички акаунти, отколкото навреди липсата на тази опция.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #17 -: Януари 06, 2015, 13:49:25 »

1.До кога няма да могат да се разпускат шпиони ?
2.Какво трябва да се случи за да бъдем своевременно уведомявани при подобни проблеми ?
3.Как ще бъдат компенсирани всички потърпевши от тази нелепа ситуация ?
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #18 -: Януари 06, 2015, 13:50:37 »

Не сме махнали опцията, за да си създаваме излишни главоболия вече няколко дни. За всяко действие има причина, наложително беше да се направи това, с цел да се отстрани пропуск, който би навредил много повече на всички акаунти, отколкото навреди липсата на тази опция.

как го измисли само  Grin Grin Grin Grin всички повярвахме

Значение на думата бърникам

Човъркам апарат, машина, без добре да съм наясно с устройството им. Много обича да бърника, затова всичко е повредено вкъщи.
Активен

neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #19 -: Януари 06, 2015, 13:54:10 »

Не сме махнали опцията, за да си създаваме излишни главоболия вече няколко дни. За всяко действие има причина, наложително беше да се направи това, с цел да се отстрани пропуск, който би навредил много повече на всички акаунти, отколкото навреди липсата на тази опция.

как го измисли само  Grin Grin Grin Grin всички повярвахме

Значение на думата бърникам

Човъркам апарат, машина, без добре да съм наясно с устройството им. Много обича да бърника, затова всичко е повредено вкъщи.

И аз почти се вързах на обяснението, само че в предния пост оправданието беше злоупотреба...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #20 -: Януари 06, 2015, 14:02:17 »

Не сме махнали опцията, за да си създаваме излишни главоболия вече няколко дни. За всяко действие има причина, наложително беше да се направи това, с цел да се отстрани пропуск, който би навредил много повече на всички акаунти, отколкото навреди липсата на тази опция.
Искрено се надявам да нямаш някаква роднинска връзка с ПИНОКИО .... Понеже от толкова лъжи носът ти щеше да стигне Китай .....
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #21 -: Януари 06, 2015, 14:06:41 »

1.До кога няма да могат да се разпускат шпиони ?
2.Какво трябва да се случи за да бъдем своевременно уведомявани при подобни проблеми ?
3.Как ще бъдат компенсирани всички потърпевши от тази нелепа ситуация ?
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #22 -: Януари 06, 2015, 16:27:25 »

Искрено се надявам да нямаш някаква роднинска връзка с ПИНОКИО .... Понеже от толкова лъжи носът ти щеше да стигне Китай .....

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Реално Ваня няма вина, тя предава това, което и е казано да ни предаде, макар и не винаги с най-подходящия тон.
Крайно време е екипа да разбере, че заплатите им идват от нас и трябва да спрат да ни правят на маймуни. Когато с продукта, за който много от нас плащат с реални пари, стане нещо, което е в наш ущърб и не по наша вина, имаме право да знаем причината, а тези, които конкретно в случая имат хиляди шпиони заради този проблем, трябва да получат някаква компенсация.
Към момента според мен правилното решение би било поне да се намали или спре издръжката на това огромно количество шпиони...
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #23 -: Януари 06, 2015, 16:57:56 »

Функционалността е достъпна от 14.20ч. Добре, кажете ми какво не му е подходящо на тона ми, споделете, обидих ли Ви, наругах ли Ви, иронизирах ли Ви, с какъв тон искате да Ви съобщя нещо, което не е приятно, как да го кажа, така че да бъде подходящо? Ако ще и целувки и рози да Ви пращам, няма да Ви бъде по-приятно, след като има реален проблем за Вас.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #24 -: Януари 06, 2015, 17:07:53 »

1.Какво трябва да се случи за да бъдем своевременно уведомявани при подобни проблеми ?
2.Как ще бъдат компенсирани всички потърпевши от тази нелепа ситуация ?



Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #25 -: Януари 06, 2015, 17:09:28 »

Функционалността е достъпна от 14.20ч. Добре, кажете ми какво не му е подходящо на тона ми, споделете, обидих ли Ви, наругах ли Ви, иронизирах ли Ви, с какъв тон искате да Ви съобщя нещо, което не е приятно, как да го кажа, така че да бъде подходящо? Ако ще и целувки и рози да Ви пращам, няма да Ви бъде по-приятно, след като има реален проблем за Вас.

Подобни ситуации изнервят и двете страни, наясно сме с това. Понякога бихте могли да се отнасяте с малко повече разбиране и търпение към това, което пишем, поне в случаите, в които сме реално ощетени. / Като например в случая може и да отговорите на въпросите на Лазо, а не да ги подминавате./ Все пак, макар и индиректно в момента разговаряте с едни обикновени недоволни клиенти.

Както и да е! Важното е, че проблема все пак е отстранен, другото е просто съвет.
« Последна редакция: Януари 06, 2015, 17:19:07 от neelka » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #26 -: Януари 06, 2015, 17:29:38 »

Ами аз отговорих вече на въпросите му:

1. няма как да ви уведомяваме за подобни неща, защото те се случват неочаквано за нас, понякога нощем, понякога през празничните дни, колегите се стараят да се справят поо-бързо с проблема, какъвто и да е той.

2. не са предвидени компенсации за този случай.

Аз винаги се отнасям с разбиране към проблемите ви и правя това, което е по силите и възможностите ми, за да ви помагам. Ако не съм помогнала, значи не съм могла да го направя. Тук не става въпрос за желание, разбиране и т.н. Бих си спестила всички нападки, подигравки, саркастични забележки и остроумни изказвания по мой адрес, ако можех, не мислите ли? Смятате, че ми харесва цял ден да чета гневните ви постове?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #27 -: Януари 06, 2015, 17:46:24 »

Ами аз отговорих вече на въпросите му:

1. няма как да ви уведомяваме за подобни неща, защото те се случват неочаквано за нас, понякога нощем, понякога през празничните дни, колегите се стараят да се справят поо-бързо с проблема, какъвто и да е той.

2. не са предвидени компенсации за този случай.

Аз винаги се отнасям с разбиране към проблемите ви и правя това, което е по силите и възможностите ми, за да ви помагам. Ако не съм помогнала, значи не съм могла да го направя. Тук не става въпрос за желание, разбиране и т.н. Бих си спестила всички нападки, подигравки, саркастични забележки и остроумни изказвания по мой адрес, ако можех, не мислите ли? Смятате, че ми харесва цял ден да чета гневните ви постове?

Аз лично просто искам яснота за това което се случва. Предпочитам да ми се отговори с нещо, което не ми харесва, но да се каже направо, отколкото да се даде неясен отговор и темата да се затвори. Много ясно, че ще отворим нова.. Наясно съм с това, че се случват непредвидени неща, по всяко едно време на денонощието, просто когато търсим обяснение, не е нужно да ни правите на идиоти (не визирам специално Вас с това, визирам екипа който се опитва всячески да се измъкне от въпросите ни, както тук, така и чрез имейли). Когато има бъг с играта, който не можете да се оправи толкова бързо - кажете го, а не да се излиза с оправдания за злоупотреби и разни такива. Все пак повечето тук не сме на 12 и не сме малоумни.

Наистина нищо лично против Вас, напротив, мога да кажа че съм била точно във Във вашата позиция и ви разбирам.
Просто в конретния сличай, ако например си дал 10 реални лева за сандъче (сандъче за 99 диаманта) в играта и ти се паднат шпиони, които не можеш да разпуснеш и са ти ненужи и на всичкото отгоре като им плащаш и издръжката ти пречат на развитието, е нормално хората да са леко изнервени.

Да подчертая, аз имам 7К шпионина в света където и играя и за щастие този път не съм засегната от проблема, но можеше да бъда, за това си позволявам да изкажа мнението си.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #28 -: Януари 06, 2015, 17:56:28 »

Ваше право е да мислите каквото желаете, но този път не става дума за бъг. Нямаме полза да лъжем за причината, поради която беше спряна опцията.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!