Imperia Online България  
Април 18, 2024, 06:37:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво се случва с битките?  (Прочетена 5921 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« -: Декември 27, 2014, 17:02:21 »

Нещо не отчита битките...или поне някои от тях  Shocked но когато армията ми се върне, изкарва съобщение, че се е върнала...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Декември 27, 2014, 23:01:05 »

Предал съм за проблема.  Wink
Активен

ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #2 -: Декември 28, 2014, 13:34:00 »

благодаря....положението обаче излиза извън контрол...примерно днес - от 4 битки ми отчете две, и двете полеви, но другите 2 битки, в едната от които загубих армия, не ми ги е отчело...нито е отчело военните точки, нито спечелената доблест...
Активен
ghim-333
Лейтенант
***

Karma: +117/-53
Неактивен Неактивен

Публикации: 182


Профил
« Отговор #3 -: Януари 17, 2015, 23:13:55 »

старият бъг на нов глас...направо не знам какво се случва... Undecided
Активен
raiders
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #4 -: Март 12, 2015, 00:17:33 »

Така някой може ли да оправи проблема с битките пак се появи и е супер дразнещо (няма атаки,няма военни точки,няма доклад на битките няма и доблест). Всички които останахме да играем ще сме благодарни ако се оправи проблема!
Активен
raiders
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #5 -: Март 13, 2015, 10:48:18 »

Май скоро няма да се оправи проблема и ще си играем без битки....
Активен
Kenpachi
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1



Профил
« Отговор #6 -: Март 16, 2015, 22:17:10 »

Здравейте,
вероятно на всеки вече му е ясно,че има технически проблеми с атаките и пристигането/местенето на войските. Проблем който започна още миналата ера. Тогава получих отговор от страна на екипа на ИО, че техническата поддръжка за класическите светове вече е спряна. Въпреки това направих втори опит преди няколко дена. Резултатът от който беше:
"
Здравейте,

Благодаря за милото и сърдечно писмо, но за съжаление фокусът на ИО Екипа е съсредоточен върху други по-приоритетни проекти. Целият ни програмен и технически ресурс е насочен в други посоки, така че не можем да предоставим поддръжка на старите класически светове.

Поздрави,

Ivanina
Community Manager

Imperia Online Ltd. "
Трябва да призная,че се разочаровах от положението което заварих още миналата ера.Не бях играл след 2008-2009 когато играта беше хит и бях направил няколко ери(друг акаунт Rupi или rupibg нещо от сорта). Видях как се дърпат пари от втори и трети акаунти,видях как се помпат изкуствено маршали. Пародии към които направих грешката да се включа и аз създавайки си втори акаунт тази ера.Макар че трябва да призная,това ми помогна да осъзная, не по този начин искам да играя играта.Това убива света. Не можем да се оплакваме,че няма активност и конкуренция ако прогонваме играчите по този начин,но най-вече за мен по този начин се губеше идеята за Kenpachi. Въпреки техническите проблеми свързани не само с играта,но и личните ми технически ...устройства като интернет (без който бях 2 седмици благодарение на мегалан Grin )  се забавлявах много миналата ера, за което искам да благодаря на всички които играха и най- вече на Darkshady с който висяхме не една безсънна нощ в дебнене и следене. Поздрави към okean - играч който не може да не ви направи впечетление със силната си игра и му благодаря за коментара.
    С нашумелите технически проблеми обаче, не виждам смисъл да продължавам да играя.Жалко за класиката. Акаунта най-вероятно ще го оставя на някой който смята да играе. Остава ми да Ви пожелая успех императори и всичко най-добро.
   Поздрави, Kenpachi.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Март 17, 2015, 11:08:25 »

В момента имате ли проблем с битките? Би трябвало да е разрешен вчера.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
raiders
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #8 -: Март 19, 2015, 19:53:10 »

Има го още проблема и не иска да се оправя..... Миналия ден мислехме че е оправен но от днес пак проблема си го има
Активен
raiders
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #9 -: Април 28, 2015, 07:40:55 »

Нестига че проблема с битките остана, а от тази сутрин и армиите увиснаха и не искат да се приберат, ужас тази ера просто неможе да се играе пълно е със сривове направете нещо моля ви....
Активен
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #10 -: Май 11, 2015, 19:33:08 »

Какво  е  това  Нападам  играч   разбивам го     Битката  не се  очита    няма  доблест   няма нищото     но  и    Нетните  точки  непадат  *crazy* *xxx*
Активен

Авторското Право  Grin
no_merCyBg
Няма такова животно
Майор
*****

Karma: +457/-250
Неактивен Неактивен

Публикации: 780



Профил
« Отговор #11 -: Май 14, 2015, 13:30:19 »

Засрамете   се  малко 
Колкото   и  да     занемарен  Свят  1   и  там  играят  хора
Оправете битките  и   падането   на  нетните  точки
Активен

Авторското Право  Grin
raiders
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #12 -: Юни 01, 2015, 08:22:33 »

Няма кой да рестартира ерата ми се струва яко са ни забравили!  Grin
Активен
Gutite
Лейтенант
***

Karma: +20/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Профил
« Отговор #13 -: Юни 09, 2015, 20:30:29 »

айде спирайте ерата в свят 1 !!! трябваше още преди 3 седмици да го направите
Активен
caligula
Лейтенант
***

Karma: +60/-48
Неактивен Неактивен

Публикации: 115


Профил
« Отговор #14 -: Юни 12, 2015, 01:31:55 »

Радвам се че сте толкова напористи да пуснат новата ера.Ще ми бъде много драго да си поиграем.И свирките за НАП таз ера няма да минат...
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!