Imperia Online България  
Април 18, 2024, 04:08:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 2599 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
n1k1t089
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« -: Януари 02, 2015, 13:41:35 »

Относно мобилното приложение аз лично имам един проблем който на пръв поглед е малък но всъщност ми създава доста главоболия. Предполагам не съм единствен. От няколко седмици при стартирането на мобилното приложение добавихте мелодия ( викове, войни се бият и т.н ) като интро докато зарежда приложението. Определено е ефектно но проблема е, че не може да се спира при желание на потребителя . Спрял съм си всички звуци на играта то пак се чува. Спрях дори звука на телефона и пак се чува ........ Та на мен лично това ми създава голям проблем благодарение на мобилното приложение мога по време на работа да си проверявам играта, но работя в такава среда, че не мога да си позволя да ми пищи телефона докато зарежда играта ...... и реално заради тази дреболия не мога да влизам докато съм на работа. Ще съм благодарен ако измислите начин тази интродукция да се спира по желание на потребителя. Благодаря.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Януари 05, 2015, 11:42:12 »

При изключен звук на телефона/намален до край не се чуват звуците при зареждане на приложението. Уверете се, че сте изключили звука: опитайте да го изключите от настройки> Контрол на звука - Без звук.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
n1k1t089
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #2 -: Януари 07, 2015, 23:48:13 »

при изключен звук на телефона все още се чува ( sony expira z1 compact ). Но дори и това да е само при моя телефон предполагам ще се съгласите че отново е огромно неудобство преди да влизам в играта да влизам да спирам звука на телефона и след като изляза от играта отново да си го пускам звука тъй като в крайна сметка този телефон го ползвам и за разговори ...... отново се връщаме към въпроса проблем ли е тази интродукция да се направи да е по избор на потребителя както и останалите звуци в играта ......... мисля че така ще е логично и коректно .....
Активен
R.o.Y.
Капитан
****

Karma: +84/-126
Неактивен Неактивен

Публикации: 289



Профил
« Отговор #3 -: Март 19, 2015, 00:55:11 »

Човек докто се зарежда играта просто натисни бутона на телефона от страни за намаляне и готово!!! Мен също ме дразни тоя звук и когато не съм го намалил и съм някъде където има хора като започнат да цвилят конете става много интересно  Grin Само да ги видиш как се оглеждат във метрото  Shocked
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!