Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:45:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Комплексари ....  (Прочетена 2358 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_soldier_
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Декември 31, 2014, 02:06:26 »

Не знам има ли кой да чете новини за тоя " умрял свят "  ма съм длъжен  да пиша!

От 2 ери насам си имаме един пингвин, дето бачка в чуждестрания и рине яко лай*на, а изскараните пари налива в  играта. Демек, нереализиран чичка-бачкатор, несемеен и некадърен за нищо, разбирате ме, със съюз, сищоящ се реално от 5 човека с регнати 40 акаунта през различни имейли ма от 1 ай пи висящ денонощно в играта дето се миси за "неподедим" и недосегаем си играе съм У ерата. И понеже е "ВИП" персона с прилични приходи се мисли за недосегаем.


Та идеята ми е дасе съберем 5-6 играча и да му разгоним фамилията, както по другите светове и да миряса миндила, че има съюз конкуренция ма е слаб все още!  Tongue Tongue Tongue
Активен
_soldier_
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #1 -: Декември 31, 2014, 02:31:38 »

Анатема ...... има някакъв регнат съюз, конкуренция но е малко за мултака и той отново се гордее със себе си   *hahaha*     пишете на лични при интерес и да го спретнем и да миряса ...

П П . не го жалете, че влиза по съюзите и обира камъчетата по хазните и напуска   ;D
Активен
Pericolosoto
Фермер от класа
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #2 -: Декември 31, 2014, 16:23:01 »

Не знам има ли кой да чете новини за тоя " умрял свят "  ма съм длъжен  да пиша!

От 2 ери насам си имаме един пингвин, дето бачка в чуждестрания и рине яко лай*на, а изскараните пари налива в  играта. Демек, нереализиран чичка-бачкатор, несемеен и некадърен за нищо, разбирате ме, със съюз, сищоящ се реално от 5 човека с регнати 40 акаунта през различни имейли ма от 1 ай пи висящ денонощно в играта дето се миси за "неподедим" и недосегаем си играе съм У ерата. И понеже е "ВИП" персона с прилични приходи се мисли за недосегаем.


Та идеята ми е дасе съберем 5-6 играча и да му разгоним фамилията, както по другите светове и да миряса миндила, че има съюз конкуренция ма е слаб все още!  Tongue Tongue Tongue
Няма нищо лошо, обаче шанса някой от форума да "помогне" е под 1  Smiley
Мултаците станаха много, но това да не те плаши... като си направиш и ти 10 акк ще се радваш даже  Wink
Активен

_soldier_
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #3 -: Декември 31, 2014, 16:28:30 »

Няма нищо лошо, обаче шанса някой от форума да "помогне" е под 1  Smiley
Мултаците станаха много, но това да не те плаши... като си направиш и ти 10 акк ще се радваш даже  Wink
 

Mда, много си прав за мултитата, а в този свят играят като цяло има-няма 20 реални акаунти останалото е мултащина    Cry
Активен
Pericolosoto
Фермер от класа
Редник
*

Karma: +1/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 28



Профил
« Отговор #4 -: Декември 31, 2014, 16:30:46 »

 

Mда, много си прав за мултитата, а в този свят играят като цяло има-няма 20 реални акаунти останалото е мултащина    Cry
Кво те бърка тия  мулти акк може да си ги биеш даже, ако имаш нужните знания  Wink, така че ни дявол, ни притеснения по атаки  Wink
Весели празници
Активен

_soldier_
Редник
*

Karma: +2/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #5 -: Декември 31, 2014, 16:37:58 »

Кво те бърка тия  мулти акк може да си ги биеш даже, ако имаш нужните знания  Wink, така че ни дявол, ни притеснения по атаки  Wink
Весели празници
 

Весели и на теб    *cocktail*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!