Imperia Online България  
Март 28, 2024, 21:48:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Не могат да се разпускат шпиони 2 !!!!!!!  (Прочетена 4022 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« -: Януари 05, 2015, 13:10:01 »

Привет и Честита Нова Година !

Има ли нещо което сме изпуснали като новина ?
Защото за мен това е ново - http://prntscr.com/5nsxds
Ако е бъг ок ако е нововъведение моля за пояснение....

Тук темата не е разводнена!
Моля за адекватно обяснение. До кога ще бъде така ?
Възможно ли е като има подобни ситуации да бъдем уведомявани своевременно.Как ще бъдат компенсирани всички който са получили шпиони от сандък и не могат да ги разпуснат ?!
Моля за малко по сериозно отношение Ваня!!
Някак си ми се струва че пак се опитвате да минете по търлъци...
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Януари 05, 2015, 13:23:16 »

Не разбирам, нали отговорих в другата тема, наистина не Ви разбирам понякога. Функционалността е премахната за известно време заради извършени злоупотреби посредством нея. Повече информация нямам, а и да имам, не е редно да я споделям. Днес ще имате отново достъп до нея. Съвсем сериозно се отнасям, не знам защо е нужно да пиша едно и също по няколко пъти.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #2 -: Януари 05, 2015, 13:26:36 »

Ето това "днес ще имате отново достъп до нея" беше много ключово.
Благодаря все пак.Бях Ви го казвал и преди.Не ни разбирате защото сте от другата страна на барикадата....
Елате и поиграйте малко плащайки си и се сблъскайте с подобен род проблеми и ще започнете да ни разбирате ИДЕАЛНО.

И аз задавам три въпроса може ли да ми отговорите на всичките ?

До кога ще бъде така ? - Отговорено но излъгано
Възможно ли е като има подобни ситуации да бъдем уведомявани своевременно? Без отговор
Как ще бъдат компенсирани всички който са получили шпиони от сандък и не могат да ги разпуснат ?! Без отговор

И последно Ваня Вие като кажете "добро утро" направо хората могат да си лягат.Толкоз пък да не Ви тежи думата....
Когато кажете че нещо ще стане днес бъдете сигурна че на истина ще стане днес.Иначе просто не го казвайте или кажете че не знаете!
Работното Ви време приключи а опцията разпусни шпиони още не работи.Та както Вие не ни разбирате така и аз не Ви разбирам.Кому е нужно да се излагате така ?!?
« Последна редакция: Януари 05, 2015, 19:08:59 от lazo313 » Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #3 -: Януари 06, 2015, 01:10:27 »

Не разбирам, нали отговорих в другата тема, наистина не Ви разбирам понякога. Функционалността е премахната за известно време заради извършени злоупотреби посредством нея. Повече информация нямам, а и да имам, не е редно да я споделям. Днес ще имате отново достъп до нея. Съвсем сериозно се отнасям, не знам защо е нужно да пиша едно и също по няколко пъти.
Ваня Ваня кога ще се умориш да лъжеш хората http://prntscr.com/5oy77w  ....
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Януари 06, 2015, 11:04:20 »

Съжалявам, вчера ми дадоха такава информация, че ще се пусне опцията до края на деня. Изникнали са обаче непредвидени трудности, поради което се оказа, че пак съм Ви излъгала. Съжалявам за това и се извинявам. Зная, че извиненията ми не ви помагат, но повече от това не съм в състояние да направя.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #5 -: Януари 06, 2015, 13:14:19 »

И в крайна сметка какво правим сега ?
На ясно ли сте колко струва издръжката на тези шпиони при положение че не можем да ги разпуснем.Отварям ковчеже и ми дава 10000 шпионина.Не мога да ги разпусна издръжката на час им е 4.Значи заради Вас  аз съм по 40000 злато на час на зад.Ползвам платена опция която не функционира като хората не по моя вина и вие не ми отговаряте нищо по въпроса как ще бъда компенсиран ?!Ми аз на това му казвам обир...Пуснете една новина.Обяснете положението.На съюзно ниво проблема с тези шпиони е още по сериозен!Слава Богу още не сме стигнали до там.И вземете да отговорите и на трите въпроса който ви задавам.Само че моля нека това което казвате да има някаква връзка с истината а не да са просто голи думи!

1.До кога няма да могат да се разпускат шпиони ?
2.Какво трябва да се случи за да бъдем своевременно уведомявани при подобни проблеми ?
3.Как ще бъдат компенсирани всички потърпевши от тази нелепа ситуация ?
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #6 -: Януари 06, 2015, 13:23:16 »

аз съм с 50хиляди боли ме главата вече Cry Cry че и ми ги даде сандък от 99 камъка
Активен

HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #7 -: Януари 06, 2015, 13:23:46 »

Проблема със шпионите действително създава известен (голям дори) дискомфорт Smiley
Вярвам, че днес наистина ще отстранят проблема Wink
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #8 -: Януари 06, 2015, 13:26:33 »

вчера 50 камъка загуба от руните днес 99 от шпионите еееее  искам  компенсация  >Grin
Активен

neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #9 -: Януари 06, 2015, 13:30:16 »

Проблема със шпионите действително създава известен (голям дори) дискомфорт Smiley
Вярвам, че днес наистина ще отстранят проблема Wink

Надеждата умира последна!  Grin Аз се надявам, че поне до месец ще оправят проблема или ще ни съобщят че си остава така   Wink

На съюзно ниво не могат ли да се разпускат? И ако могат трябва ли да си правим пунктове, че да си разпускаме ненужните шпиони  *hihi*
Видях че и на съюзно ниво не може, още по-забавно! Grin

« Последна редакция: Януари 06, 2015, 13:32:09 от neelka » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #10 -: Януари 06, 2015, 13:31:52 »

Не можеш!
Keep_Calm плащат издръжката на 100к шпиони в момента.Щото са решили че могат да ги разпуснат на съюзно ниво.
Ваня искаме ОТГОВОРИ !!!!!!
Активен
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #11 -: Януари 06, 2015, 13:36:24 »

Надеждата умира последна!  Grin ...

По-добре с надежда отколкото без нищо  Grin Grin Grin
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #12 -: Януари 06, 2015, 13:36:36 »

Не можеш!
Keep_Calm плащат издръжката на 100к шпиони в момента.Щото са решили че могат да ги разпуснат на съюзно ниво.
Ваня искаме ОТГОВОРИ !!!!!!


Да, видях Smiley Аз ти казах, пипне ли се нещо по играта, никога не е на добре  Grin Сякаш си бяхме по-добре като се правиха тези злоупотреби с разпускането на шпиони, но кой ни пита нас. Smiley

П.П. Още се чудя какви злоупотреби могат да се правят с разпускане на шпиони  *crazy*
Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #13 -: Януари 06, 2015, 13:38:26 »

- На съюзно ниво не могат ли да се разпускат? И ако могат трябва ли да си правим пунктове, че да си разпускаме ненужните шпиони
- Keep_Calm плащат издръжката на 100к шпиони в момента.Щото са решили че могат да ги разпуснат на съюзно ниво.

Забавно.  Grin И на мен са ми интересни злоупотребите с шпиони. Интересно ми е също как съм на минус дори като съм прибран изцяло по крепостите и как почти нямам хора в обхват заради шпионите Smiley Smiley
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #14 -: Януари 06, 2015, 13:40:46 »

аз бърниках *hahaha* *hahaha* корупция  Grin Grin


Значение на думата бърникам

Пренебр. Човъркам апарат, машина, без добре да съм наясно с устройството им. Много обича да бърника, затова всичко е повредено
« Последна редакция: Януари 06, 2015, 13:46:20 от mahimus » Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!