Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:31:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Армия на противника по време на атака  (Прочетена 1097 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« -: Януари 10, 2015, 01:10:13 »

Здравейте. Днес по време на атака от друг играч към мен, не можах да видя армията му до последния момент. Интересното е, че ние с този човек честичко се нападаме и обикновено виждам армията му 5 мин преди атаката. До колкото знам, това зависи от нивото на неговия шпионаж и моята контра. В случая неговия личен шпионаж + съюзен е 3 нива над моята лична и съюзна контра, но аз имам и бонус от губернатора +8 нива контрашпионаж. Той няма развит шпионаж на императора си. По този начин моята обща контра става 5 нива над неговия шпионаж. Каква е причината да не мога да видя армията с която ме атакува до края на атаката?
Същото се получи и с мой съюзник, атакуван от същия противник, също със достатъчно висока контра, но отново не видя нападащата армия преди да отвори военния доклад.
« Последна редакция: Януари 10, 2015, 01:12:02 от neelka » Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Януари 10, 2015, 01:27:57 »

В този случай важат само личните + съюзните нива шпионаж на нападателя и личните + съюзни нива контрашпионаж на защитника.
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #2 -: Януари 10, 2015, 01:31:58 »

Добре, по този начин неговия шпионаж е 3 нива над моята контра. Според мен това не е достатъчно голяма разлика, за да не видя армията му до края на атаката
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #3 -: Януари 10, 2015, 01:36:13 »

Добре, по този начин неговия шпионаж е 3 нива над моята контра. Според мен това не е достатъчно голяма разлика, за да не видя армията му до края на атаката

Шпионаж, Контрашионаж и Атака:
Ако Шпионажът на атакуващия и Контрашпионажът на защитника са равни нива, защитникът вижда състава на идващата армия 30 минути преди удара. За всяко ниво разлика съответно се добавят или изваждат 10 минути.

3 нива са точно 30 минути
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!