Imperia Online България  
Април 25, 2024, 11:07:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 1766 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddykazandjiev
Гост
« -: Декември 24, 2014, 00:06:34 »

Макар че версия 5 вече не е най-новата,и екипът на ИО е съсредоточен върху версия 6,която носи милиони.Искам да предложа нещо,понеже видях писания на неповторимата Ваня,искам да кажа-калкулатора или симулатора-все тая имат бъгове и разминавания,и  в една тема,която е заключена има оплакване от това устройство-та да питам аз,защо трябва да се оплаква някой че да поддържате версията,която ви донесе толкова средства-7-8 години ли станаха?И световни и какво ли не още-версия 5 чрез приходите за компанията направи версия 6 възможна,ако не беше успешна играта просто щеше да се затрие-та по същество,и аз самия съм откривал разминавания във симулация и резултата-та предлагам нещо елементарно-ако човек симулира дадена битка,след като е шпионирал врага си успешно,и врага не извади допълнителна армия преди битката резултата да е 100 процента ИДЕНТИЧЕН със симулацията-и да няма минимални проучвания-всеки знае че минимума за елит е 16 меле и стрелец и брони,това е ясно-но когато шпионираме,не да ни дава минимума,а точен шпионаж до ниво и единственото гадаене да е по отношение на съюзните нива-тук може би е добре да се въведе точност на шпионажа-колкото по-точен по отношение на проучвания,толкова по-голям да е рискът да да бъдат заловени шпионите,но и да носят съвсем точна информация за врага.Така ще си спестите доста оплаквания и въпроси-ама защо загубих.Поздрави и весели празници на екипа на ИО,всичко най-хубаво и не държа за отговоро веднага-когато можете.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Декември 24, 2014, 11:21:27 »

E, ако всичко се получава на готово от самия шпионаж, то какво ще е интересното от играта ? Нали трябва да
има някакъв риск, за да е по -интересна Wink

По тази логика, нека въведат и лампичка, която да индикира в зелено и червено, когато нападаният акаунт е онлайн или оффлайн.

До симулатора -може да има проблем, та за това ще се тества в близките дни.  Wink
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #2 -: Декември 24, 2014, 17:39:42 »

Ами ето затова да има фактор-точност на шпионажа-колкото по-точен,толкова по-голям рискът,а за симулатора-радвам се че се работи Smiley
Активен
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #3 -: Декември 24, 2014, 18:08:41 »

Ама да вземем да доразвием насоките ти на разсъждения: Успешно внедрените шпиони да добиват по-висок клас.След определен брой успешни шпионажи,такива шпиони да стават и диверсанти.Да могат освобождават противникови работници от мините и да спират проучвания.Пък ако може да се направи това и само за твоите супер шпиони,ще е най-добре. *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #4 -: Декември 24, 2014, 20:02:12 »

От това няма нужда-достатъчно хакери има дето ти хващат паролата,влизат,теглят голям заем освобождават армия и са истински хора на всичкото от горе,а и махат работници от мините,но точност на шпионажа е нещо което го има и в травиан и в гудгейм емпайър
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #5 -: Декември 24, 2014, 23:33:16 »

...но точност на шпионажа е нещо което го има и в травиан и в гудгейм емпайър
Факт е, че тук го няма и няма да го има, защото играеш Империя онлайн. Smiley
Нека има разлики, за да бъде различно и интересно всичко, иначе по -добре да играем 1 игра до припадак Smiley

Иновациите са такива, че се създават различни продукти в световен мащаб, а не еднакви. Дори конкуренцията не се изразява в еднаквото, а в това даден продукт да е различен и да грабне окото с нещо ново и различно за потребителите.
Активен

hopernyork
Гост
« Отговор #6 -: Декември 25, 2014, 00:53:03 »

От това няма нужда-достатъчно хакери има дето ти хващат паролата,влизат,теглят голям заем освобождават армия и са истински хора на всичкото от горе,а и махат работници от мините,но точност на шпионажа е нещо което го има и в травиан и в гудгейм емпайър
Не знам какво имаш предвид под "Хакер", защото "Хакер" е човек, които се занимава със левъл сигурност или нападение на определени неща.
Ако говориш за разбити пароли - не е никак лесно да се разбие паролата на някой, но нека не забравяме, че има доста начини да се приложи измама.
Лично аз съм си слагал табелки като администратор, писал съм "Моля, дайте си паса, в противен случай ще блокираме акаунта" и в голяма част от случайте си дават пасовете, което е печалба за "Нападателя" и загуба за "рибата"  Wink Grin
Така ще е като се хващате на въдиците и имате слаба/и парола/и

Чувал съм за игри като емпайър, но никак не ми грабват окото.
Играя ИО от доста време и не съм видял по-качествена игра, макар че има неща, дето куцат  Wink
« Последна редакция: Декември 25, 2014, 00:56:34 от hopernyork » Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #7 -: Декември 25, 2014, 13:59:29 »

Версия 5 е супер замислена-и малко и куца-едни номадски ханове да сложат във версия 6,и модела на прираст и развитие на номада от 5-цата и само 6 ще играя-нали играта е българска-дайде във великите хора да има номади и ханове,а това със паролата си е измама,нали знаеш,са че има кретени-тва ясно,ама няма нужда да се възползваш,най-малкото че не е морално,да не говорим че е измама и нечестен начин за победа и се убива смисъла на играта
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #8 -: Декември 25, 2014, 16:02:51 »

Версия 5 е супер замислена-и малко и куца-едни номадски ханове да сложат във версия 6,и модела на прираст и развитие на номада от 5-цата и само 6 ще играя-нали играта е българска-дайде във великите хора да има номади и ханове,а това със паролата си е измама,нали знаеш,са че има кретени-тва ясно,ама няма нужда да се възползваш,най-малкото че не е морално,да не говорим че е измама и нечестен начин за победа и се убива смисъла на играта
Не е лошо да разработят и малко хардуер към играта - нещо дето ти следи пулса, кръвното, холестерола, кръвната захар- да ти казва кога ти е време да спиш и кога да ядеш, кога до тоалетна да ходиш. Тея последните неща, които споменаваш, имат отношение към скоростта на развитие, а не към геймплея.  
« Последна редакция: Декември 25, 2014, 16:09:48 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #9 -: Декември 25, 2014, 20:22:01 »

Версия 5 е супер замислена-и малко и куца-едни номадски ханове да сложат във версия 6,и модела на прираст и развитие на номада от 5-цата и само 6 ще играя-нали играта е българска-дайде във великите хора да има номади и ханове,а това със паролата си е измама,нали знаеш,са че има кретени-тва ясно,ама няма нужда да се възползваш,най-малкото че не е морално,да не говорим че е измама и нечестен начин за победа и се убива смисъла на играта

Идеята на версиите е, да са различни, а не еднакви. Това се надявам да го прочетеш.
Не може всичко да е еднакво, защото се губи смисъла от Великите хора и платформата, която се разработва.
Модела на прираст, може да си го определяш сам -зависи какъв фермер си и какво искаш да постигнеш в ерите. Аз съм играл военно и никога не съм развивал ферми, медицини и такива глупости, но съм влизал в акаунти, в които се вижда, че всичко се постига с упоритост и пак да повторя -без значение коя е версията.

Айде Наздраве и светъл празник Smiley
Активен

teddykazandjiev
Гост
« Отговор #10 -: Декември 26, 2014, 01:25:19 »

Благодаря ти за пожеланието,наистина,и да прочетох написаното,но се чудя-защо във великите хора да няма ханове-все пак играта е средновековна и до 9-10 век ние българите сме управлявани от кан/хан-и да няма да бъдат еднакви версиите разбира се,във версия 5 няма ханове и императори,а във 6-цата на този етап има само императори,от типа Византия-имперския тип,напълно съм съгласен че в различието е чара на играта,но пак се повтарям-то пак ще е различно,защото във версия 5 просто няма велики хора-ханове или имперски владетели,и дори да се сложи раса номад със някои подобрения-повече единици,и въпросния владетел,то пак ще се различава,защото самия факт че има хан променя играта,а двете раси бяха много хубаво нещо-така се даваше право на хората да избират,има страхотни имперци-първия ми офицер във киллер беше имперец-сег лидера ни във Fifa също е имперец,и много добър лидер,но той сам го избира,ето това е положителната страна
Активен
teddykazandjiev
Гост
« Отговор #11 -: Януари 05, 2015, 23:16:25 »

победихме във ера 6 на свят бг12-съюз Fifa това сме ние,обаче тука идва разликата-получихме само 100 диаманта,въпреки че някой ми беше казал че вече е 200-та предложението ми е да се увеличи наградата за първия,все пак се влагат много повече истински пари,за да спечелиш,от 5 или 10 лв
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!